Şimdi Ara

Arkadaş EdinMac 1 dakikalık kısa film

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sinema öğrencisi olarak orta dönem projemiz vardı 1 dakikalık kısa film olarak.
    yorumlarınızı bekliyoruz

http://www.youtube.com/watch?v=D1vLBHWNjY4

• açılar çok güzel aradaki cafe genel planı çok hızlı atlamış kamera hareketlerinde tripod atlamış biraz daha özenle kullanılabilirdi konu çok güzel sanırım 1 dk ile sınırlandırılmış bir ödev eğer öyle değilse biraz daha açılabilirdi açılarda çok konturplonje kullanmışsınız
  • yorumun için çok sağol evet malesef 1 dakika ile sınırlandırıldık konturplonje dediğin geniş açıyla ilgili birşey mi?
  • konturplonje kişiyi alttan çekmek oluyor aslında konturplonjede denmez kamera tam göğüs hizasına konumlandırılmamış
  • Teknik olarak anlamamda düşünce güzel olmuş :)
  • estafurullah hocam,önemli olan konu zaten sağolasın
  • fikir güzelefekt güzel ben beğendim ancak ses biraz daha tok mı desem duyulur mu desem o şekilde olsa iyi olurdu
  • 16. saniyede oyuncunun demiri tutucak gibi yapıp tutmaması gözüme takıldı bir de telefonu açarken ki tilt hareketi aşırı hızlı olmuş ama video güzel olmuş ben beğendim devamını dilerim :)
  • Güzel olmuş ana fikir çok hoş. Devamını getirmenizi dilerim.
  • abi belki videoyu 1000.kez izledim (mecaz olarak söylemiyorum) o el hareketine hiç dikkat etmemiştim.tebrik mi etsem bilemedim
  • Filmdeki amaç paran varsa arkadaşında mı var oluyor?
  • Gördüğüm tek sorun seslendirme . Üst yorumlarda da söylenmiş zaten . Bir de o 3 arkadaşın gülüşmeleri yapmacık gibi biraz ama genel olarak ;
  • dursun
  • aslında onlar gerçekten gülüyorlardı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.