Şimdi Ara

ARAÇ EKRANINDA VİDEO OYNATMA SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
47.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Resimde görülen "Sm Audio Hyundai İ30" markalı cihazı 2013 model hyundai i30 model araca takdırdık gayet güzel çalışıyor fakat birçok video format ve boyutunu denememe rağmen videolarda desteklenmeyen içerik hatasını alıyorum, çözümü araştırdım bulamadım yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yvzslmypc -- 15 Mart 2015; 0:01:23 >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Araç Ekranında Video Oynatma Sorunu

Araç ekranlarında video oynatma problemi, çeşitli nedenlerden kaynaklanabilir.

Android Teyp Video Oynatmıyor

Android teypler, video oynatma konusunda bazı sınırlamalara sahip olabilir. Teybinizin desteklediği video formatlarını kontrol edin.

Arabada Video İzleme Formatı

Araç multimedya sistemleri, genellikle MP4, AVI ve MKV gibi belirli video formatlarını destekler. Desteklenmeyen bir formatta video oynatmaya çalışıyorsanız, sorun yaşayabilirsiniz.

Araç Multimedya Video Oynatmıyor

Araç multimedya sisteminiz video oynatmıyorsa, aşağıdaki sorunları kontrol edin:

• Sistemin güncel olup olmadığı
    • Video dosyasının bozuk olup olmadığı
    • USB'nin veya SD kartının düzgün takılıp takılmadığı

Teyp MP4 Açmıyor

Teybinizin MP4 dosyalarını oynatmadığını fark ediyorsanız, teybinizin yazılımının güncel olduğundan emin olun. Ayrıca, dosyanın hasarlı olup olmadığını kontrol edin.

Double Teyp Bluetooth Video Oynatma

Double teypler genellikle Bluetooth üzerinden video oynatma özelliğine sahip değildir. Ancak bazı aftermarket double teypler, bu özelliği destekleyebilir.

Dabıl Teyp Video Oynatma

Dabıl teypler, araç ekranında video oynatma özelliğine sahip olabilir. Ancak, bu özellik yalnızca belirli modellerde mevcuttur.

Sürüş Esnasında Video İzlemeyiniz

Sürüş esnasında video izlemek dikkat dağıtıcıdır ve güvenli değildir. Video izlemeyi yolculara bırakın veya aracı park halindeyken gerçekleştirin.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • quote:

Orijinalden alıntı: yvzslmypc

Resimde görülen "Sm Audio Hyundai İ30" markalı cihazı 2013 model hyundai i30 model araca takdırdık gayet güzel çalışıyor fakat birçok video format ve boyutunu denememe rağmen videolarda desteklenmeyen içerik hatasını alıyorum, çözümü araştırdım bulamadım yardımlarınızı bekliyorum.

Pc den destekledigi formata cevirip oyle cihaz da izliceksiniz.
    Cihaz xvid sertifikalidir.
    .avi uzantili ve mp4-wmv dosyalari oynatir bunun yaninda cozunurluk sikintisi da cikarabilir.
    Ona gore cevirip. Full hd video yukleyip deneyin oynatirsa cozunurluk kismiyla ugrasmayip convert edip direkt atip izlersiniz kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilgi için çok teşekkürler yarın deniyeceğim, fakat .avi uzantısını denedim olmadı, çözünürlük 800x400 yazıyor içeriğinde, önereceğin bir convert programı varmı o konuda fazla bilgi sahibi değilim yardımcı olursan sevinirim.
  • Total converter i. Deneyebilirsiniz nette kirilmis versiyonlari var demo surumleri bir kismini cevirir. Isiniz gormez nette full surumunu arayin satin alin

• Çözünürlükte sıkıntı yaratması önemli değil 480p oynatsa yeterli birde video boyutunda herhangi bir değişiklik yapmam gerekirmi, teşekkürler.
  • Video formatini codzukten sonra cozunurlugu kendinize gore ayarlarsiniz farkli cozunurlukteki video ya acilicak ya da acilmicaktir. Acilanlarda yanlardan ya da yukardan kesik sinemaskop gibi olucaktir. Bu da surus aninda dikkatinizi daha fazla dagitir. Hareket halindeyken clip-film izlemenizi kesinlikle onermem. Videolari uyumlu cozunurluge cevirmeye calisin kolay gelsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akyurt -- 20 Mart 2015; 2:30:02 >
  • Bilgi için teşekkürler son bir sorun daha olucak birçok video programı denememe rağmen .xvid dönüştürme bulamadım daha önce bahsettiğim gibi .avi denemiştim fakat açmamıştı, önericeğiniz internet üzerinden veya başka bir program varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yvzslmypc -- 20 Mart 2015; 2:36:46 >
  • Avi oynatmamasi mumkun degil o zaman cihaz xvid sertifikali degil, xvid sertifikasi dvd icerigi yani .avi uzantili dosyalari oynatir anladiniz mi programlarda .avi uzantisi cikar xvid diye bir secenek cikmaz bu sertifikadir lisans dir. Multimedya cihazlar icin kolay gelsin
    en iyi total converter bunun haricindekileri denemedim. Bende sorun yaratmadi. Alternatif olarak soyleyebilecegim nero ile dvd ye clip yazdirmaniz olucaktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akyurt -- 20 Mart 2015; 12:16:42 >
  • Orjinal dvd ile denedim içeriği oynattı son çare olarak dediğiniz gibi dvd yazdırıp oynatıcam. Bilgiler için teşekkürler.
  • Videoyu .mp4 olarak indirip "Movavi Video Converter 14" programı ile dvd formatına çevirip usb belleğe attım bütün videoları sorunsuzca oynattı. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
  • Konu eski biliyorum ama VOB uzantılı dosyayı mı USB attınız. Denedim olmadı

• iyi günler kolay gelsin honda civic fb7 teyp markası navitech video kodeği desteklemiyor diyor yardımcı olur musunuz ? acill
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.