Şimdi Ara

Aşk acısı çeken birine aşık olunur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta yazdığı gibi aşk acısı çeken birine aşık olunur mu? arkadaşlar samimi yorumlarınızı bekliyorum.

Kendim için açmadım genel bir konu.

• tabi ki olunur.onun ne farkı var ki diğerlerinden?
  • Aşık olacağın insanı seçebiliyormusun ? Vaovvv.
  • Olunur.Onu o halde görürsün,ona acırsın,zamanla bir şeyler hissetmeye başlarsın..Benim fikrim bu yönde.
  • Senin de acı çekme ihtimalin normal kızlarla birlikte olmana oranla artar bu ilişkide.(eskiyi unutamama vs.)
  • Arkadaşlar olunmaz demedim seçersiniz de demedim. Başında böyle birşeyi biliyorsunuz ne yaparsınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwerty*

Olunur.Onu o halde görürsün,ona acırsın,zamanla bir şeyler hissetmeye başlarsın..Benim fikrim bu yönde.

Eğer öyle bir şekilde olursa,karşındaki kişi acı çektiğinden dolayı çok hassas aynı zamanda çok ta yanlız hissedecektir.Sende öyle aşık olup onunda yanında olursan o da sana karşılık verir ama uzun süreceğini sanmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuMMerMaN

quote:

Olunur.Onu o halde görürsün,ona acırsın,zamanla bir şeyler hissetmeye başlarsın..Benim fikrim bu yönde.

Eğer öyle bir şekilde olursa,karşındaki kişi acı çektiğinden dolayı çok hassas aynı zamanda çok ta yanlız hissedecektir.Sende öyle aşık olup onunda yanında olursan o da sana karşılık verir ama uzun süreceğini sanmam

Kemanı gözüne sokmazsan uzun sürme ihtimali var.Eğer ki gerçekten bir şeyler olursa,neden uzun sürmesin ki?

• ağlamak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ducard -- 3 Kasım 2009; 21:19:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SuMMerMaN

quote:

Aynen. Sonra üzülürsün. Başa gelen olaylardan biridir. Tavsiye edilmez.

• Hassas zamanında yakalarsan doğru işleri yaparsan olur
    ama aşk olmaz sadece tensel bütünlük
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aylut

Başlıkta yazdığı gibi aşk acısı çeken birine aşık olunur mu? arkadaşlar samimi yorumlarınızı bekliyorum.

Ben de bir arkadaş için birşey sorup çıkacaktım zaten.
  • mrcopperin el atması lazım
  • olunmaz.. onunla birlikte sende acı çekersin sonucunda da bişey elde edemezsin.. tabi bu dediğim sadece genelleme.. istisnalar olur elbet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mizansen

quote:

Orijinalden alıntı: Aylut

Başlıkta yazdığı gibi aşk acısı çeken birine aşık olunur mu? arkadaşlar samimi yorumlarınızı bekliyorum.

Ben de bir arkadaş için birşey sorup çıkacaktım zaten.

Tamam. Şimdi uza.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnotheRDie

Aşık olacağın insanı seçebiliyormusun ? Vaovvv.

kontrollu kullanıyo demek ki
  • aşk acısı ceken bırıne aşık falan olmam,o onu dusunup durucak bende onu öylemı,kımsenın yarasını saramam,yara bandımıyım ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: AseLaL

aşk acısı ceken bırıne aşık falan olmam,o onu dusunup durucak bende onu öylemı,kımsenın yarasını saramam,yara bandımıyım ben

• quote:

Orijinalden alıntı: blue night

quote:

Orijinalden alıntı: AseLaL

aşk acısı ceken bırıne aşık falan olmam,o onu dusunup durucak bende onu öylemı,kımsenın yarasını saramam,yara bandımıyım ben

ne o delüğanlı beğenemedin mibenim düşüncem bu,kimsenin yarasını saramam,vakit kaybı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.