Şimdi Ara

Arkadaşlar, Çektiğimiz Fotoğrafları Paylaşalım Ve Yorumlayalım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar, ister amatör ister profesyonel her türlü kategoride ki fotoğraflarımızı paylaşacak bir forum oluşturmak istedim. Foruma baktığımda ya kamera ya da tek bir kategori ele alınmış. Forumda amaç fotoğraf çekmeye meraklı her türlü arkadaşı bir araya getirmek, fotoğraflarımızı paylaşmak, onlar hakkında başka arkadaşların yorumlarını okumak, eğitici eleştirel yorumlarla yanlışlarımızı görmek vb... Ben ve benim gibi fotoğraf çekme tutkusu olan her arkadaşı foruma beklerim.

• O iş için ben forumu uygun bulmuyorum. Çünki fotolar arka sayfalarda kaybolup gidiyor. Forum sayfalarının açılması işkence olabiliyor falan. Bu gibi işler için 500px yada flickr gibi fotoğraf siteleri çok daha uygun. Hem kişinin tüm fotolarını gezip görme imkanınız oluyor. Ayrıca exif bilgilerini özellikle silmemiş ise kişiye sormak-cevap beklemek gibi süreç olmadan bu bilgilere de ulaşılabiliniyor.
  • Görüşünüze saydı duyuyorum. Benim bu forum başlığını açmamın sebebi içinde fotoğraf çekme tutkusu olan, ister amatör ister profesyonel olarak bu işi gönül veren arkadaşları hem fotoğraflarımızı paylaşarak hem de bu sohbet babında da sıcak bir ortam yaratarak tek bir çatı altında toplamaktır. Sizi forumdan takip etmekteyim. Güzel fotoğraflarınızı buradada paylaşmanız dileğiyle.
  • http://s1306.hizliresim.com/1b/m/pc6pu.jpg
    http://k1306.hizliresim.com/1b/m/pc6s1.jpg
    Eskişehir Odunpazarı evlerinden bir kaç kare. Eskişehir'e yolu düşüpte Odunpazarı evlerini ziyaret etmemek olmaz düşüncesindeyim. Bu konuda bana PM ile ulaşabilirsiniz elimden bir yardım gelecekse seve seve.
    Kamera: Panasonic LX5
    Her türlü eleştiriye açıktır.

• http://k1306.hizliresim.com/1b/m/pc9vz.jpg
    Eskişehir Atatürk caddesinden bir kare.
    Kamera: Panasonic LX5
    Her türlü eleştiriye açıktır.
  • Her makine ve her fotograf cekim alani icin konular var zaten. Oralarda yeterince yorumlaniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Aksu

Her makine ve her fotograf cekim alani icin konular var zaten. Oralarda yeterince yorumlaniyor.

Farkındayım. Fakat bu forumu açmamın sebebi her türlü kategoride ki fotoğrafların ve arkadaşların çektikleri fotoğrafları hangi makineyle de çekiyorsa eğer başkalarına fikir sunmak babında da isimlerini yazarak söylemeleri ve hoş bir dostluk ve sohbet ortamı oluşturmak. Ben bu konuda oldukça amatörüm, biraz da yaş gereği geç kaldım gibime geliyor ama inşallah fotoğrafçılık kursuna giderek ve sizin gibi fotoğrafçılığı bir yaşam tarzı haline getiren değerli arkadaşların yapısal eleştirileriyle kendimi daha çok geliştireceğime inanıyorum. Sizi forumdan takip etmekteyim ve fotoğraflarınıza hayranlık ile bakmaktayım, inşallah sizin de değerli görüşlerinizi almak dileğiyle diyeyim. Sevgilerle.

• quote:

Orijinalden alıntı: deeply11

quote:

Her makine ve her fotograf cekim alani icin konular var zaten. Oralarda yeterince yorumlaniyor.

Farkındayım. Fakat bu forumu açmamın sebebi her türlü kategoride ki fotoğrafların ve arkadaşların çektikleri fotoğrafları hangi makineyle de çekiyorsa eğer başkalarına fikir sunmak babında da isimlerini yazarak söylemeleri ve hoş bir dostluk ve sohbet ortamı oluşturmak. Ben bu konuda oldukça amatörüm, biraz da yaş gereği geç kaldım gibime geliyor ama inşallah fotoğrafçılık kursuna giderek ve sizin gibi fotoğrafçılığı bir yaşam tarzı haline getiren değerli arkadaşların yapısal eleştirileriyle kendimi daha çok geliştireceğime inanıyorum. Sizi forumdan takip etmekteyim ve fotoğraflarınıza hayranlık ile bakmaktayım, inşallah sizin de değerli görüşlerinizi almak dileğiyle diyeyim. Sevgilerle.

Hicbir sey icin gec degildir. Bizde burada hepimiz amatoruz, amator yorumlar ile de kendimizi gelistirmeye calisiyoruz. Yorumlariniz icin tesekkur ederim her yasta zevk verebilecek bir ugras oldugu icin daha fazla beklemeyin derim.

• quote:

http://www.flickr.com/photos/97832517@N08/9091233962/

Flickr iyi olmuş. Baktım fotoğraflarınıza, oldukça iyiler bana göre. Fotoğraf çekmeye ve paylaşmaya devam edin. Bakılacak fotoğraflar çekiyorsunuz . Başarılar dilerim...
  • quote:

quote:

quote:

Hicbir sey icin gec degildir. Bizde burada hepimiz amatoruz, amator yorumlar ile de kendimizi gelistirmeye calisiyoruz. Yorumlariniz icin tesekkur ederim her yasta zevk verebilecek bir ugras oldugu icin daha fazla beklemeyin derim.

Fotoğraf çekmek gerçekten bir tutku. Bir ıphone alıyorsunuz hem 2000 tl gibi bir ücret ödüyorsunuz hem de her ay onlarca ya da yüzlerce lira para ödüyorsunuz, ama gel gelelim arkadaşlarıma dediğim zaman bir de fotoğraf makinesi alın o kadar para veremeyiz diyip konuyu kapatıyorlar

Eskişehir'de 1 tane fotoğrafçılık kursu bulabildim, o da yazın öğrenciler olmadığı için zannederim tekrar sonbahar da başlayacakmış. Eylül'e kadar bekleyeceğiz anlaşılan

• quote:

Orijinalden alıntı: jiddi

quote:

http://www.flickr.com/photos/97832517@N08/9091233962/

Flickr iyi olmuş. Baktım fotoğraflarınıza, oldukça iyiler bana göre. Fotoğraf çekmeye ve paylaşmaya devam edin. Bakılacak fotoğraflar çekiyorsunuz . Başarılar dilerim...

Çok teşekkür ederim, flickr'da da yapmış olduğunuz yorumlar ve yapıcı ve eğitimsel eleştiriler içinde ayrıca teşekkürler

• quote:

Çok teşekkür ederim, flickr'da da yapmış olduğunuz yorumlar ve yapıcı ve eğitimsel eleştiriler içinde ayrıca teşekkürler

Rica ederim... imkan buldukça sizi izlemeye devam ederim . Kolay gelsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiddi

quote:

Rica ederim... imkan buldukça sizi izlemeye devam ederim . Kolay gelsin...

Sevinirim, teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.