Şimdi Ara

Arçelik Klima Alanlar (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
408
Cevap
9
Favori
110.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hocam 24e airfel mi önerirsiniz kaira mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Linq L kullanıcısına yanıt

İkiside daikin yan ürünü diye biliyorum,kaira kullanicil sayfasini gözlemle derim yorum yapmak etkilemesin seni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba. 15bin lik 3-5 aylık klimamızda bazen ilk açılışta

çorap kokusunu andıran hafif bir koku oluyor ama çok az.

sonra geçiyor.

konu hakkında bilgi veya tavsiyesi olan varmı?

• Arcelik / beko aynı diye düşünürsek ben beko aldım ve bu yaz oldukça kullandım.
    İlerleyen zamanda ne çıkar ne olur bilmiyorum ama şu ana kadar sorunsuz ve gayet güzel bir performans ile çalıştı.

Ayni zamanda üst komşum vestel (btu aynı ama biraz Jan janli Model) ben beko aldım.

Gerek kurulum asamasinda ki servis / hizmet kalitesi gerek sonrası kullandım da beko (en azından vestel e göre) açık ara daha tatmin edici daha verimli.

Klimayı kışın alma durumu ise bu enflasyonist ortamda hiç bir önem taşımıyor. En azından geçen sene durum bu idi.

Geçen yaz klima almaya karar vermiştim ancak gerek servis süresinin sıkışıklığı gerek biraz tembellikten yaz sonuna erteledim.
    Ancak fiyat hiç düşmedi. Kışı bekledim düşmedi mart / nisanda aldım yine düşmemişti. (hatta tersine hep bir artış oldu)
    Bu sene nasıl olur bilemem ama niyete girince almak gerekir diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi True_Sun -- 24 Ağustos 2024; 0:40:1 >

• Linq L kullanıcısına yanıt

24 bin btu? Airfel bence.

• aksinaletinsan kullanıcısına yanıt

Bakim yaptirin ve su kanalina baktirin. Diren borusu tikanmis olabilir. Montaj hatasi olabilir. Su atamiyorsa koku yapiyor klimalar

• teknoCat kullanıcısına yanıt
    yok 12bin btu. fiyat olarak 23,5 24k
    tesekkürler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 2024 mayıs kaira 24000 btu hepsiburada 35.500tl idi. Gercek fiyatlar boyle

Bana pahali geliyor 24 bin tl 12 btu cihaz icin

Yazin bitmesine az kaldi. Kur cok artmiyor bence sezon gecince alin. Mutlaka valumli montaj yapilmali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknoCat -- 25 Ağustos 2024; 21:14:49 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.