Şimdi Ara

ARENA SEZON 3 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
3.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: moffaka

bence fena değiller bu grafik motorunda zaten ne olucaktı. gerçekçi görüntülere sahip bir grafik motoru olsa(çizgi film) güzel görünürlerdi.

Demek istediğim ve diğer arkadaşların demek istediği çok iyi grafikli olması değil, sadece bu grafik motoruyla daha şık ve özgün tasarımlar olabilirdi.
  • rogue ye mavi giydiren zihniyetin ben....

priestteki stamina armor ne acaba?

ahh ulan t2 koyaydınız ya şuraya.. siyah t2..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Blade GTR

rogue ye mavi giydiren zihniyetin ben....

priestteki stamina armor ne acaba?

ahh ulan t2 koyaydınız ya şuraya.. siyah t2..

+1..rogue nun şuandaki merciless gladiator ü buna 10 basar ya görünüşte..warrior armoru gibi aynen yeniler baya dandik..tek beğendiğim priest gerisi yalan
  • çe$itli forumlarda wow fanlarının çizdiği/tasarladığı tier setlere bakın.Blizz'in tasarladıkları yanlarında ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dragon_Rider

çe$itli forumlarda wow fanlarının çizdiği/tasarladığı tier setlere bakın.Blizz'in tasarladıkları yanlarında ...

Merak ettim bi link verebilir misin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuGhAn

quote:

Orjinalden alıntı: Dragon_Rider

çe$itli forumlarda wow fanlarının çizdiği/tasarladığı tier setlere bakın.Blizz'in tasarladıkları yanlarında ...

Merak ettim bi link verebilir misin?

Hakkaten link varsa verde bakalım cidden merak ettim olmazsa eğer çok iyilerse blizz e forumlarında baskı yaparız :)
  • ne zaman gelecek bunlar yav :D bıde ne kadar honor ve arena puan aktarabılecegız arena 3 e bılen var mı :)
  • 75000 honor point limiti olacak diye biliyom
  • Benim şuan 75000 ve artmıyor honor...

Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imdrunkisuppose -- 5 Kasım 2007; 12:27:55 >
  • Arkadaşlar okuduğum kadarı ile honor pointi resetlemeyecekler. Acaba aena pointi resetlerlermi?
    Şu anda yeni season için point saklıyorum. Gecen seferki gibi resetlemezlerse sprun yok. Ama resetlerseler elimizde patlar walla

Not: Ratingler resetleniyor , fakat puanlar kalıyor diye biliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nerkek

Arkadaşlar okuduğum kadarı ile honor pointi resetlemeyecekler. Acaba aena pointi resetlerlermi?
    Şu anda yeni season için point saklıyorum. Gecen seferki gibi resetlemezlerse sprun yok. Ama resetlerseler elimizde patlar walla

Not: Ratingler resetleniyor , fakat puanlar kalıyor diye biliyorum.

Cevabını bulursan banada söylersen sevinirim kardeş 2k yada 5k arena point saklayabiliyoruz diye biliyorum yok sıfırlancaksa bir kaç arena 2 item alalım bosuna kasmıs olmayalım bu arada 75k honor kassam 2.3 patche kadar sıfırlanmıycakmı eminmisiniz?Bosuna kasmayalım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Saphrenia

quote:

Orjinalden alıntı: SINIRYOK

2.3 le arena puanları ile honorlar silinecekmi yada kalacakmı bunun hakkında bilgisi olan varsa sevinirim.

Ayrıca warriorların tekrar disarm olması combat roguelere warrior karşısında avantaj sağlayacak.. Sweeping strike nin vuruşları 5 ten 10 a çıkarılmış ve talent ağacında fury de DeathWishle yer değiştirmiş. Güzel yanı ise zerk stancede kullanılabilmesi olmuş.

Rica edicem şimdi bana blue postu aratmayın lütfen, ama açıklama şöyle bişeydi "sezon 2 geldiğinde honerları ve arena puanlarını sıfırlamadık. Sorun olarak gördüğüm bir durumda oluşmadı. Bu sebeple planlarımız içinde sezon 3 ile honer ve arena puanı sıfırlamak yok. Sezon 4 gelmeden önce tekrar oturup durumu gözden geçireceğiz"

Dayanadım gene :D, orjinal post burda

Demiştik bi yerlerde. Yani toplayabildiğiniz tüm arena puanı ve tüm honor bir sonraki sezona aynen geçiçek, herhangi bir sınır yok.

Var olan sınır zaten sizin belli bir değerden fazla arena puanı veya honer toplayamamanızla ilgili sınırlar. Örnek 75k dan fazla honor sahibi olamassınız, honerınız 75k sınırına dayanınca yeni honor gelişi durur.

• Evet honor sıırının 75 k olduğunu öğrendik, peki arana puan sınırı kaç?
  • 5k
  • quote:

Orjinalden alıntı: Basar

5k

/kiss

Ty
  • arena 1 itemleri honora düşücekmiş 2,3 patchinde dogrumu arkadaşlar ?? dpgruysa kaç honor isticekler ?
  • http://www.mmo-champion.com/index.php?topic=1629.0

ilk mesajın en sonuna gelirseniz, hangi sezondaki itemini hangi puan yada honora alabileceğiniz yazıyor.
  • Sezon 3te spell bladein yenisini goremedim ama...Olması lazım bir yanlıslıkmı var?
  • artık kaçarı yok yarın s3 geliyor düşünceleriniz nedir ?

benim içimde ufaktan heyecan bastırı. ilk gün kesinlikle cehennem giin olacaktır 2.2k 2.5k rating i olan adamlarda 1500den başlayacak kasmaya mesela ben ilk gün hiç arena yapmayı planlamıyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.