Şimdi Ara

artık hacklenmeye soyulmaya son nokda anti keylogger 2007..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • millet şimdi anti keylogeri pc ye kuruoruz daha sora acıoruz orda antikeyloggersetup die seçenek war tıklaın yükleyin sonra pc ye reset atılsınmı dicek ewt veya hayır secenekleri war önerim evet deyin atılır reset pc ye sonra wındows baslarken tarama baslıcak pas gecmek için esc basın dıcek tarama başlatmak için entere basın dicek entere basın tarama başlar yarım saat anca sürer böylelikle keyloger olup olmadından şüpelenince tarama yapabilirsiniz her defasında ... taramada otomatik keylogerleri siler ..

buyrun link http://uploaded.to/?id=u7652y

not:yorum yazmayana haram olsun ...

no2:: taratınız bulacağı virüs sayısı 1 dir ben tarattım 1 virüs var oda korkmaın worm trojen keyloger değil .. zararsız bi tr die bişi avastda virüs yok gösterdi önemsiz demekki virüs yok. kasperlede tarandı sonuç 0 virüs..

saygılarımla...

• BEYLER DIKKAT EDIN BIRISI SIZE TATIL RESIMLERIM BEACH FOTO FELAN DERSE SAKIN ALMAYIN O HACKERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
  • kendi uploadın yerine herangi bir legal indirme sitesinde link ver bence.... yoksa 1 tane değil yarım tanede olsa virus virustür...
  • Birisi taratsın plz
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugur1234

millet şimdi anti keylogeri pc ye kuruoruz daha sora acıoruz orda antikeyloggersetup die seçenek war tıklaın yükleyin sonra pc ye reset atılsınmı dicek ewt veya hayır secenekleri war önerim evet deyin atılır reset pc ye sonra wındows baslarken tarama baslıcak pas gecmek için esc basın dıcek tarama başlatmak için entere basın dicek entere basın tarama başlar yarım saat anca sürer böylelikle keyloger olup olmadından şüpelenince tarama yapabilirsiniz her defasında ... taramada otomatik keylogerleri siler ..

buyrun link http://uploaded.to/?id=u7652y

not:yorum yazmayana haram olsun ...

no2:: taratınız bulacağı virüs sayısı 1 dir ben tarattım 1 virüs var oda korkmaın worm trojen keyloger değil .. zararsız bi tr die bişi avastda virüs yok gösterdi önemsiz demekki virüs yok. kasperlede tarandı sonuç 0 virüs..

saygılarımla...

zararsız virüs olduğunu ilk defa duydum

• taratınız.. bu arada ben ark kullanıodu setupunu bana cd ye çekti bende upload ettim ark yanımda tarattı güvenmedim vede virüs olmadığını gödrüm ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: sniper_town

BEYLER DIKKAT EDIN BIRISI SIZE TATIL RESIMLERIM BEACH FOTO FELAN DERSE SAKIN ALMAYIN O HACKERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

evet banada biri öle dedi zuhaha. yermiyim hiç banane senin tatil fotondan. cocuk ya bunlar.
  • yaw kaçıncı konun bu söle

alla alla anladık da 1 konu yeter
  • bu knight iyice çocukların eline düştü

haha

anti keylogermiş sadece gülüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.