Şimdi Ara

ARKADAŞLAR ACİL YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar revenge de olan oyuna her girisimizde bir trojan sayesinde kendisine oy gondermesi nasıl işliyor?

• Adamlar Akillik Yapmis her Oyuna Girdigimizde Voteliyor Auto Sekli .. Top200 e Bakarsan Paralisede Ayni Seyi Kullaniyor..1 Sene Oncesine Kadar Oynadigimiz Extremede Ayni Seyi Yapiyormus..
  • evet paradise de de aynı olay oluo.girer girmez direk oy masajı gelio
  • onu bilioruzda aranızda bunun nasıl yapıldıgını bilen war mı??
  • Tidus Bu Bayragi Titan Serverinde kullaniyormuydun ? Konu Saptirdim Biraz
  • ah apo gene mi snsin bn batı, sephirot, geyikk, zelltr artık hangisini biliosanız. titandada bu amblemli clanım we allym wardi
  • Ah Bende Benim Charla Sizin Clandakileri Paso Kesiodum Bana Uyuzdu O Clandakiler Paso Kufur Ediolardi..Ulan Az Ezmedim Sizi Tek Basima Dvc nin Basinda..Bi Keresindede Dvc Girisini Full Kapatmistik Bizim Sosyetedeki Arkadaslarla..Full Olmustu Herkes Bizdende Baya Kisi Vardi..Ertesi Gun Pk Olarak Orada Girdim Oyuna Aninda Mococo Oldum..Sizin Clandakiler Basima Gelip Durmaksizin Kufur Ettiler..
  • BLaCkSpiriT desen Sizin Clandakilere Korkarlar Benden Elf Mage İle 5 Kisi Falan Almistim Sizden Tabi Daggerdi Hepsi
  • aferim ögretmişim bişiler nese sn bilion mu nasıl yapılırı dedigim şey??
  • :DDDDd
  • BLaCkSpiriT bu ismi unutmazlar eminim
  • ya konuyu saptırmayın lütfen ve bunun nsıl oldug unu bilen varsa sölesin pls.
  • bu kadar kişi arasında bilen bi vatandaş yok mu ya pff
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.