Şimdi Ara

ARABAMI ÇOK SEVİYORUM BMW Z3 3.0 231 BEYGİR ALMAN YER UÇAĞI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
6.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: !!!Chinogolog!!!

quote:

Orijinalden alıntı: yavkar@fb

sinan bu yarışmayı tertemiz kazanmıştır. zaten onun da içi rahat, oy verenlerin de.

izmir ekonomi üniversitesinin desteğini topladığın içinde ayrıca teşekkürler

Hazır üniversitelere başlamışken;
    Adnan Menderes Üniversitesi Yenipazar MYO'daki eski hocalarıma ve hala okuyan arkadaşlarıma,
    İzmir Üniversitesi, Süleyman Demirel Üniversitesi Keçiborlu MYO, Celal Bayar Üni, Ege Üni. ve 9Eylül Üniversitelerinde okuyan tüm dostlarıma arkadaşlarıma, oy gönderen göndermeyen herkese teşekkür ediyorum..

Yardır hacı

• şunuda belirtmeden yatmak istemedim..

saat 7 oldu, hani saat 12 den sonra internette kimse olmuyormuş ya bakalım bu saatte kimler var..

incide saat 00.00 dan, 07.04 e kadar toplam 3773 başlık açılmış, başlıklara kaç entry girildiğini bilmiyorum
    DH ye bakıyoruz..
    Şu andaki aktif kişilerin 183 tanesi üye, 768 misafir ziyaretçi, 115 mobil kullanıcıdır.

demek ki bir gecede 200 oy toplanacak potansiyel mevcut

Neyse bu saatten sonra ikili tartışmaya girmiyorum, hile hurda yalan dolan gibi kelimelerin yanında da adımın anılmasını istemiyorum..

Saygılarımla, Sinan Danacı
  • quote:

Orijinalden alıntı: deaxter
    ben dh garajda 1000 kişi hiç görmedim sen nasıl gördün hayret inandırıcı gelmedi açıkçası nseyse zaten ben konuşmalarımdada belirtim senin en azından bir çalışman oldu tebrikde ettim nedense bunu hiç dikkate almıyorsun burak arkadaşımızın hiç bir çalışmasını görmedim nasıl bu kadar oy toplayabildi hemde bizden 4-5 gün sonra katıldığı halde buda bir muamma ve SİGORTAM.NET ÇALIŞANLARI BU YARIŞMADA HERKES HİLE YAPTI YANİ ONLARINDA HİLELEİ OYLARI SİLİNDİ gibi cümleler kullandı yani sinan ve burak ben hileden bahsediyorum ama bunu ben söylemiyorum sigortam.net çalışanları söylüyor kişisel algılamayın bişeyi daha söylemeden geçemicem sigortam.net iş geliştirme yöneticisiyle görüştüm şunları söyledi burda başda anllattığım olayları söylediğimde yani dedim herlde benim arabamın kaskosu 4-5milyar olduğu için kazanlar listesini işinize geldiği gibi yaptınız dedim oda dediki inanınki cirosu okadar yükse bir firmayızki işde türkiyede internetten sigorta 20 şirketle sigorta yapan tek şirketiz v.s. kardeşim madem okadar büyük güçlü bir firmasınız ondanmı millete çıkartma veriosunuz çok komiksiniz ya bes belliki sigortam neti böyle işine geldi ondan sıralamayı bu şekilde yaptı kimse bişey anlıyamaz zaten verdikleri hediyeler çok komik gerçekten madem okadar güçlüsün 1.olana 3.sene kaska 2.olana 2sene kasko 3-4-5 cilerde 1 rer sene kasko 6-7-8-9-10 cularada adam akıllı arabaları için hediyeler verebilirdiniz burda ben kimseyi karalamaya çalışmıyorum olan olayları anlatıyorum herkes öğrensin diye ha eğer siz bana karalama yapma gibi kelimeler kullanıorsanız bu sizin beni karaladığınız anlamına gelir çünkü ben yalan yanlış bişey konuşmuyorum bu arada burak gümüşer arkadaşımız çalışmalarının linklerini bizimle paylaşıcağını söylemişdi linklerini bekliyoruz....

tesekkur ederim ancak o 1000 kisi zaten garajdan degil DH nin genel online sayisi =)

sigortam.net hakkinda soylediginiz bazi seylere ise katilmamak elde degil, cuma gunu gonderdigim maile hala cevap bekliyorum!!!

• benim kas ettiğim şeyde garajda 1000 kişi yoksa bizim yazılarda garajda olduğu için oylar nasıl gelior garajda 100 bilemedin 150 kişi oluo ee hadi senin topicdede 10-20 kişi oldun yani demek istediğimi anlıosun ha ekşi sözlüğü bilmiorum neyse bu konunun uzamasından yana değilim sadece adillik ve haktan bahsetmek istemişdim yani biz kazandık diye bazı şeylere sessiz kalmamalayız sigortam.net teki arkadaşlar biz şöle iiyyiiz böle iyiyz ozman madem okadar iyisin başarılısın nasıl oluyorda herkes hile yapabiliyor daha onu engelyemiyorsan neden netten oylamalı bir yarışma yapıoyrsun ve reklam yapıp neden herkesi aynı anda başlatmıyosun ben ilk gün katıldığım halde bunu söyleme gereğide hissediyorum arabamıcokseviyorum yarışmasında hiç bir güvenlik önelmi alınmadı çünkü yarışmanın sonunda kazananlar listesi istenilen şekilde ayarlanacaktı ve ayarlandı bizim sırtımızdan 1 ay boyunca reklam yapıldı 1 ay boyunca gerek forumlarda gerek facebook da msnde tanıdığım bütün arkadaşlarım paylaşıp oy topladım ama 2.ci olduğum halde yok sen 3.oldun dediler yapılan bu haksızlığı allaha havale ediyorum

http://www.arabamicokseviyorum.com/ http://www.sigortam.net

• benimde demek istediğim bizim yazılar garajda olduğuna göre garajdada 100-200 kişiden fazla olmadığına göre senin konunada 10-20 kişi düştüğüne göre gece 200-300 tane oy gelmesi pek inandaırıcı gelmemişdi ama tabi ekşi sözlüğü bilemem vede bu konun uzamsından yana değilim önemli olan zaten burda sigortam.netin yaptığı haksızlık ben 2.ci olduğum halde arabalara bakıyorlar benim arabamın kaskosu pahalı olduğu için işlerine gelmiyor tabikide yok diyorlar sen 3.oldun birkere bu arabamıcokseviyorum organazisyonunu neresinden tutsak elimizde kalıyor nette güvenlikte şöle iyiyz böle iyiyz diyorlar sorada diyorlarki herkes hilelei oy verdi madem hileli oyu engelleyemiceksin neden böle bir yarışma düzenliyorsun madem okadar büyük bir şirketsin neden herkese çıkartma veriyorsun ben 1 ayboyunca reklmaınızı yaptım forumlarda facebookda msnde tanıdığım herkese söyledim yaptığınız çok büyük haksızlık gelip desinlerki bu oyun nasıl aldın kanıtliyim onlara ve madem hileli oy atışını engelleyemiyorsun ozaman bu işden gerçekten iyi anlıyan birisi hilesizmiş gibi görünen hileli oylar atması çokkolaydır bence herşeyden önce ben yarışmaya ilk gün katıldığım halde genede şunu söylemk istiyorum neden herkesi aynı anda başlatmadınız biz okadar oy alınca milletin hevesi kaçıordu tabi sebebide şu biz olmasak bu kadar reklamı kim yapıcaktı sigortam.net bizim sırtımızdan reklam yaptı muhtemelen sahibi yahudidir.

http://www.sigortam.net/ http://www.arabamicokseviyorum.com

• üstte yazdığım şeyleri silmişler belki bu konuyuda kapattırırlar ama bu konu burda bitmez bütün sitelere yazıcam yaptıkları haksızlıkları
  • hep sizin karalama kampanyalarınızı dinledik, peki benim 1 gecede topladığım oyları siz nasıl oluyorda ben uyuyup uyanıncaya kadar topluyordunuz? Aramızdaki fark açılınca oy gelmiyordu size, 2-3 gün aramızdaki fark aynı seviyede durdu ne ben oy topladım nede siz? Ekşi Sözlük değil ayrıca incisözlük Ben hak ettiğim sırada olduğuma inanıyorum, içim rahat.. Birilerinin hakkını yedikten sonra kazanılan ödülden bi hayır gelmeyeceğini de biliyorum, eğer yarışmada adil olmayan bir durum varsa günahları boynuna, ben sizinle daha fazla tartışmaya girmek istemiyorum, siz 2400 oyu nasıl topladıysanız bende o şekilde topladım, bunun hesabını vermek zorunda da değilim.

sigortam.net in yarışmasını diğer sitelerde şikayet edeceğinizi belirtmişsiniz, tabi bu sizin en doğal hakkınız ancak adımı kullanmazsanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !!!Chinogolog!!! -- 31 Ocak 2011; 19:25:32 >

• 1. oldugumda daha fazla fark atmamın sebebi zaten ara açik diye kimsedn oy istemeyisim sinirlendigine göre hala mail atmamışlar sana söyledm benim asıl kızgnlıgm 2.oldum 3.sün dediler birde burakın nette oy toplamak adına yaptgı biseyi görmdm ha burdaki suçda sigortam.net indir
  • Topiç konusundan kaymış... Gereksiz tartışmalar başlamış...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.