Şimdi Ara

Arkadaşlar AutoCad Yükleme Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
13.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben nugün autocadın cdsini aldım bilgisaya taktım setubu açtım herşey normal başlaı yüklemeye sonra bu hatayı verdi

neden bu hatayı veriryor yoksay dediğimde farklı dosyalarda aynı hata yeniden denede bişi değişmiyor hep hatayı veriryor tıkladığında durdur da yüklemeyi geri alıyor ne yapmama lazım yüklemek için w7 32 bit 3 gb ram var acaba özelliktenmi kaynaklanıyor

• Windows 7 mi kullanıyorsun? işletim sistemini e surucusunemi kurdun???
  • EVet W7 Kullanıyorum isşetim sistemi dediğin windows klasörü ise evt :C de
  • c diyorsun ama kurulumda E gösteriyor E x86 nın içine kurmaya calısıyorsun
  • Tmm ustamda ne yaparsam geçicek bu sorun
  • Güncel!!!
  • TennDh kullanıcısına yanıt
    dostum programın ustune sag tıkla yönetici olarak calıstır kuruluma geçsin sana kurulum sırasında gösterecek nereye kurduğunu e ye kuruyor nedense c yi göster c:/x86 yi oraya kur bakalım
  • Program fileste yeni dosya açtım ona yükledim ama gine aynı hatayı verdş of ya
  • yeni dosya ac dememiştim zaten program files x86 dosyası vardır sunu denermisin setup ustune sag tıkla uyumlulu modunu sec uyumluluk modunda calıstır..Oyle kuruluma devam et...
  • uyumluluk modu windows xp service pack 3 dü bende iki yaptım denedim fakat hata gine verdi @turkay11
  • @turkay11bişiler yaptım o hata gitti bu geldi hata 1038.source dosyası bulunamadı
    dosyanın var olduğunu ve buna erişebildiğinizi doğrulayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TennDh -- 23 Ağustos 2013; 3:26:36 >
  • yokmu ya yardım etcek of
  • youtubeye yaz kurulum diye bari orda görsel anlatan olduysa izle ))
  • TennDh kullanıcısına yanıt
    Kurulumu bilgisayara kopyalayıp öyle deneyin. Kurulum bozuk olabilir.
  • @tuekay11@Zebza@Hocam dediğiniz gibi yaptım zaten yüklemeye çalıştığım programın kurulumu bilgisayara yüklü internetten en az 10 video izledim hepsini denedim aynı hta aynı hata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TennDh -- 23 Ağustos 2013; 11:53:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TennDh

@tuekay11@Zebza@Hocam dediğiniz gibi yaptım zaten yüklemeye çalıştığım programın kurulumu bilgisayara yüklü internetten en az 10 video izledim hepsini denedim aynı hta aynı hata

http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/ps/dl/item?siteID=123112&id=10296985&linkID=9240617 sayfasında çözüm anlatılmış. Autocad'e alternatif olarak size Draftsfight'ı öneririm. İsterseniz DraftSight'a da bir göz atın.

• Arkadaşlar bende de böyle bir sorun verdi acaba yardım edebilecek olan var mı??http://cache.donanimhaber.com/ImageThumbnail2.aspx?path=https://store.donanimhaber.com/51/32/b6/5132b6cf4a569c97558f42c9ac59efbd.JPG&size=6&border=1&bound=3
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.