Şimdi Ara

Arkadaşlar yardım edin! (Durum Fena)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçen gün bir arkadaşımın doğum gününe ortamdan ötürü ve bazı diğer nedenlerden dolayı gitmedim(canımda istemiyordu) ...Neyse bir yere gittim (zorunlu olarak) deyip olayın içinden sıyrılmıştım ki , bunun bir arkadaşı bizi görmüş (Kendisinden ayrıca nefret ederim) ,bu vatandaş ben ve benim gibi ortamı sevmeyen arkadaşları gambazlamış . Çözüm olarak ne önerirsiniz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdarSarpSr -- 13 Ağustos 2014; 1:06:33 >

• Yakın dost değilse, Salla arkadaşı, işine gücüne bak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DAyak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackHeart89 -- 13 Ağustos 2014; 0:57:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ooooooooooooo

Şettttt mennnnnnn çok büyük bi sorun bu lanet olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardesim yalana dolana ne gerek var. Ortamını sevmiyorum. Yanındaki üç harflilere uyuz oluyorum o yüzden gelmedim de. Birde dogum günü tripleri nedir ya kaç yasındasıniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turk-Engineer

Yakın dost değilse, Salla arkadaşı, işine gücüne bak

O önemli değilde , bu işe birde yakın dostumuz kırılmış falan filan ... işte bu doğum gününe gitmediğimiz p** bu yakın dostumuzu örgütlemiş bende tav oldum .

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onun seni gambazladığı arkadaşın ne tepki verdi bu duruma?Önemli olan onun ne düşündüğü diğerini boşver,takma.
    Ayrıca o sansürlü küfürleri sil yoksa ban yersin,ben çok yedim oradan biliyorum
    Edit:Doğum gününe gitmediğin arkadaşının arkadaşı söylemiş dimi ona şurda gördüm diye?Yanlış mı anladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SADRETTİN UMMAN -- 13 Ağustos 2014; 1:07:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***redbull***

Kardesim yalana dolana ne gerek var. Ortamını sevmiyorum. Yanındaki üç harflilere uyuz oluyorum o yüzden gelmedim de. Birde dogum günü tripleri nedir ya kaç yasındasıniz ?

Biz bu arkadaşla sürekli aynı ortamda zorunlu olarak bulunduğumuzdan ötürü arayı iyi tutmalıyız
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖmürcekAdam

Onun seni gambazladığı arkadaşın ne tepki verdi bu duruma?Önemli olan onun ne düşündüğü diğerini boşver,takma.
    Ayrıca o sansürlü küfürleri sil yoksa ban yersin,ben çok yedim oradan biliyorum
    Edit:Doğum gününe gitmediğin arkadaşının arkadaşı söylemiş dimi ona şurda gördüm diye?Yanlış mı anladım

Durum editindeki gibi .
  • Allah başka dert vermesin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.