Şimdi Ara

Arabayı Park Halinde Çizmişler! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arabaları çizen tipler yüzünden Avmler'de 2 arabalık yere koyanları anlıyorum ben İstanbul'da.Benim aracım bile 3 kere çizildi alakasız yerlerde.Oluyor bunlar maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LanciaDeltacı

Arabaları çizen tipler yüzünden Avmler'de 2 arabalık yere koyanları anlıyorum ben İstanbul'da.Benim aracım bile 3 kere çizildi alakasız yerlerde.Oluyor bunlar maalesef.

Hocam ben yine şanslıyım.Geçen haftalarda bir Cayenne iki kapı gitmişti benim bıraktığım yerin biraz daha altında.Araç geçen bir yer değil zaten sadece saat başı bir otobüs ve okuldaki öğrencilerin araçları ve okulun servisleri.Onun dışında saatte bir araba anca geçer.Okuldaki öğrencilerin beceriksizliği büyük ihtimal
  • Metro markette aracı park edip içeri girmeye hazırlanırken kadının biri market arabasını boşalttı bir kenara fırlattı market arabası durmadı geri geri kadının yanındaki araca doğru yöneldi, emniyet kemerini çözüp araçtan fırlayıp market arabasına yetişmeye çalıştım salise ile kurtaramadım, aracın benzin kapağının yanında hem çizik hemde vuruk izi bıraktı. Kadın emniyet kemerini bana şaşkın bir ifade ile bakarak taktı ve gitti. İnanın kendi aracımın başına gelmiş kadar üzüldüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: proteo

Metro markette aracı park edip içeri girmeye hazırlanırken kadının biri market arabasını boşalttı bir kenara fırlattı market arabası durmadı geri geri kadının yanındaki araca doğru yöneldi, emniyet kemerini çözüp araçtan fırlayıp market arabasına yetişmeye çalıştım salise ile kurtaramadım, aracın benzin kapağının yanında hem çizik hemde vuruk izi bıraktı. Kadın emniyet kemerini bana şaşkın bir ifade ile bakarak taktı ve gitti. İnanın kendi aracımın başına gelmiş kadar üzüldüm.

Hocam maalesef vurdum duymaz insanlar her yerden karşımıza çıkıyor.Yani nasıl bir insan bu kadar rahat bir şekilde tınlamadan kalkıp gidebilir.

• Geçen gün benim aracımıda çizdiler. Milleti anlamak zor.
  • Bununla gecmis olsun.. Bosver..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bununla geçmiş olsun. Bende okula hep arabayla gidiyorum fakat şimdilik birşey yok bakalım
  • geçmiş olsun
  • Kendimi yerinize koydum da, can sıkıcı bir durum. Geçmiş olsun
  • Gecmis olsun. Kil oluyorum sunu yapanlara.

• quote:

Orijinalden alıntı: iPhoneDalton

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Orijinalden alıntı: iPhoneDalton

quote:

Orijinalden alıntı: Karbon 12

Benim arabamın başına gelse söylenmesini tercih ederdim. O kadar dert etmeyin, siz çizmediniz neticede, arabasını verecek kadar ince bir insan canın sağolsun demesini de bilir. Çiziği fark etmeniz bile dikkatli, özenli olduğunuzu gösteriyor. Öyleleri var, sadece "çizilmiş mi, ne zaman olmuş" diye sorar :)

Hocam valla alışkanlık oldu bende.Çoğu kişiye saçma gelsede kendi aracımıza bile binerken aracın etrafında bir tur atıp öyle biniyorum.

Peki bu tur atmada arabada çizik farkettiğinizde ne yapıyorsunuz?

Hocam çoğu kişinin o anda verdiği tepkiyi veriyorum.Yapıcak başka ne olabilirki.

Ben de mahalleli duyacak şekilde sövüyorum

• Bizim arabaya , büyük ihtimal ufak bir çocuk resim ödevini yapmış :) arkadaş insan araba olunca anlıyor bunun acısını...

Bir ara japonya'da bir park sistemi vardı , aracı koyuyorsunuz bulunduğunuz daire çıkartıyor gözünüzün önünde duruyordu sırf bu yüzden bu sisteme geçmek lazım
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.