Şimdi Ara

ARABAMI ÇOK SEVİYORUM BMW Z3 3.0 231 BEYGİR ALMAN YER UÇAĞI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
6.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SEVGİLİ ARKADAŞLAR SİGORTAM NETİN DÜZENLEDİĞİ ARABAMI ÇOK SEVİYORUM YARIŞMASINA KATILDIM AMA İŞ OLSUN DİYE DEĞİL GERÇKTEN ARABAMI ÇOK SEVDİĞİM VE BİR ARABA TUTKUNU OLDUĞUM İÇİN KATILDIM BU YARIŞMAYA ARABAMI VE HİKAYEMİ MERAK EDENLER LÜTFEN TIKLASIN VE İNCELESİNLER KARDEŞLERİM HEPİNİZİN OYLARINI BEKLİYORUM DESTEĞİNİZ İÇİN TEŞEKÜRLER SAYGILAR.

http://www.arabamicokseviyorum.com/arabalar/araba-tutkusu-herseyi-yaptirir/

• Güzel makina hocam oyunuzu verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djinn_inc

Güzel makina hocam oyunuzu verdim.
    ellerinize sağlık =)
  • Yer ucagi demeseydin keske, sahibinden.com da ucmayan araba yok artik.
    Yakinda yer ucaklari ve vasita olarak iki ayri kategori olacak:)

Bir arkadas da Hondasina oy istemisti, o sirada gormustum sizin araci da. Arac cok guzel. Hadi bakalim bu gidisle forum ilk ucu kapatacak:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hemican

Yer ucagi demeseydin keske, sahibinden.com da ucmayan araba yok artik.
    Yakinda yer ucaklari ve vasita olarak iki ayri kategori olacak:)

Bir arkadas da Hondasina oy istemisti, o sirada gormustum sizin araci da. Arac cok guzel. Hadi bakalim bu gidisle forum ilk ucu kapatacak:)
    hehehe teşekürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: deaxter

hehehe teşekürler :)

Alıntıları Göster
    Yer uçağı diyince 1.2 Corsa zannettim ( Ön logo iptali = +50 Ps )
  • quote:

Orijinalden alıntı: NovitecRosso

Yer uçağı diyince 1.2 Corsa zannettim ( Ön logo iptali = +50 Ps )

Alıntıları Göster
    kardeşlerim bu kadar rahatsız olduysanız silerim uçak bölümünü ;) tomahawk füzesi yazim isterseniz :D
  • quote:

kardeşlerim bu kadar rahatsız olduysanız silerim uçak bölümünü ;) tomahawk füzesi yazim isterseniz :D

Alıntıları Göster
    çok güzel bir araç
  • SAOL KARDEŞİM. .....ARKADAŞLAR BURDAN VE BİRKAÇ FORUM SİTESİDEN VE FACEBOOKDAN BİRÇOK ARKADAŞIMDAN VE GRUPLARDAN OY İSTEĞİM OLDU AMA BENİ SİTEDEN SİLDİLER BAKTILAR 1.Cİ OLUCAM GEÇERSİZ OY KULLANDINIZ DİYİP SİLDİLER BEN YARIŞMAYA 1 HAFTADIR KATILDIM BU KADR OY ALDIM AMA BAZI ARKADAŞLAR DAHA KATILDIKLARI 4 GÜN OLDUĞU HALDE BENİ GEÇTİLER VE ŞÜPHELİ ŞEKİLDE OYLAR ALDILAR AMA BENİ SİLDİLER SİGORTAM NETİN YAPTIĞI BU YARIŞMADA ŞAİBELİ HAREKETLER GÖRDÜM.İLGİLİ ARKADAŞLARA EMAİL ATTIM İNCELİCEKLERİNİ SÖYLEDİLER HAKKIMI SONUNA KADAR ARİCAĞIM HERKESE TEŞEKÜRLER.

• quote:

SAOL KARDEŞİM. .....ARKADAŞLAR BURDAN VE BİRKAÇ FORUM SİTESİDEN VE FACEBOOKDAN BİRÇOK ARKADAŞIMDAN VE GRUPLARDAN OY İSTEĞİM OLDU AMA BENİ SİTEDEN SİLDİLER BAKTILAR 1.Cİ OLUCAM GEÇERSİZ OY KULLANDINIZ DİYİP SİLDİLER BEN YARIŞMAYA 1 HAFTADIR KATILDIM BU KADR OY ALDIM AMA BAZI ARKADAŞLAR DAHA KATILDIKLARI 4 GÜN OLDUĞU HALDE BENİ GEÇTİLER VE ŞÜPHELİ ŞEKİLDE OYLAR ALDILAR AMA BENİ SİLDİLER SİGORTAM NETİN YAPTIĞI BU YARIŞMADA ŞAİBELİ HAREKETLER GÖRDÜM.İLGİLİ ARKADAŞLARA EMAİL ATTIM İNCELİCEKLERİNİ SÖYLEDİLER HAKKIMI SONUNA KADAR ARİCAĞIM HERKESE TEŞEKÜRLER.
    arkadaşlar yarışmaya beni tekrar aldılar yaptıkları hatanın farkına vardılar arabamı ve hikayesini görmeyenler varsa tıklayıp okuyabilir ve bana oy veririseniz çok sevinirim hepinize teşekürler saygılar :)

• quote:

arkadaşlar yarışmaya beni tekrar aldılar yaptıkları hatanın farkına vardılar arabamı ve hikayesini görmeyenler varsa tıklayıp okuyabilir ve bana oy veririseniz çok sevinirim hepinize teşekürler saygılar :)

Alıntıları Göster
    Eğer resimdeki gibiyse hakikaten güzelmiş, Allah sahibine bağışlasın Verdim ben de oy.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dijital Binali

Eğer resimdeki gibiyse hakikaten güzelmiş, Allah sahibine bağışlasın Verdim ben de oy.

Alıntıları Göster
    ellerine sağlık kardeşim evet resimdeki cihaz bnm araba havalar biraz güzelleşsin foto çekicem birde yeni foto makinası söyledim yurt dışından canon s95 gelsinfde kaliteli resim çekelim jnmmmmmm :)
  • quote:

ellerine sağlık kardeşim evet resimdeki cihaz bnm araba havalar biraz güzelleşsin foto çekicem birde yeni foto makinası söyledim yurt dışından canon s95 gelsinfde kaliteli resim çekelim jnmmmmmm :)

Alıntıları Göster
    taner abim passatını koysun iki de yazı ekledimi birincidir kendileri saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: BohemAmca

taner abim passatını koysun iki de yazı ekledimi birincidir kendileri saygılarımla

Kesinlikle,her iddiasına girerim,aracının en basit fotosunu koysa dahi,o mükemmel edebiyatını konuşturması yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enoman

quote:

Kesinlikle,her iddiasına girerim,aracının en basit fotosunu koysa dahi,o mükemmel edebiyatını konuşturması yeterli.

Alıntıları Göster
    Oy verdim.
    Kazasız sürüşler.
    Çok güzel araba.

• quote:

quote:

Yanliz başka biride sözsüz yazisiz bir tane maserati quattroporte eklerse sonuç farkli olabilir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: desiya

quote:

quote:

Yanliz başka biride sözsüz yazisiz bir tane maserati quattroporte eklerse sonuç farkli olabilir :)

Alıntıları Göster
    güle güle binin

• quote:

Orijinalden alıntı: Atl@s

güle güle binin

Alıntıları Göster
    bir oyda benden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gHost.

bir oyda benden.

Alıntıları Göster
    teşekürler arkadaşlar maserati birinci olursa sigortam net batar heralde kaskosu baya bi pahalıdır :D
  • arkadaşlar bmw 3.30 ci ler kaç beygir bilgisi olan varmı?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.