Şimdi Ara

ARAÇ TERCİHİ İÇİN YARDIM EDİN SİZE DUA EDERİM :)) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kartalizma0785

arkadaslar sagolun yorumlarınız icin
    @conquete

tesekürler dostum zahmet etmissin ama tipi cok hosuma gitmedi coltun birde ben bekarım birazda acemiyim ilk arabam olacak ondan dolayı hb kücük park sorunu olmayan bir araba arıyorum

aslında fiestada kararlıyım cünkü son 2 sahibini tanıyorum bildigim araba sahibide güvenilir biri ama arkadasın ne fiyat cıkaracagını bilmiyorum tutarda internete bakarak birseyler derse 19 binin üzerinde diye baska altarnatiflere bakıyorum..sizce yukarda özelliklerini saydıgım fiestaya en fazla ne kadar verilir

@kadir hocam param yetse ilk düsünecegim arabalrdan hem corsa hem megan ama temizi zor bulunur o fiyata genelde yüksek km li ama denk gelirse tabi ki düsünürüm

83 binde olduğu için 19 verilir. önceki sahiplerini de tanıyorum diyorsun. o arabayı kaçırma derim. ancak 18 e indirmeye çalış.
    fiesta, fabia, cordoba, punto, corsa bu araçların hepside aynı konforu, hemen hemen aynı tüketimi ve performansı sunarlar. fiestanın farkı sürüşünde. yoltutuşu, direksiyon hissi ve gaz tepkisi gibi sürüş keyfi konularında fiesta en iyisidir

• quote:

Orijinalden alıntı: keremersoy

quote:

arkadaslar sagolun yorumlarınız icin
    @conquete

tesekürler dostum zahmet etmissin ama tipi cok hosuma gitmedi coltun birde ben bekarım birazda acemiyim ilk arabam olacak ondan dolayı hb kücük park sorunu olmayan bir araba arıyorum

aslında fiestada kararlıyım cünkü son 2 sahibini tanıyorum bildigim araba sahibide güvenilir biri ama arkadasın ne fiyat cıkaracagını bilmiyorum tutarda internete bakarak birseyler derse 19 binin üzerinde diye baska altarnatiflere bakıyorum..sizce yukarda özelliklerini saydıgım fiestaya en fazla ne kadar verilir

@kadir hocam param yetse ilk düsünecegim arabalrdan hem corsa hem megan ama temizi zor bulunur o fiyata genelde yüksek km li ama denk gelirse tabi ki düsünürüm

83 binde olduğu için 19 verilir. önceki sahiplerini de tanıyorum diyorsun. o arabayı kaçırma derim. ancak 18 e indirmeye çalış.
    fiesta, fabia, cordoba, punto, corsa bu araçların hepside aynı konforu, hemen hemen aynı tüketimi ve performansı sunarlar. fiestanın farkı sürüşünde. yoltutuşu, direksiyon hissi ve gaz tepkisi gibi sürüş keyfi konularında fiesta en iyisidir

tamamen katılıyorum. en azından tanıdıktan ve km orjinal 83000 ise hiç kaçırmaman lazım

• @ keremersoy ve zaferdurukan arkadaslar bende sizin gibi düsünüyorum zaten bildigim araba oldugu icin almak istiyorum arkadas 1 sene önce 18.000 e aldı ve aldı alalı rutin bakımlar dısında hic ugrastırmadı yakıtıda iyi zaten..ins. pahalı söylemezde fazla ugrasmadan alırım.fiyatıda anladıgım kadarıyla 18-19 arası

@joseph aslında adı gecen arabalar icinde beni en cok ceken g. punto ama cok bulunmuyo piyasada hep normal punto var gp pek yok..birde kronik sıkıntısı oldugunu cok duydum özellikle direksiyondan sikayet edenler vardı yolda giderken aniden kilitlendigini söyleyenler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalizma0785 -- 20 Kasım 2011; 22:58:59 >
  • bende 2006 model fiestam var 150.00 km motor yedim aracın turbosunu değiştirdim baskı balata yağ pompası filitrelerini kayışını motoruda yeniledim çıkan masraf 3,500 tl başka bi araç olmuş olsaydı rahat 7- 8 bin tl arası cıkardı kullanımı çok zevkli araç yeni araç almama rağmen vazgecemiyorum bu aracımdan en sevmediğim yanı süspansiyonları çok sert ufak bi çukurdan geçsen bile hissetiriyo ve içeriyo biraz fazla ses alıor ama her şeye rağmen kullanımı müthiş zevkli bi araç dediğin aracın ederide 17,500 tl dir daha fazla etmez 206 hiç kullanmadım ama ford daha iyi bi şeçim olur kanaatimce .
  • SANA ÖZ KARDEŞİM GİBİ söylüyorum. Peugeot'a yaklaşma. FORD iyidir hemde tanıdıktan al o aracı. Yada araştır daha ucuz temiz az km bulursan gene fiesta alabilirsin. ama fransıza yaklaşma...
  • Fiat'a da yaklaşma :D
  • 2006 model pejo 206 bu km lerde görmek insanı tedirgin ediyor.Alıncaksa bile 3-4 ayrı ustaya göstermeli bakım kartları aranmalı km için muayene istasyonundan km bilgisi rica edilmeli
  • bence o fiyata 206 alacağınıza fiesta alın.madem piyasada 19.250 den başlıyor e siz de arkadaşınızdan alacağınıza göre ki kazalı ve masraf çıkaracağını söylüyorsunuz.19.000 binin altında el sıkışın.kafanız rahat etsin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @gürkandoygun sagol kardesim yorumun yardımcı oldu

sanırım 19 binin altına verse alacagım cok ugrasmak istemiyorum olurda yüksek fiyat söyler diye bakıyorum diger araclara..su an memleketinde bikac güne gelir netlesir olmazsa artık arastırmaya devam..

@filozof bayadır yorum okuyorum internette fiatla pegoutun kötü bi namı var ama memnun olanda cok insan var araba isi biraz sans isi anladıgım kadarıyla

birde arkadaslar bisey soracagım yetkili servisten yapılan ekspertiz herseyi ortsaya cıkarır mı yani birde tanıdık ustaya göstermeye gerek var mı
  • quote:

@gürkandoygun sagol kardesim yorumun yardımcı oldu

sanırım 19 binin altına verse alacagım cok ugrasmak istemiyorum olurda yüksek fiyat söyler diye bakıyorum diger araclara..su an memleketinde bikac güne gelir netlesir olmazsa artık arastırmaya devam..

@filozof bayadır yorum okuyorum internette fiatla pegoutun kötü bi namı var ama memnun olanda cok insan var araba isi biraz sans isi anladıgım kadarıyla

birde arkadaslar bisey soracagım yetkili servisten yapılan ekspertiz herseyi ortsaya cıkarır mı yani birde tanıdık ustaya göstermeye gerek var mı

sana öz kardeşim gibi dedim bak Peugeot ve ford arasında kaldıysan hiç bekleme direk fiestayı al. heryönden iyidir ford.

206yı ve fiestayı kullanan biri olarak konuşuyorum. Ayrıca 3 senedir Tourneo Connect kullanıcısıym

• quote:

Orijinalden alıntı: Fil0zof

quote:

@gürkandoygun sagol kardesim yorumun yardımcı oldu

sana öz kardeşim gibi dedim bak Peugeot ve ford arasında kaldıysan hiç bekleme direk fiestayı al. heryönden iyidir ford.

206yı ve fiestayı kullanan biri olarak konuşuyorum. Ayrıca 3 senedir Tourneo Connect kullanıcısıym

tramer' de sorgulattır aracın plakasını pert kaydı veya mekanik büyük bir hasar kaydı yoksa küçük şeyler çok önemli değildir çizik boya vss...

• quote:

Orijinalden alıntı: sys3434

bence o fiyata 206 alacağınıza fiesta alın.madem piyasada 19.250 den başlıyor e siz de arkadaşınızdan alacağınıza göre ki kazalı ve masraf çıkaracağını söylüyorsunuz.19.000 binin altında el sıkışın.kafanız rahat etsin :)

Geçen sene bu zamanlar yakın bir arkadaşım 2005 model , 82 binde Comfort abs li modeli dizel Fiestayı 16.750 gibi bir fiyata denk getirip almıştı. Yanlış hatırlamıyorsam yakın zamanda triger ve diğer ağır bakımlarına yaklaşık 600-700 civarı bir ücret ödedi. Şimdi satsam 18-18.5 veriyorlar demişti. Piyasası iyi, yakıtı çok iyi bence güzel bir tercih...
  • arkadaslar ilgilenen tüm arkadaslardan Allah razı olsun..

arkadasım arabayı satmaktan son anda vazgecti askere gidecekti ondan satıyodu babası bende kalsın demis herneyse..

bende araba arama islerini hızlandıracagım artık fiesta öncelikli tercihim olacak ama temizi karsıma cıkarsa bahsedilen arabalarıda göz önüne alacagım onların dısında birde kia rio dikkatimi cekti arastırdım kullananlar cok memnun güzel araba gibi duruyor..ugrasmadan alsaydık arabayı iyi olacaktı ama neyse hayırlısı olsun artık ins düzgün bir araba alırız..saygılar iyi aksamlar
  • Arkadaşım fiestaya takmış haldesin. Fiestaların dizellerinin çoğu, zamanında şirket arabasıydı. Çoğu arkadaş fabia ve colt önermiş. Fabia çok kaliteli arabadır fiestadan çok daha üstün bir arabadır. Ayrıcada ilk araban olacakmış bence dizel degil lpg+benzinle başla. İlla dizel diyorsan colttan şaşma. Coltun 1.5 dizel motoru mükemmel verimli bir motor. 210 tork veriyor. 100 Km/h hıza 9.9 saniyede çıkıyo. Bizim 1.6 110 hp atmosferik corolla bile 10.2 saniyede çıkıyo. arabanın tipi kötü diyerek direk harcama. zaten o sınıf araçların çoğu tipten yoksundunlar (bence ) :D . Kolay gelsin.

ha bu arada benim 20 milyarım olsa vede kendime uzun seneler binecegim bir araba alıyosam kesinlikle aşşağıdaki aracı alırdım :

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-2004-alfaromeo-147-1-6ts-dis-deri-doseme-sunroof-lu-65196225/detay/

(ilanla bir ilgim yoktur) Araçtaki özellikler :12 AIRBAG,DERİ,SR,ABS,DİGİTAL KLİMA,ELGAZI. Şuandaki d sınıfı araçlarda bile 12 airbeg zor bulunur . ama Alfanın küçük hB araçlarında bile standart . Ayrıca fiesta bu arabanın yanında bence araba sıfatını hak etmiyor. (fiyatları aynı oldukları için) :D

Şu da çok hoşmuş :

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-2006-alfa-romeo-147-1-6-ts-65010829/detay/

Eger daha ekonomik, mantık çerçevisinde bir tercih olsun diyorsan fabianın en full serisi olan Choice serisine bakabilirsin:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-arac-tamamen-orjinal-lpg-vardir-64845670/detay/#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modifix06 -- 24 Kasım 2011; 0:25:59 >

• yok be ya ne takması ama bakınca az yakıyor servis yedek parca iyi 2. eli iyi daha ne olsun..ama dedigim gibi bahsedilen arabaların temizi denk gelirse degerlendiririm

senin alfa romeoda hos arabaymıs yalnız dikkat et seninde alfa romeo takıntın olabilir

birde acemiye neden dizel tavsiye etmiyorsun merak ettim ?

bu arada rio nasıl sence gözüme cok hos göründü arastırdımda biraz
  • Konu başlığınız içeriği anlatır olmalıdır,düzelttim. Aslında konuyu kilitlemem gerekiyor ancak gerekli düzeltmeyi yaptım. Lütfen dikkat ediniz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.