Şimdi Ara

araçlarda tek far yakma. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
13.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2003 civicte var mıdır? Yazılanlara göre hemen hemen her alman arabasinda var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: extrem_015

Benim araçta da var çok güzel özellikle önünü görmeyen kör gibi araç kullanan sürücülere ben burdayım demek için kullanılan bir sistem mesela arabayı yarı kaldırıma yarı yola park ettiniz sol sinyal kolunu indirin dışta kalan tarafın hem ön park lambası hemde arka lambası yansın

Kardes sende hem kaldirima hem yola araba koy sonra millete kör de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnn

Peki bu olayın mantığı nedir bilen var mı? Çözemedim ben. Bütün parkları yakalım yani ne farkı var.

Akü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hauntedd

quote:

Orijinalden alıntı: extrem_015

Benim araçta da var çok güzel özellikle önünü görmeyen kör gibi araç kullanan sürücülere ben burdayım demek için kullanılan bir sistem mesela arabayı yarı kaldırıma yarı yola park ettiniz sol sinyal kolunu indirin dışta kalan tarafın hem ön park lambası hemde arka lambası yansın

Kardes sende hem kaldirima hem yola araba koy sonra millete kör de

Bilip bilmeden komik duruma düşme

Saçma sapan konuşma kaldırım işini kolay anlaşılsın kafada canlansın örnek olsun diye söyledim,arabanın dışta kalanın kısmının görünmesini sağlıyor,ayrıca kör dediğim normal yolda bile görmeden mal gibi önüne çıkan yayalar değil diğer vasıta sürücüleriydi.

Bilakis bırak kaldırımı engelli iniş çıkışlarının önüne park edenlere bile gıcık olurum.

BİL DİYE SÖYLÜYORUM huy olarak çok titiz birisiyim otoparkta kıyı köşe dolaşan tenha yere park eden biriyim öyle ortalık yere araba park etmem.

• Ilk defa duydum aksam olsun denerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • park esnasında güvenlik amaçlı bütün gece kalsın diye sağ ya da sol parkları yakma özelliği
  • Şimdi denedim 2009 Symbol'de yok Ama CLA'da Daylightlar sadece sağ veya sadece sol olarak yanabiliyor.
  • Amaco ne olabilir arkadaşlar..Ducato 2013 akşam denerim
  • Yav 30 cevap var,20 kisi ne oldugunu açıklamıs Hâlâ mantıgı ne diye soru soruluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenktun34 -- 11 Ağustos 2014; 18:30:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mydyga

2003 civicte var mıdır? Yazılanlara göre hemen hemen her alman arabasinda var.

Hondlarda böyle oyuncaklar olmaz.Bizimki de güya 2007 model daha far acik uyarısı bile yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

quote:

Orijinalden alıntı: adnn

Peki bu olayın mantığı nedir bilen var mı? Çözemedim ben. Bütün parkları yakalım yani ne farkı var.

Akü

Teşekkürler hocam

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.