Şimdi Ara

Arkadaşlar El Atında Toplayalım Şu Bilgisayarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir sistem topladım ama hala emin olamıyorum acaba nasıl çalışır fikirlerinizi alabilirmiyim.Yada herhangi bir parçayı değiştireyimmi? çok kararsız kaldım.Önerilerinizi aynı fiyata yakın yaparsanız sevinirim.Monitorü var.Sadece Düzgün ve iyi Çalışan bir makina istiyorum.Önerilerinizi Bekliyorum.
    Saygılar..

AMD-SEMPRON 64 2800+ 85.0000 USD
    Giga byte GA-K8NS 79.0000 USD
    KINGSTON-512 MB 333 53.0000 USD (bunun yerine twinmos ta önerenler oldu ama kararsızım)
    MSI-RX9550-TD128 64.0000 USD
    SEAGATE-120 GB 2 MB 75.0000 USD
    LG-CD-RWB 26.0000 USD
    CODEGEN-6093 29.3500 USD
    A4TECH-KLAVYE 5.0000 USD
    A4TECH-3D SCROLL 3.0000 USD

TOPLAM : 466,51 USD KDV DAHİL
    630 YTL

• performans bekleme bu pc den
  • quote:

Orijinalden alıntı: NonStop®

performans bekleme bu pc den
    Başlığı okumadın sanırım neyse saol çok yardımcı oldun
  • Ram kesinlikle Twinmos olsun derim... Neden PCI-EXP 16X ekran kartı almıosun ayrıyeten destekleyen bi anakart? AYrıcana paraya biraz daha kıy kasayı+PSu'yu sağlam tut bence..Hdd'yi sata alabilirsin markası sana kalmış.. hayırlı olsun şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeiLan41

Ram kesinlikle Twinmos olsun derim... Neden PCI-EXP 16X ekran kartı almıosun ayrıyeten destekleyen bi anakart? AYrıcana paraya biraz daha kıy kasayı+PSu'yu sağlam tut bence..Hdd'yi sata alabilirsin markası sana kalmış.. hayırlı olsun şimdiden
    Bendeki para bu kadar maksimum 50-100 ytl çıkabilirim bu fiyattan.o yüzden de çok değişiklik yapamıyorum.Bilgisayara o/c yapmiycam zaten.twinmos u alabilirim bana da uygun gibi geliyor Teşekkürler.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: non_stop

neden beklemesin :? ramını ddr 400 ve twinmoss alırsan daha güzel olur diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saydam

quote:

neden beklemesin :? ramını ddr 400 ve twinmoss alırsan daha güzel olur diyorum

Alıntıları Göster
    Saydam teşekkürler önerin için kararımı deiştiriyorum ram konusunda sayenizde twinmos ddr400 almaya karar verdim.Diğer parçalar için öneriniz varmı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: crayzyes

Saydam teşekkürler önerin için kararımı deiştiriyorum ram konusunda sayenizde twinmos ddr400 almaya karar verdim.Diğer parçalar için öneriniz varmı acaba ?

Alıntıları Göster
    fiyatı nedir bilmiyorum ama anakart EPOX ep-8kda7i güzel bir kart
  • quote:

Alıntıları Göster
    ankart epox 8npa7ı al hem nf4 hemde pci-ex ekran kartı palit x550xt olmassa msi rx550 al ram tabiki twinmos yalnız çipine bak çipide twinmos olsun m-tech çipililer genelde iyi olmuyor. hdd yi sata2 al ilerde işine yarar şimdi sata1 olarak kullanırsın birde alabiliyosan dvd rw al asus olsun

• quote:

quote:

ne alaka ?

gayek fiyatına göre uygun pc..

hayırlı olsun arkadaşım güzel sistem bence fiyata oranla..

• quote:

Orijinalden alıntı: mtksnz

ankart epox 8npa7ı al hem nf4 hemde pci-ex ekran kartı palit x550xt olmassa msi rx550 al ram tabiki twinmos yalnız çipine bak çipide twinmos olsun m-tech çipililer genelde iyi olmuyor. hdd yi sata2 al ilerde işine yarar şimdi sata1 olarak kullanırsın birde alabiliyosan dvd rw al asus olsun

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: mtksnz

tavsiye güzelde sanırım arkadaşın bütce pek müsait degil

• quote:

Orijinalden alıntı: Lazarotti

quote:

ne alaka ?

gayek fiyatına göre uygun pc..

hayırlı olsun arkadaşım güzel sistem bence fiyata oranla..

Alıntıları Göster
    Mtksnz arkadaşım ya ben bu EPOX 8NPA7I ile Giga byte GA-K8NS (benim seçtiğim) arasında bi tek nf4 farkımı var?.Bildiğin belli bir farkı varmı acaba?bide bu senin dediğin kartı nerden bulabilirim güvenilir bi site verebilirmisin?

• quote:

Mtksnz arkadaşım ya ben bu EPOX 8NPA7I ile Giga byte GA-K8NS (benim seçtiğim) arasında bi tek nf4 farkımı var?.Bildiğin belli bir farkı varmı acaba?bide bu senin dediğin kartı nerden bulabilirim güvenilir bi site verebilirmisin?

Alıntıları Göster
    NF4 farkı yabana atılacak fark degil pci Ex de cabası
  • quote:

NF4 farkı yabana atılacak fark degil pci Ex de cabası

Alıntıları Göster
    Saydam teşekkürler o zaman ben bu kararımıda deiştireyim ya.epox daha önce hiç kullanmadım ama inşallah iyidir.Bide bu epoxu alacağım sağlam bi site biliyormusun acaba?
  • quote:

Saydam teşekkürler o zaman ben bu kararımıda deiştireyim ya.epox daha önce hiç kullanmadım ama inşallah iyidir.Bide bu epoxu alacağım sağlam bi site biliyormusun acaba?

Alıntıları Göster
    mavibilgisayar EP-8NPA7I (NF4,LAN,SATA,RAID,S754) Anakart AMD64 Socket 754 PCI-E x16 82 $
  • quote:

mavibilgisayar EP-8NPA7I (NF4,LAN,SATA,RAID,S754) Anakart AMD64 Socket 754 PCI-E x16 82 $

Alıntıları Göster
    Saydam Teşekkürler Kart tam aradığım gibi çok saol.Peki işlemci anakartla uyuşmazlık yapmaz dimi?
  • quote:

Saydam Teşekkürler Kart tam aradığım gibi çok saol.Peki işlemci anakartla uyuşmazlık yapmaz dimi?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: crayzyes

yok çok iyi çalışır epox kartlar amd için çok iyidir
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    o anakart o işlemci için üretilmiş

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Ya ben bu sitede ilk defa konu açıyorum çok memnun kaldım..Sizler harikasınız ya..mtksnz teşekkürler

• quote:

Alıntıları Göster
    Arkadaş'ım EPOX'lar sadece amd'ler içindir..çok sağlam bi anakarttır..daha önceki sistemimde kullanmıştım epox,çok memnumdum..uyuşmazlık falan olmaz..arkadaşın dedii gibi twinmos al ama m-tech'ler iyi anlatmıyorlar chip'ine dikkat bide ben msi x550 kullanıyorum çok memnunum onu tawsie ederim.. uygun fiyat arıyorsanwww.kocpa.com bak derim ayrıca..peşin alıcaksandawww.inventus.com.tr fiyatlara gözat istersen..
    quote:

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.