Şimdi Ara

ARENA SEZON 3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
3.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• eyw dostum cok makbule geçti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KnoCKout

eyw dostum cok makbule geçti...
    modelleri begenmedim bi shaman guzel,birde warrior fena degil scorpionun yandan yemisi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: imdrunkisuppose

modelleri begenmedim bi shaman guzel,birde warrior fena degil scorpionun yandan yemisi...

Alıntıları Göster
    Shaman süper olmuş bence.. Stormherald'lı enh shammyler yakıcak gibi gözüküyor
  • Warlock'un setleri stat bakımından konuşulacak bi yanı yok, bildiğin merciless in upgrade li hali, ama ben görünüşünü beğenmedim, direk t6 seti koysalar daha iyi olurdu görünüş olarak, maviyi pek yakıştıramadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batu0792

Warlock'un setleri stat bakımından konuşulacak bi yanı yok, bildiğin merciless in upgrade li hali, ama ben görünüşünü beğenmedim, direk t6 seti koysalar daha iyi olurdu görünüş olarak, maviyi pek yakıştıramadım.
    Hediye etseler takmam o rogue kafalığını. korktuğum başıma geldi t6 dan sezon 3 yaptı adamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozlowski

Hediye etseler takmam o rogue kafalığını. korktuğum başıma geldi t6 dan sezon 3 yaptı adamlar

Alıntıları Göster
    serverlarda full seti dizmiş ama omuzluğu olmayan adamlar görmeye hazır olun.blizzard iice tadını kaçırdı işin...

requires 2000 arena pointmiş peh
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arthalion

serverlarda full seti dizmiş ama omuzluğu olmayan adamlar görmeye hazır olun.blizzard iice tadını kaçırdı işin...

requires 2000 arena pointmiş peh

Alıntıları Göster
    daha oncede omuzlugu eldiveni almıs baska gladiatorü olmayanlar vardı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reahax

daha oncede omuzlugu eldiveni almıs baska gladiatorü olmayanlar vardı..

Alıntıları Göster
    ya abi bu arena setleri ne zaman gelcek almak icin neler lazim olcak
    benim bildigim 1800rating bide honer lazimmis fln dogru mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4ewerrip

ya abi bu arena setleri ne zaman gelcek almak icin neler lazim olcak
    benim bildigim 1800rating bide honer lazimmis fln dogru mu?

Alıntıları Göster
    Shaman seti benimde hosuma gitti walla bu sefer
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironic_darksun

Shaman seti benimde hosuma gitti walla bu sefer

Alıntıları Göster
    warlock vasat mavi ne ya şirinlere döndürcek hepten blizz herhalde arena itemlerinin kullanılmasını istemio bu kdr kötü yaptığına göre

• quote:

Orijinalden alıntı: matrix_0011

warlock vasat mavi ne ya şirinlere döndürcek hepten blizz herhalde arena itemlerinin kullanılmasını istemio bu kdr kötü yaptığına göre

Alıntıları Göster
    merciless rogue set >> t3 arena set
    ben mercilessı gercekten sevdim yani punisher modunda olsa bile omuzluklar chest mace falan harikaydı...(sezon 3 almıyorum sezon 4ü beklicem o sıradada 2x dagger 2x sword 2x fist alıcam mace var nasılsa) sezon 3 statlarla 2 statlar arasında ciddi fark yok dikkat ederseniz mageimede merciless alıcam son 2 parça için bekleyemem ben sezon 3)

• warlock season 2>season 3..abi bu oyunda full s2 warlock kadar karizma görünen bişey daha yok..ama s3 iğrenç olmuş mavi falan ne ya + o kafalık çocuk işi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mannevond

warlock season 2>season 3..abi bu oyunda full s2 warlock kadar karizma görünen bişey daha yok..ama s3 iğrenç olmuş mavi falan ne ya + o kafalık çocuk işi..
    arkadaslar 2.sezondaki puanlari 3.sezon icin sakalayabiliyormuyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZeroC

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ZeroC

evet
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ZeroC

evet

Alıntıları Göster
    Mage gulyabani setini gördükçe midem kalkıyor...Tier 6 zaten berbattı bu daha da berbat olmu$...Bide Blizz tasarımcılarında moda oldu aynı itemların rengini deği$tirip koymak...LvL 80 itemlarıda $imdikilerin pembesi turuncusu olursa $a$mayın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dragon_Rider

Mage gulyabani setini gördükçe midem kalkıyor...Tier 6 zaten berbattı bu daha da berbat olmu$...Bide Blizz tasarımcılarında moda oldu aynı itemların rengini deği$tirip koymak...LvL 80 itemlarıda $imdikilerin pembesi turuncusu olursa $a$mayın...

Alıntıları Göster
    ama t6 priest set muhteşemmiş yani hakkını verelim baya sağlam..çok karizma duruyor
  • quote:

ama t6 priest set muhteşemmiş yani hakkını verelim baya sağlam..çok karizma duruyor

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: KraL71

priestden cok mageimsi duruyor bence...
  • Valla Blizzard arena setleriyle, raid setlerinin(tierlerin) tasarımını farklı yapmalı, gerçekten renklerini değiştirince çok komik gözüküyolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batu0792

Valla Blizzard arena setleriyle, raid setlerinin(tierlerin) tasarımını farklı yapmalı, gerçekten renklerini değiştirince çok komik gözüküyolar.
    bence fena değiller bu grafik motorunda zaten ne olucaktı. gerçekçi görüntülere sahip bir grafik motoru olsa(çizgi film) güzel görünürlerdi.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.