Şimdi Ara

Arda Turan: Bana fırça atmak kimsenin haddine değil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • A. Madrid’de forma giyen milli futbolcu Arda Turan, bugün hakkında çıkan “Aziz Yıldırım’dan fırça yedi” haberleriyle ilgili açıklama yaptı.

Atletico Madrid’de forma giyen milli futbolcu Arda Turan, bugün hakkında çıkan “Aziz Yıldırım’dan fırça yedi” haberleriyle ilgili açıklama yaptı.

Yıldız futbolcu, haberi yapan kişiyi mahkemeye vereceğini belirterek şu açıklamayı yaptı;

“Şahsım Galatasaray kaptanlığı yapmış, hala milli takım kaptanlığı yapan biri olarak, herhangi bir kulübün iç işlerine karışmak gibi veya firkir beyen etmek gibi bir durumu olamaz. Kaldı ki Diego Ribas beraber takım arakdaşlığı yaptığım, kupa kazandığım bir arkadaşımdır. Ben yol arkadaşlığı yaptığım hiç kimseye hakkında olumsuz konuşmam…

Kaldı ki, Arda kimseye saygıda kusur etmez. Ama annem babam dışında kimsenin bana fırça atmak gibi bir haddi olamaz. Bu haberi yapan ahlaksız gazetecilik mantığını kınıyorum… Gerekli fırçayı o gazeteci mantığının hem hukuk önünde hem de benden yüz yüzeyken gerekli fırçayı yiyeceğinden kimsenin şüphesi olmasın…

Saygılarımla…”

• Arda komik çocuk yahu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler olay şu, Arda Diego hakkında "çok abartılıyor, benim yedeğimdi. ilk 11 e giremeyen bi rotasyon oyuncusuydu v.s.." demiş.
  • Özet : Azizle arama kimse giremez.

Gelişme : Siz laf söyleyemezsiniz çünkü ben galatasarayda kaptandım milli takımdada kaptanım.

Sonuç : 21/07/2016 Fenerbahçe spor kulübü açıklanacak özel durumlar..

"Profesyonel futbolcu Arda turan'ın transferi için temsilcileri ve atletico madrid ile görüşmelere başlanmıştır."

• artiste bak
  • Ordayken bile rahat bırakmıyolar. İllet , lanet bi medyamız var gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlıtzKrıeg

Ordayken bile rahat bırakmıyolar. İllet , lanet bi medyamız var gerçekten.

Bizzat Aziz Yıldırım açıklamış Ersun Yanal'la ilgili röportajında, kimsenin uydurması falan değil. Akıllı dursun da mesleğine baksın demek düşer bu bilgiden sonra. Taraftar çoğunlukla haksız ama Arda'da az değil bunu herkes bilsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

Bizzat Aziz Yıldırım açıklamış Ersun Yanal'la ilgili röportajında, kimsenin uydurması falan değil. Akıllı dursun da mesleğine baksın demek düşer bu bilgiden sonra. Taraftar çoğunlukla haksız ama Arda'da az değil bunu herkes bilsin.

Yalanladi aziz yildirim. Zaten ayri olarak cikmis haber

• Sen Arda'nın takım arkadaşını transfer ediyorsun ve bir kere olsun Arda'ya açıp sormadan transfer ediyorsan asıl o zaman yanlış yapmışsın derim.

Elbetteki aradılar sordular. Hemde defalarca. Kim inanır la buna. Brezilya dan her futbolcu baktığımızda Alex'in fikrini ben üç gazeteden okuyorum.

Hala masal anlatıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

Yalanladi aziz yildirim. Zaten ayri olarak cikmis haber

Aslında yalanlamadı, yumuşattı. Aziz Yıldırım Arda'yı arayıp Diego'nun durumunu sordum diyor, O'da Hoca sistem gereği oynatmıyor cevabını vermiş.

• Gercek mi bilemem haber ama arda da cok artist oldu zaten oyleydi surekli haha kiki yaparak sempatik gibi gorunmeye calisarak herkesi kendine sevdirme pesinde, az adam ol la sen kimsin istersen madridde ronaldoyu kes,alt tarafi futbol oynuyosun!

• HELAL OLSUN BAYRAMPASALI NE DIYEYIM HELAL OLSUN.

FENERBAHÇE'NIN ÇOCUĞU ARDA TURAN.

SEVMEYELIM DE TASA MI DONELIM .

• seni kaptan yapanları ........
  • çok doğru demiş.nesi eksik arda'nın.ben de bizdeyken çok eleştirdim ama adam geliştirdi kendini artık kendini kanıtlamış,ıspatlamış.la liga da şampiyon olmuş,cl finali oynamış,avrupa ligi almış bir futbolcu.süper kupa oynamış,kariyer oyunculuk her açıdan zirvede.bu ülkedeki gelmiş geçmiş en büyük karıyere sahip yerli oyuncu ne dese haklıdır.küçük görmeyi bırakın artık.diego göreceksiniz feneri bozacak.geçen sene 2.yarı atleticoyu da bozmuştu.
  • Aziz Yıldırım ile Arda sıkı kankalar zaten niye fırça atsın, Aziz Yıldırım bizim antrenörleri sevdiğinden daha çok Arda'yı seviyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

Beyler olay şu, Arda Diego hakkında "çok abartılıyor, benim yedeğimdi. ilk 11 e giremeyen bi rotasyon oyuncusuydu v.s.." demiş.

İlk defa doğru bi sey demiş.

• Fb ye transfer olunca görürüz artıkın fırça yer mi yemez mi
  •  Arda Turan: Bana fırça atmak kimsenin haddine değil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.