Şimdi Ara

Archer Ile Pelerin Görevi...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Uzun Bi Zmn Önce Olimpia Humanlarında NeverMind Clanından Bi Archer Centaur u Arkada Bi Healerla Drain Olmadan Kesmişti Bu Caitharos da Müümkün Olabilir mi Sizce???

• centaur cok ezık bı canavar 4 5 skıllde yatıyo caitharos 100 katı onun kesebılecegını sanmıyorum
  • Archer 5 li 5 li (Arrow Shower) atıyodur, baya iyi bi skill ama yaratığa yakın olacaksın.
    Assasindeki gibi bi bekleme süresi de yok, arka arkaya atabiliyosun
  • bence archer pelerin gorevini yapar ....... ama elinde en az ib +8 lwli 62-65 --65 olsa cok iyi olur vede saglam defansi olmasi lazim shell +7 set yada chitin +8 set bence yeterlidir ve arkasinda 2 tane healer baska hic bi seye gerek yok haa bide takilari flnm ii olmali rol mol :)
  • arkadasın clanında lvl 70 elinde raptor +9 ve chitin shelleri +8(edit char) olan adam yattı pelerin ggorevinde hemde arkasında healer vardı tek basına keseyim dedi 5300 kadar canı vardı ve yattı
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:darkdevil:.

arkadasın clanında lvl 70 elinde raptor +9 ve chitin shelleri +8(edit char) olan adam yattı pelerin ggorevinde hemde arkasında healer vardı tek basına keseyim dedi 5300 kadar canı vardı ve yattı

o adam salakmıs

+7shell ust dığerlerı +8 chıtın

takılar +8 ustu hepsı dex

66lvl
    dex:255
    hp:94

arkasında 1 healerla rahat keser yada 1 healer daha olabılır
  • beramusta olanlar whitewolf clanını bılırler burak vardı kurucusu gorevı yaparken 69 lvl dı shel + 7+8 set kekurı rıng +1x2 black dragon necklase +10 dex kupeler +8 ıb tek 1920 healer bı massıve ıle kestı draınsızbızzat gordum
  • yapar arrow showerin sword dancing ten pek bi farkı yok.
  • ya git centaur u kesecek babaim varmı tek basına allahım ya bide okcu yok sanmam
  • quote:

Orjinalden alıntı: Knight_KO

ya git centaur u kesecek babaim varmı tek basına allahım ya bide okcu yok sanmam

• Hicbir Archer Cape Quest yapamaz...
  • Arkadaşlar Bide Şöyle Bişi Var Rogue nin Hangi Parçası Olursa Olsun Tüm Shell Parçaları 104 Defans Veriyo... Onun Içın Yatması Biras Zor Gibi Ikincisi Bence Yapar Diyorum Çünkü Shower Sağlam Skill Warrior un Dancing Gibi Vurur...
  • hehe bi archer centaur keser yavaş kessin ... arkasında 7 healer olursa belki 20 dakkada fln keser.bu işi warior dan başka char yapamaz....
  • bence warrıordan sa okcu daha ii keser bossları warrıorların kesme sebebı defencelerının yuksek olmasıdır
    rogue nın amacı yuksek dmg vermektır
  • Arkadaşlar, önce şu konuya açıklık getirelim bazı arkadaşlar rogue'Ler centaur kesemez demişler, 10 tane heaelr olsa da kesemez gibi şeyler...
    Eğer burda bi yanlışlık yoksa ve arkadaş gerçekten CENTAUR'dan bahsediyorsa 60 lwl paper rogue mirage +6 az önce clan arkadaşıma tek 1920 healer'La kestirdim. Benim nick: _AGABEY_ server: Olympia inanmayan oyuna pm atabilir, gözünün önünde gene kestiririm. Bu arada CENTAUR'u seviyorum çok iyi drop'u var
  • Bir arkadaş,in ricasi üzerine klan lideri ben ve arkadaşim girdik pelerin görevine. Tek healer, tek archer...
    5dk kadar bir sürede kestim, redball dahi atmadim...

Ama...

O zaman bende 4800 HP vardi, lvl65di 2100Ap vardi, Okçuydum KOSPde Combo cekebiliyordum ARCHER ile.
  • eğer centuardan bahsediyorsanız bizim ark japko da lvl 60 kasar hood seri kesiyordu elinde cb+6 var 5 li ok ile 2 healer da la çok seri kesiyordu bi düşüşü var acaip karizma belki 10 tane kestik hiçbirşey droplayamadık lvl 70 war kesemiyorsa o kadar ıtemle butun ıtemlerini kırsın sorada charını bi noob a versin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.