Şimdi Ara

Arkadaşlar bakın adi insanlara

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar HypeR denilen ... adam herkese küfür ediyo milletin char larını hack liyo lütfen dikkat edin benden size uyarı .....
    quote:

• mhuahauh hyper msne girmeyi bilmio char nası hacklicek
  • ruya gormustur belkı abısı
  • nasıl yapıormuş bu arkadaş bu işi???
  • quote:

Orjinalden alıntı: clubber_fg

mhuahauh hyper msne girmeyi bilmio char nası hacklicek

Sitesi olan adam msn e girmeyi bilmio ölemi
  • koptuuuuuuMM
  • ya bir Türkü Karalaaya gelince üstüne diyecek yok varya yok bot diyorsunzu yok sunu yaptı cok bunu yaptıu yabancı olursa "helal olsun adam kasmıs bea" diyorsunuz Türk olunca "KesiN bottur.."
    Ya hep köstek hep köstek..
  • quote:

Orjinalden alıntı: MeTeCiK

ya bir Türkü Karalaaya gelince üstüne diyecek yok varya yok bot diyorsunzu yok sunu yaptı cok bunu yaptıu yabancı olursa "helal olsun adam kasmıs bea" diyorsunuz Türk olunca "KesiN bottur.."
    Ya hep köstek hep köstek..

+1 çok doğru bide şunu söylim int char botla kasılmaz arkadaşlar kolay kolay bitane daha o lvlde str charla kasmanız lazımki buda zor ,bu forumdada yüksek lvl insanların çoğu full int 2-3 kişi str,bot diyip durmayın la millete
  • Metecik doru demısın hocam bu arada ben bot kullanıorm SPARTA da herkesede tavsiye ederım lv 24 oldm toplam 6-7 saat acık kaldı bılgısayar dun 2 dim bugun saat 10:00 da baslattım 15:24 te lv 24 um
  • allah allah sanane lan bnm ettiğim küfürlerden kimse kimseye durduk yere küfür etmez tamammı bu kadar kıskanç olma amk madem çekemiyon git bi bot al kas70 lvle böyle asılsız iddalarla kimsenin huzurunu bozma gerizekalı noob
  • HypeR ın üstüne gitmeyin kaplumbağası skill zorlanması nedeniyle vefat etti.(kendisi çok sinirli bugün)
  • Thıef e soyulan konu açacak artık.

HypeR küfretti bana şunu dedi ne bu kardeşim her başınızdan geçen olayı anlatma zorunluluğunuz yok merak etmeyin

Daha kanıt birşey yok kesin seni kesniştir içinde kalmıştır sende de lvl yok tabi aç hemen konu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.