Şimdi Ara

Arkadaşlar iTunes sorun RESİMLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pc den ipoduma sıkıntısız film ve müzik atabiliyordum. sonradan format attım pcye şimdi iTunes arşivine atıyorum dosyaları sonra ipod a giriyorum filmleri seçiyorum Eşzamanla derken Filmleri müzikleri vs sil diyor.

Resim burda

Arkadaşlar iTunes sorun RESİMLİ

• quote:

Orijinalden alıntı: Referansa

Pc den ipoduma sıkıntısız film ve müzik atabiliyordum. sonradan format attım pcye şimdi iTunes arşivine atıyorum dosyaları sonra ipod a giriyorum filmleri seçiyorum Eşzamanla derken Filmleri müzikleri vs sil diyor.

Resim burda

İtunnes artik pek moda degil itools tavsiye ederim benim 130'a yakin müzigim var iphone'me 1 dakikada atiyor takir takir sorunsuz hem telefonun zil sesini dahi degistirebiliyosunuz ama film atiyormu bilmiyorum ama eminim 'ki atiyordur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Breakaway -- 1 Ağustos 2013; 0:20:51 >
  • Bilgisayara format attığın için itunesi yeniden kurmuş oluyorsun ve eski veriler yeni eşzamanlama yapınca gidiyor.
    Bu yüzden en ideal olanı müzikler vs gibi bilgisayardan itunes ile atılan her şeyi format yemeyecek bir sürücü biriminde dosya halinde tutmak ki bu sayede format sonrası yeni kurulmuş ituneste fazla uğraşmadan tekrar yükleyip eşzamanlama yapmak. Tecrübeyle sabit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuratbanK -- 1 Ağustos 2013; 1:04:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuratbanK

Bilgisayara format attığın için itunesi yeniden kurmuş oluyorsun ve eski veriler yeni eşzamanlama yapınca gidiyor.
    Bu yüzden en ideal olanı müzikler vs gibi bilgisayardan itunes ile atılan her şeyi format yemeyecek bir sürücü biriminde dosya halinde tutmak ki bu sayede format sonrası yeni kurulmuş ituneste fazla uğraşmadan tekrar yükleyip eşzamanlama yapmak. Tecrübeyle sabit.

başka yolu yokmu ben şimdi illa silmek zorundamıyım telefondan
  • itools kullan.

• Şu anda çözüm olarak -ejder- in de dediği gibi Itools kullanabilirsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.