Şimdi Ara

ardream asas 1 sonraki adım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

iyi kötü bir asas dizdim..

küpeler : se+2 re+2
    yüzükler : rol+2 rol+1
    belt: elf belt+2(bundan çok memnunum)
    silahlar :shard+9 shard+8
    kolye : wp+3
    kafayada ısrarlar üzerine dd 25 aldım. üzerim chitin+8; chitin +9(ayaklık) fp+9(ellik) karışık.
    def 665
    atak 1300
    hp :2200
    mana:2700

elimde 10 gb var.

bu saatten sonra ne yapmam lazım.. diğer shardı +9 için mi uğraşmalıyım?yoksa takılara mı bakmak lazım..
    birde ticaret için ne önerirsiniz areste? dün pazarı gezdim baya ama alıp satacak ,para bırakacak birşey göremedim..evelsi gün silver gem almıştım 3 gb lik..şanslıydım 6 gb ye bitti gem maceram.. tekrar mı denesem acaba?

• bence +9 chitin set yapmaya calış sonuçta ares ayakta kalman lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: inek möö

bence +9 chitin set yapmaya calış sonuçta ares ayakta kalman lazım
    göğüslük ve pad i 9 yapmayı düşünüyorum.. orta vadeli planlar içerisinde...
    ancak kısa vadede zor. önce biraz ticaret yapmam gerekiyor o zaman.. ticaret için bir öneriniz varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhyag

göğüslük ve pad i 9 yapmayı düşünüyorum.. orta vadeli planlar içerisinde...
    ancak kısa vadede zor. önce biraz ticaret yapmam gerekiyor o zaman.. ticaret için bir öneriniz varmı?

Alıntıları Göster
    9 chitin set 9 shard 8 dv ve diğer rol ü +2 yapmaya çalışman faydalı olacaktır. Ticaret için Iron set kullanabilirsin. En iyi kar bu itemlerle yapılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***@rmour***

9 chitin set 9 shard 8 dv ve diğer rol ü +2 yapmaya çalışman faydalı olacaktır. Ticaret için Iron set kullanabilirsin. En iyi kar bu itemlerle yapılır.

Alıntıları Göster
    peki bu okçu skillerinin serverside a atılması hikayesinden sonra gb fiyatlarında ciddi artış olması gerekir teorik olarak..
    en azından bu durumun bir miktar daha süreceğini düşünürsek ..nakite dönmeli mi acaba?
  • quote:

peki bu okçu skillerinin serverside a atılması hikayesinden sonra gb fiyatlarında ciddi artış olması gerekir teorik olarak..
    en azından bu durumun bir miktar daha süreceğini düşünürsek ..nakite dönmeli mi acaba?

Alıntıları Göster
    GB fiyatı artmaz. Sebebi ise koxp tamamen kalkmadı. Ayrıca koxp item fiyatlarını etkilemez. Oyunda para kasmak çok kolay. 20 günde ticaret yapmadan bile 8 chitin set dizilebilir. GB fiyatında olay arz talep meselesi. Shard pazartesi pazardaydı şimdi 18 gb istiyorlar ama satamazlar yavaş yavaş düşüyor, düşecekte. 15 gb'ye buldum. Merak etme koxp kalkmadı zaten. Sadece cs ve ps kalktı. Sakın ola itemlerini gbye çevirme. Bende koxptan önce itemlerimin hepsini Iron sete çevirmiştim. Piyasa garip gb tutmayın elinizde, iteme çevirin. Ticaret için kenarda 21 gb olması yeterli.

Senin yerinde olsam. Şunları yapmaya çalışırdım. Sonra takıları yavaş yavaş +3 lerdim. Arkana debuff alrısan spike-Trust yiyen press-ok görürdü sadece... Server ares falan demeyin 5 senedir o serverdaydım.

9 Chitin set
    9 Dual Ex Shard
    +2 Dual SE
    +2 Dual Elf Ring
    +2 Amulet of Dex
    +2 Elf Belt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***@rmour*** -- 1 Temmuz 2010; 11:22:07 >

• quote:

Alıntıları Göster
    eger yapabilirsen +8 chitinleri +9 yap eger okadar yapamam diyorsan +8 chitinleri +9 fp yap rol ü +3 yap sonucta ares en eski server

• quote:

GB fiyatı artmaz. Sebebi ise koxp tamamen kalkmadı. Ayrıca koxp item fiyatlarını etkilemez. Oyunda para kasmak çok kolay. 20 günde ticaret yapmadan bile 8 chitin set dizilebilir. GB fiyatında olay arz talep meselesi. Shard pazartesi pazardaydı şimdi 18 gb istiyorlar ama satamazlar yavaş yavaş düşüyor, düşecekte. 15 gb'ye buldum. Merak etme koxp kalkmadı zaten. Sadece cs ve ps kalktı. Sakın ola itemlerini gbye çevirme. Bende koxptan önce itemlerimin hepsini Iron sete çevirmiştim. Piyasa garip gb tutmayın elinizde, iteme çevirin. Ticaret için kenarda 21 gb olması yeterli.

Senin yerinde olsam. Şunları yapmaya çalışırdım. Sonra takıları yavaş yavaş +3 lerdim. Arkana debuff alrısan spike-Trust yiyen press-ok görürdü sadece... Server ares falan demeyin 5 senedir o serverdaydım.

9 Chitin set
    9 Dual Ex Shard
    +2 Dual SE
    +2 Dual Elf Ring
    +2 Amulet of Dex
    +2 Elf Belt

Alıntıları Göster
    ok çok teşekkürler... itemlara ellemiyoruz.. ufaktan ticarete başlayıp sermayeyi yeterli hale getirince iron set işine bakacağım.. şu an sermaye yetmiyor..
    syg

• quote:

ok çok teşekkürler... itemlara ellemiyoruz.. ufaktan ticarete başlayıp sermayeyi yeterli hale getirince iron set işine bakacağım.. şu an sermaye yetmiyor..
    syg

Alıntıları Göster
    Rica ederim. Bu arada trade hack var mı yok mu şu anda bilmiyorum ama aracı olmadan takas yapmamaya dikkat etmek faydalı olacaktır.
  • quote:

Rica ederim. Bu arada trade hack var mı yok mu şu anda bilmiyorum ama aracı olmadan takas yapmamaya dikkat etmek faydalı olacaktır.

Alıntıları Göster
    yok o konuda tecrübeliyiz artık!!
  • quote:

yok o konuda tecrübeliyiz artık!!

Alıntıları Göster
    O itemlerle nasıl 1.3k ap var

59 lvlim dual md+9 ile 1.7k ap oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can`

O itemlerle nasıl 1.3k ap var

59 lvlim dual md+9 ile 1.7k ap oluyor.

Alıntıları Göster
    wolf.. weapon enc falan basılı değil.. çıplak ap yani..
  • quote:

wolf.. weapon enc falan basılı değil.. çıplak ap yani..

Alıntıları Göster
    senin yerinde olsam wp +3 ü bırakırım ama elf belt yerine bi glass belt almaya bakarım az da olsa hpde veriyor iron belt'ten iyi asaslar için bence

+9 chitini satar +9 fp set yaparım

rol +1 rol +2 yapmaya çalışırım ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nakuğod

senin yerinde olsam wp +3 ü bırakırım ama elf belt yerine bi glass belt almaya bakarım az da olsa hpde veriyor iron belt'ten iyi asaslar için bence

+9 chitini satar +9 fp set yaparım

rol +1 rol +2 yapmaya çalışırım ...

Alıntıları Göster
    Iron set yapmalısın bence 4 vs 1 yapmayı seviyorsan.
  • quote:

Iron set yapmalısın bence 4 vs 1 yapmayı seviyorsan.

Alıntıları Göster
    yok 4 vs 1 istemiyorum.. derdim kalabalığada girsem spike trust çakıp alayım.. sonra kaçarkende yatmayayım..atak yönü güçlü ama genelde dengeli bir char olsun..
    ardreamde iron set lüks gibi geliyor.

kafada dd25
    dual shard 9 (veya sol el dv)
    wp 3 12 dex
    elf belt 3 25 dex
    dual rol 2 28 dex
    dual se+3 40 dex
    chitin set 9 76 dex
    toplam 186 dex
    15 dex scroll bassam 201 dex yapar.. sol ele de dv alsam 13 dex gelse 214 dex _hem sağlam hem de atağı oldukça iyi olur..
    tabii yazması kolay yapması zor

• quote:

yok 4 vs 1 istemiyorum.. derdim kalabalığada girsem spike trust çakıp alayım.. sonra kaçarkende yatmayayım..atak yönü güçlü ama genelde dengeli bir char olsun..
    ardreamde iron set lüks gibi geliyor.

kafada dd25
    dual shard 9 (veya sol el dv)
    wp 3 12 dex
    elf belt 3 25 dex
    dual rol 2 28 dex
    dual se+3 40 dex
    chitin set 9 76 dex
    toplam 186 dex
    15 dex scroll bassam 201 dex yapar.. sol ele de dv alsam 13 dex gelse 214 dex _hem sağlam hem de atağı oldukça iyi olur..
    tabii yazması kolay yapması zor

Alıntıları Göster
    9 Chitin set
    9 Dual Ex Shard
    FP DD 25
    Spear-Axe-Club FP Defans
    +3 Dual SE 40 Dex
    +3 Dual Elf Ring 50 Dex
    +3 Amulet of Dex 30 Dex
    +3 Elf Belt 25 Dex

Bu şekilde yaparsan hiç fena olmaz. Walkrie ile dengelersin HP'yi. Zaten chitin ve takılar defans veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***@rmour*** -- 1 Temmuz 2010; 14:48:10 >

• quote:

9 Chitin set
    9 Dual Ex Shard
    FP DD 25
    Spear-Axe-Club FP Defans
    +3 Dual SE 40 Dex
    +3 Dual Elf Ring 50 Dex
    +3 Amulet of Dex 30 Dex
    +3 Elf Belt 25 Dex

Bu şekilde yaparsan hiç fena olmaz. Walkrie ile dengelersin HP'yi. Zaten chitin ve takılar defans veriyor.

Alıntıları Göster
    bu dizilimde manyak ap oluyorda hem hp hem def ciddi düşüyor.. ama insanı kışkırtmıyorda değil.. çaktımı oturtur..
  • quote:

9 Chitin set
    9 Dual Ex Shard
    FP DD 25
    Spear-Axe-Club FP Defans
    +3 Dual SE 40 Dex
    +3 Dual Elf Ring 50 Dex
    +3 Amulet of Dex 30 Dex
    +3 Elf Belt 25 Dex

Alıntıları Göster
    10 GB kalmis o yuzden simdilik sunu onereyim.
    Chitin Set +8 yap +9 malzemelerini sat.
    Artan parayla Shard +8 i DV +8 e cevir
    En son adimin +1 ROL i +2 ye cevirmek olsun.

Oyuna simdilerde aktif olmayan ama yakin bir donemde aktif olacak set bonuslari gelecek. Atiyorum Chitin Set tamamladiysan (+5 den sonra) 10 def fazladan verecek ama 1 parca FP ise o 10 def i alamayacaksiniz. Bu onceden vardi ama serverlarda hic item olmadigi icin 1340larda filan kaldirildi. Suan Japkodaki 1900 lerde kullanliyor(mus) yakin donemdeki buyuk patch de USKO yada yada artik hernereyse orayada gelecek diye bahsediliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

10 GB kalmis o yuzden simdilik sunu onereyim.
    Chitin Set +8 yap +9 malzemelerini sat.
    Artan parayla Shard +8 i DV +8 e cevir
    En son adimin +1 ROL i +2 ye cevirmek olsun.

Oyuna simdilerde aktif olmayan ama yakin bir donemde aktif olacak set bonuslari gelecek. Atiyorum Chitin Set tamamladiysan (+5 den sonra) 10 def fazladan verecek ama 1 parca FP ise o 10 def i alamayacaksiniz. Bu onceden vardi ama serverlarda hic item olmadigi icin 1340larda filan kaldirildi. Suan Japkodaki 1900 lerde kullanliyor(mus) yakin donemdeki buyuk patch de USKO yada yada artik hernereyse orayada gelecek diye bahsediliyor.

Alıntıları Göster
    VS önemli değil aradan alırım dediğin için önerdim. KS yeme olasılığın düşüyor. Ayrıca küpeler defans veriyor. Beltinde defans veriyor. 9 chitin set zaten defansın kralını veriyor. 9 Chitin setim varken tek zevkim moradonda karanlık bir yerde charı izlemek idi o zevk bile yeterdi yani. 9 Raptoru asla unutamam zaten 100m ilerden fark edilirdi. O şekilde daha havalı olur yani hem ziyaret hem ticaret. HP için walkrie set giyeceksin birde rogue defans pathos alırsan sorunun çözülür diye düşünüyorum. Zaten spike ile bu chara fazla dayanabileceklerini sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***@rmour*** -- 1 Temmuz 2010; 15:28:50 >

• quote:

VS önemli değil aradan alırım dediğin için önerdim. KS yeme olasılığın düşüyor. Ayrıca küpeler defans veriyor. Beltinde defans veriyor. 9 chitin set zaten defansın kralını veriyor. 9 Chitin setim varken tek zevkim moradonda karanlık bir yerde charı izlemek idi o zevk bile yeterdi yani. 9 Raptoru asla unutamam zaten 100m ilerden fark edilirdi. O şekilde daha havalı olur yani hem ziyaret hem ticaret. HP için walkrie set giyeceksin birde rogue defans pathos alırsan sorunun çözülür diye düşünüyorum. Zaten spike ile bu chara fazla dayanabileceklerini sanmıyorum.

Alıntıları Göster
    areste 4 ws 1 e giripte hepsini alıp çıkacak bir char tanımıyorum en eziq andream rogue charında +9 dual claver +8 chitin set oldugu için

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.