Şimdi Ara

Arkadaşlar Samsung 9 series 'in i7 'si yok mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi bu samsung 9 serisinin i7 işlemcili bir cihazı var mı yok mu ? Bazı sitelerde i7 yazmışlar ama aynı model samsung'un sitesinde i5 gorunuyor bazıları kendı kafalarından birşeyler yazmışlar bu işin aslı nedir bilgisi olan var mı ?

• i7 bulunmuyor almak niyetindesin galiba bu özelliklerdeki pcye i5 de yeterlidir.oyun oynamayacaksın ofis net film normal kullanım için çok ideal pc.128ssd bulunmasıylada diğer özellikleri birleştimi performaslı bir alet oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver53 -- 12 Kasım 2011; 1:41:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vercenik53

i7 bulunmuyor almak niyetindesin galiba bu özelliklerdeki pcye i5 de yeterlidir.oyun oynamayacaksın ofis net film normal kullanım için çok ideal pc.128ssd bulunmasıylada diğer özellikleri birleştimi performaslı bir alet oluyor.

Üniversite öğrencisiyim. Bilgisayar Mühendisliği okuyorum. Onun için almayı dusunuyorum. Daha doğrusu MSI GT780DXR almıştım bır tane sorun oluştu garantiye yolladım değişim raporu aldım. Değişim raporu hersey tamam da bilgisayar yok 2 hafta oldu neredeyse bilgisayarın girişini bekliyorum hala. Bende alternatıfler bulmaya calısıyorum ve baya da kararsızım.
  • ne sorun oluştu msi de. bilgisayar mühendisliğinde ağır programlar kullanıyormusun bu pcnin özellikleri güzel görüntü içerikli birşeyler sıkıntı verebilir.dahili kjart var ama normal ders net film vs işler için güzel.msi oyun ağırlıklı pc oyun oynuyorsan bu pc işini görmez.
  • quote:

ne sorun oluştu msi de. bilgisayar mühendisliğinde ağır programlar kullanıyormusun bu pcnin özellikleri güzel görüntü içerikli birşeyler sıkıntı verebilir.dahili kjart var ama normal ders net film vs işler için güzel.msi oyun ağırlıklı pc oyun oynuyorsan bu pc işini görmez.

Oluşan sorunları açmış olduğum bu linkte daha rahat ulaşabilirsiniz.

Oyun ile fazla alakam yok. Ama binde bir pes oynarım.

Daha 1. sınıfım suan için kullandığımız 1 tane program var. Onu da taşımayan pc'ye rastlamadım. :) Ama ileride ağırlaşabilir.

Çekici bir tasarıma sahip o yuzden gt 780 gibi bir canavardan sonra bu şekilde birşey tercih etmeyi düşünüyorum. Ama belirttiğim gibi şuan kararsızım.

• pes oynatır dahili kartla hd 3000 grafik kartına kadar sistem gereksinimi olan bir oyun oynatabilir.normal işler için macbook pro seçilir busene macbook proya rakip olan pc buydu tasarımı gerçekten güzel ısınma derdiyok adamlar uçaklarda kullanılan kaplamadan sarmışlar:) senin gibi normal bir kullanıcıya yakışır.geçen gün birisi soru açmıştı bu pc yle alakalı teknosa da heralde yanlışlık yapmıştı diye düşünüyorum 680 tl gibi bir fiyatta buldu almasını söyledim anında tükenmiştir.
  • quote:

pes oynatır dahili kartla hd 3000 grafik kartına kadar sistem gereksinimi olan bir oyun oynatabilir.normal işler için macbook pro seçilir busene macbook proya rakip olan pc buydu tasarımı gerçekten güzel ısınma derdiyok adamlar uçaklarda kullanılan kaplamadan sarmışlar:) senin gibi normal bir kullanıcıya yakışır.geçen gün birisi soru açmıştı bu pc yle alakalı teknosa da heralde yanlışlık yapmıştı diye düşünüyorum 680 tl gibi bir fiyatta buldu almasını söyledim anında tükenmiştir.

Neyy 680 lira mi ? Hocam et 3.500 lira 680 liraya nasil buluyorlar. Bu imkansiz bence yaniliyor olmayasiniz mi ?
  • quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_54310903/tm.htm bakabilirsin

Linkkler boş ama konuya bir mesaj attım bakalım arkadaş almışmı ne yapmış :)
  • o arkadaş o gün aldı zaten murtaza mesajları oku internet üzerinden siparişini vermişti adam zaten sadece iyimi yaptım kötümü diye sordu bize.
  • quote:

o arkadaş o gün aldı zaten mesajları oku internet üzerinden siparişini vermişti adam zaten sadece iyimi yaptım kötümü diye sordu bize.

Evet okudum tum urunleri ama alet eline ulaştı mı nasıl ucrette daha sonra sıkıntı oldu mu diye hiçbir bilgi yazmamış. Ben bu bilgileri istedim kendisinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Gray_ -- 13 Kasım 2011; 0:04:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.