Şimdi Ara

Asasmı arherymı daha iyi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben arhey olmak istıyorum ama kendı arkadaşlarım asas olsu dıo sizce ne yapmalııym lvlım 52 ustum +7 fp ve elımde +5 ıb var sızcede asas olmalımıyım?

• olma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C1767EA2F

olma
    ASAS OL +7DUAL MİRAGE AL 60A KADAR KAS SONRA MİRAGELERİ SAT İB AL KOXP AL BIRAK GOLEMLERE ANLAŞIP 65 OL CZ TADINI ÇIKART TABİ BEN ÖYLE YAPMADIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rang3r -- 22 Mayıs 2006; 14:24:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rang3r

ASAS OL +7DUAL MİRAGE AL 60A KADAR KAS SONRA MİRAGELERİ SAT İB AL KOXP AL BIRAK GOLEMLERE ANLAŞIP 65 OL CZ TADINI ÇIKART TABİ BEN ÖYLE YAPMADIM

Alıntıları Göster
    uyanık
    quote:

Orjinalden alıntı: rang3r

• quote:

Orijinalden alıntı: iSTaNBuLMaqe

uyanık
    quote:

Orjinalden alıntı: rang3r

Alıntıları Göster
    Aarchery kal bence en iyisi tek kasabiliyosun np ihtiyacın olunca 55te assas ol git savaşlarda cz de np kas sonra tekrar archery ol. Ben okçuyum çok rahatım walla.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDaywalkeR

Aarchery kal bence en iyisi tek kasabiliyosun np ihtiyacın olunca 55te assas ol git savaşlarda cz de np kas sonra tekrar archery ol. Ben okçuyum çok rahatım walla.

Alıntıları Göster
    assass ol
  • sorumu bu tabıkı asas nedenmı arkadan yaklasık kesmenın dayanılmaz hafıflığı
  • quote:

Orijinalden alıntı: rixosparad

sorumu bu tabıkı asas nedenmı arkadan yaklasık kesmenın dayanılmaz hafıflığı
    Eğer Asassin in combolarını yapabiliyorsan asassin yoksa asassin hiçbişiye yaramaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Endoplazmik Retikulum

Eğer Asassin in combolarını yapabiliyorsan asassin yoksa asassin hiçbişiye yaramaz

Alıntıları Göster
    hehe süper ya bayılıyom böyle boş topiclere
  • quote:

Orijinalden alıntı: Endoplazmik Retikulum

Alıntıları Göster
    aramızdaki bikaç kişi level 62 asas ları var ama assassin in yazılışını bilmiyorlar
  • TAİ Bİ ARKDAS MACRO YAPMIŞTI HEMDE BAN SEBEBİ OLMAYAN BEN OKCU MU KURUYOM HER GÜN 1 LWL ATLIYO ONU YAP OH NE GÜZEL Bİ AYDA 65 FALAN OLCAM
  • kullanmayı bilen her zaman asas olur ama yok ben kullanamam diyosan arcery iii elindekide dandik değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mrlol

assass ol

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: _Dragon

assass ol

yok OLMA kal archery

• quote:

Orijinalden alıntı: KuVaRoZLi

quote:

Orjinalden alıntı: _Dragon

assass ol

yok OLMA kal archery

Alıntıları Göster
    OKÇU KAL OKÇU DAHA İYİ.UZAKTAN THRUST KADAR DAMAGE VURABİLİRSİN(40 SKİLLİ İLE)
  • 60 a kadar archer ol sonra assassin
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1St.HaCKeR

60 a kadar archer ol sonra assassin
    ölene kadar assas ol czde ks ile laırsın adam zewkini alamazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: kece

ölene kadar assas ol czde ks ile laırsın adam zewkini alamazsın

Alıntıları Göster
    %100 asas
  • quote:

Orijinalden alıntı: comeCZ

%100 asas

Alıntıları Göster
    (ne halin varsa görr)kardeş kosp warsa bence archer devam ben asas dım kosp u öğretti ark lar şimdi 60 oldum.. golemden çıkmıom.de 1milyar lazım chitin bow alcam

• quote:

Orijinalden alıntı: IgorStravinsky

(ne halin varsa görr)kardeş kosp warsa bence archer devam ben asas dım kosp u öğretti ark lar şimdi 60 oldum.. golemden çıkmıom.de 1milyar lazım chitin bow alcam

Alıntıları Göster
    archer kal ıyıdır mesela ben archerım memnunum kasmada zorlanmıyorum 5lı okumda acıkkı apos deru hepsınede yer verıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: vethakan

archer kal ıyıdır mesela ben archerım memnunum kasmada zorlanmıyorum 5lı okumda acıkkı apos deru hepsınede yer verıyorlar

Alıntıları Göster
    bende 62 prıest var
    canım skıldı yan char olarak okcu actım
    50 yapıp ezık savaslarında oynıcam
    bence okcu daha ıyı
    en uzak mesafe vurabılen okcu
    buyucu buyu mesafesıne gırmeden yerde
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.