Şimdi Ara

ARAÇ TERCİHİ İÇİN YARDIM EDİN SİZE DUA EDERİM :))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kısmetse 18-19 binlik dizel araba alacagım..arkadasım ford fiestasını satacak 2007 abs li 1.4 tdci comfort 83.000 de agır bakımı yapılMAmıs(triger v kayısı falan duruyot yani bahara falan 600 tl bi masradı olacak gibi) sol 2 kapı ve kaput cizikten dolayı boyalı..kalkıs anındaki ufak bi kazadan dolayı kücük bi ezik var..arkadas samimi arkadasım sayılır arabaya cok bindim temiz araba önceki sahibinide kısmen tanıyorum..daha net konusmadık ama sanırım 19.000 e satacak..

birde bu araba var http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-sahibinden-ozenli-kullanilmis-peugeot-206-x-design-hdi-62690591/detay/#

206 da hosuma giden bir araba tahminim bunuda 18.000 e alırım..(206 ile ilgili kafamı karıstıran tek sey yedek parca tamir vs pahalı diye duymustum)

arkadaslar ilk merark ettigim yukardaki fiestanın ederi nedir tahmini olarak..
    siz olsanız hangisini alırdınız vede sizce 206 nın fiyatı uygun mu..

yardım ederseniz cok memnun olurum arkadaslar insan bilen birinden yardım alma ihtiyacı hissediyo bu durumlarda sonucta bi dünya para baglayacagız arabaya birde ilk arabam olacak simdiden sagolun.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• peugot a 18bin vermek pek mantıklı gibi değil, özellikle de 206 ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: cöldeki kutup ayısı

peugot a 18bin vermek pek mantıklı gibi değil, özellikle de 206 ya
    simdi anlamadım pego almak mı sorun 18.000 vermek mi? 18 bin etmezse ederi ne kadar acaba?

ayrıca arkadaslar fiestanın ederi ne kadar olur tahmini bisey söyleyebilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalizma0785

simdi anlamadım pego almak mı sorun 18.000 vermek mi? 18 bin etmezse ederi ne kadar acaba?

ayrıca arkadaslar fiestanın ederi ne kadar olur tahmini bisey söyleyebilir misiniz ?

Alıntıları Göster
    Bu tip bir Skoda Fabia da bakabilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2005-skoda-fabia-dizel-spesial-station-62281242/detay/

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2005-skoda-fabia-dizel-spesial-station-62281242/detay/

Alıntıları Göster
    Fiesta'yı alın ama hafif çarpmayı düzeltmek ve ağır bakımları yapılmadığı için 18.000 'e alın derim. Bence 19.000 verilmez.

• quote:

Alıntıları Göster
    sagol önerin icin..skoda hic dikkatimi cekmemisti piyasasıda pek yok sanırım..bu 2 arac haricinde getzlere bakıyorum birde..baska pek düsünmüyorum

• quote:

sagol önerin icin..skoda hic dikkatimi cekmemisti piyasasıda pek yok sanırım..bu 2 arac haricinde getzlere bakıyorum birde..baska pek düsünmüyorum

Alıntıları Göster
    Banada dua edin

Hocam o fiyata Megane 2 önerebilirim. Parçası ve yakıtı sizi üzmez. 2.eli ise kuvvetlidir.

Örnek ilan :http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-renault-megane-2-1-5-dci-authentigue-hb-dizel-62537246/detay/

• quote:

Fabia o serideki Fiesta ve 206'dan daha kalitelidir.

Rahatlıkla alabilirsin. SW kasa da çok pratiktir.
  • quote:

Alıntıları Göster
    sagol 35turka..aslında bende o civardır diye düsünmüstüm ama internete bakın birde 2007 model fiestaları seciyorum sahibinden.com da 19250 den baslıyo en ucuz arac..

gecen galerici ile muhabbet ettim bizim aracın fiyatını ögrenmek icin kendisi aynı aracın hatasız olanını 22.000 e satmıs(1 ay önceydi)..ama o boyalar 2000 tl düsürür fiyatını dedi.birde bu adam galerici karda koyacak yani dediginiz fiyata denk geliyor aslında.

• quote:

sagol 35turka..aslında bende o civardır diye düsünmüstüm ama internete bakın birde 2007 model fiestaları seciyorum sahibinden.com da 19250 den baslıyo en ucuz arac..

gecen galerici ile muhabbet ettim bizim aracın fiyatını ögrenmek icin kendisi aynı aracın hatasız olanını 22.000 e satmıs(1 ay önceydi)..ama o boyalar 2000 tl düsürür fiyatını dedi.birde bu adam galerici karda koyacak yani dediginiz fiyata denk geliyor aslında.

Alıntıları Göster
    kadir hocam olur sanada dua edeyim

megan güzel araba amcam aldı 2 ay önce ama fiyatı beni asıyor..alacagım arabanın bir kısmını kredi ile ödeyecegim ondan dolayı 2006 ve üzeri olması lazım ve 19.000 verebilecegim son miktar o fiyata temiz megan bulabilecegimi sanmıyorum..ya km yüksektir ya taksi cıkması yada kazalı

@senersongur

bi arastırayım fabia yı dedigim gibi daha önce hic bakmamıstım.aracın daha cok yakıtı 2. eli yedek parcası önemli benim icin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalizma0785 -- 20 Kasım 2011; 0:39:26 >

• Size seat cordoba 1.4 tdi stylance modelini tavsiye edebilirim.Motoru 3 silindir vw motorudur.Biraz gürültülü çalışır ancak gerek sağlamlığı gerekse ivmelenmesi ve yakıtıyla tüm istekleriniz yerine getirir.Dijital klimadan abs ye kadar pek çok donanım standarttır.Temiz bir tane bulursanız kesinlikle kaçırmayın derim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: one man one engine

Size seat cordoba 1.4 tdi stylance modelini tavsiye edebilirim.Motoru 3 silindir vw motorudur.Biraz gürültülü çalışır ancak gerek sağlamlığı gerekse ivmelenmesi ve yakıtıyla tüm istekleriniz yerine getirir.Dijital klimadan abs ye kadar pek çok donanım standarttır.Temiz bir tane bulursanız kesinlikle kaçırmayın derim...

+1
  • Orijinalden alıntı: kartalizma0785

kadir hocam olur sanada dua edeyim

megan güzel araba amcam aldı 2 ay önce ama fiyatı beni asıyor..alacagım arabanın bir kısmını kredi ile ödeyecegim ondan dolayı 2006 ve üzeri olması lazım ve 19.000 verebilecegim son miktar o fiyata temiz megan bulabilecegimi sanmıyorum..ya km yüksektir ya taksi cıkması yada kazalı

Bir arkadaş seat cordoba önermiş, alınabilecek araçlardan bir taneside odur. Corsa'da bakabilirsiniz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-opel-corsa-2006-simsek-gri-cokk-temiz-63197611/detay/

• quote:

Orijinalden alıntı: airbrq_23

quote:

Size seat cordoba 1.4 tdi stylance modelini tavsiye edebilirim.Motoru 3 silindir vw motorudur.Biraz gürültülü çalışır ancak gerek sağlamlığı gerekse ivmelenmesi ve yakıtıyla tüm istekleriniz yerine getirir.Dijital klimadan abs ye kadar pek çok donanım standarttır.Temiz bir tane bulursanız kesinlikle kaçırmayın derim...

+1

olabilir aslında ama dedigim gibi 2006 ve üzeri masksimum 19.000 tl olmalı bu sartlarda temizi bulunabilir mi?
    ederi ne kadardır mesala 2006 model km cok yüksek olmayan temiz bir cordobanın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalizma0785 -- 20 Kasım 2011; 1:12:46 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: airbrq_23

quote:

+1

olabilir aslında ama dedigim gibi 2006 ve üzeri masksimum 19.000 tl olmalı bu sartlarda temizi bulunabilir mi?
    ederi ne kadardır mesala 2006 model km cok yüksek olmayan temiz bir cordobanın?

Alıntıları Göster
    birde söyle bisey var.mesala ben sahibinden.com da arıyorum arabayı 2006 ve 20000 tl sınır koyarak antalyada ve cevre illerde skoda ve seat yok gibi ki temizi bulunsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalizma0785 -- 20 Kasım 2011; 1:02:43 >

• quote:

birde söyle bisey var.mesala ben sahibinden.com da arıyorum arabayı 2006 ve 20000 tl sınır koyarak antalyada ve cevre illerde skoda ve seat yok gibi ki temizi bulunsun..

Alıntıları Göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-inanilmaz-fiyat-inanilmaz-arac-super-temizlikte-59034663/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-fuul-orjinal-mitsubishi-colt-52426214/detay/

http://www.araba.com/4335137/Mitsubishi-Colt-15-DI-D-Invite?t=2&b=3845740#resim

• quote:

quote:

vw grubandan başka bir araç tavsiye etmen beklenemezdi zaten,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harun

quote:

quote:

vw grubandan başka bir araç tavsiye etmen beklenemezdi zaten,

Alıntıları Göster
    arkadaslar sagolun yorumlarınız icin
    @conquete

tesekürler dostum zahmet etmissin ama tipi cok hosuma gitmedi coltun birde ben bekarım birazda acemiyim ilk arabam olacak ondan dolayı hb kücük park sorunu olmayan bir araba arıyorum

aslında fiestada kararlıyım cünkü son 2 sahibini tanıyorum bildigim araba sahibide güvenilir biri ama arkadasın ne fiyat cıkaracagını bilmiyorum tutarda internete bakarak birseyler derse 19 binin üzerinde diye baska altarnatiflere bakıyorum..sizce yukarda özelliklerini saydıgım fiestaya en fazla ne kadar verilir

@kadir hocam param yetse ilk düsünecegim arabalrdan hem corsa hem megan ama temizi zor bulunur o fiyata genelde yüksek km li ama denk gelirse tabi ki düsünürüm

• quote:

arkadaslar sagolun yorumlarınız icin
    @conquete

tesekürler dostum zahmet etmissin ama tipi cok hosuma gitmedi coltun birde ben bekarım birazda acemiyim ilk arabam olacak ondan dolayı hb kücük park sorunu olmayan bir araba arıyorum

aslında fiestada kararlıyım cünkü son 2 sahibini tanıyorum bildigim araba sahibide güvenilir biri ama arkadasın ne fiyat cıkaracagını bilmiyorum tutarda internete bakarak birseyler derse 19 binin üzerinde diye baska altarnatiflere bakıyorum..sizce yukarda özelliklerini saydıgım fiestaya en fazla ne kadar verilir

@kadir hocam param yetse ilk düsünecegim arabalrdan hem corsa hem megan ama temizi zor bulunur o fiyata genelde yüksek km li ama denk gelirse tabi ki düsünürüm

Alıntıları Göster
    skoda fabia nın 2. kasasını tavsiye ederim sana . hem çok şık araba,hem küçük park sorunu yaşamazssın,içine oturunca çok iyi hissettirecek kendini, 1,2 motorlu olanı çok ekonomik ve seri

örnek olsun diye koyuyorum bu linki
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-itfaiyeciden-temiz-skoda-63903924/detay/

yalnız şunu diyeyim şu an ki piyasa uçmuş durumda. 2. el 1500-2000 lira fazladan fiyat söylüyorlar geçen sene aynı model arabalar çok daha düşük fiyatlardaydı. bence acele etmeyin derim

• quote:

Orijinalden alıntı: zaferdurukan

skoda fabia nın 2. kasasını tavsiye ederim sana . hem çok şık araba,hem küçük park sorunu yaşamazssın,içine oturunca çok iyi hissettirecek kendini, 1,2 motorlu olanı çok ekonomik ve seri

örnek olsun diye koyuyorum bu linki
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-itfaiyeciden-temiz-skoda-63903924/detay/

yalnız şunu diyeyim şu an ki piyasa uçmuş durumda. 2. el 1500-2000 lira fazladan fiyat söylüyorlar geçen sene aynı model arabalar çok daha düşük fiyatlardaydı. bence acele etmeyin derim

Alıntıları Göster
    Grande Punto ;)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.