Şimdi Ara

Aşk-ı Memnu Gerçek Oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öyle diziler yaparlarsa işte böyle gerçek hayatada sıçrar hesapta bize örnek olacak televizyon dünyasından tanıdığımız insanlar bunlar.Defne Samyeli ile Eren Talu'dan bahsediyorum.Boşanıyolarmış ama ne aldatmalar var tam aşk-ı memnu valla.Okumak isteneler için işte haber

• İşte Gerçek Aşk-ı Memnu
    Defne Samyeli ile Eren talu arasındaki boşanma süreci tüm hızı ve tüm çıplaklığı ile devam ediyor

ALIN SİZE GERÇEK ‘AŞK-I MEMNU’

Akalın ile Bekensir’in yaptıkları, Eren Talu’nun evliliğine dair anlattıklarının yanında ‘devede kulak’ kaldı...
    Söyleşiden anladığım o ki, aynı dönemde hem iş, hem özel yaşamında büyük kayba uğrayan Eren Talu, “Madem dibe vurdum, o zaman gemileri yakmanın tam zamanı” dedi ve Defne Samyeli’yi bitirmek için ağzına geleni söyledi. Talu, ilişkilerine dair öyle şeyler anlattı ki, hayret ve dehşet içinde okudum söyleşiyi. Eren Talu ile tanışıklığım yok ama Defne Samyeli ile var.
    Bütün samimiyetimle itiraf etmeliyim ki, bu söyleşiyi okuduktan sonra Defne Samyeli benim gözümde bitti! Talu’nun anlattıkları bana o denli samimi ve sahici geldi çünkü... Beli ki bu süreçte Samyeli’nin yaptıkları Talu’nun çok ağrına gitti, o da kendini temize çıkarma adına söyledikleriyle Defne’yi de kendi deyimiyle ‘rezil’ etti! Talu’nun Samyeli’ye ‘son darbe’yi vurmasının sebebi de şu: “Madem ki rezil olduk, o zaman bari tamamı ortaya dökülsün. Ben vazifemi yaptım, çocuklar konusunda Defne’yi uyardım, rahatsız olabilirler dedim, ama o ısrar etti. Onlar her şeyi biliyor, artık herkes öğrensin.”

“Votkanın gözünü seveyim”
    Samyeli ile Talu’nun evliliğinin neden bittiğine dair böylesine mahrem bilgileri bir gazeteci yazsa, önce onlar, sonra da kamuoyu o gazeteciyi aforoz ederdi. Ama bunu yapan o evliliğin taraflarından biri... Üstelik bu söyleşi talebi Arman’dan değil, bizzat Eren Talu’dan geldi. “Neden?” derseniz yanıtım şu:
    Söz konusu ‘intikam’sa, özel hayatın dokunulmazlığının ve mahremiyetin hiçbir önemi yokmuş demek ki! “Karım, hem başkasına aşık oldu, hem de üste para istiyor” diyen Talu’nun Samyeli’ye ihaneti itiraf ettirme biçimi de hayli ilginç geldi bana.
    Talu, dedektif gibi iz sürüp ya da kaba kuvvet kullanarak Samyeli’ye gerçeği itiraf ettirmedi. Peki Talu, nasıl becerdi bunu? İşte Talu’nun Arman’a söyledikleri:
    “Votkanın gözünü seveyim! İki şişe votka içtik, birbirimize her şeyi anlattık. Seviştik de... Ama daha önce dedi ki ‘Benden şüpheleniyorsun, al bak telefonuma hiçbir şey şok.’ Verdi telefonu. Sildiğini zannetmiş, fakat her şey içinde. Bütün mailler, SMS’ler. Karımın çeşitli fotoğraflarını görüyorum, kendi kendine çekmiş, hiç tanımadığım bir adama göndermiş. Gerisi çorap söküğü gibi geldi. Artık inkar edemedi. Zaten anlamalıydım, daha güzel olmaya çalışıyordu, memelerine falan bir şeyler yaptırıyordu. Zaten güzelsin, kimin için daha güzel olmaya çalışıyorsun diyorum. Meğer adamın dedesi Büyükada’lıymış, bizim otel ayarlanmış, benden korkusundan gelememiş. Ben de karıştırdığım haltları anlattım ama duygusal bir şey olmadı dedim.”

Samyeli eşini kiminle aldattı?
    Talu’nun eşinin telefonundaki bilgilere ‘izinsiz’ ulaşması yüzünden beş yıl hapis cezası istemiyle yargılandığını vurguladıktan sonra gelelim Samyeli’nin sevgilisinin kim olduğuna?
    Samyeli ile evlenirken, ‘yakın temas’tan bir şeyler çıkmaması için tek ricasının spor salonlarından ve özel hocalardan uzak durmasını rica ettiğini belirten Talu, bu konuyu ise bakın nasıl anlattı? “Adam (Richard Gizbert) başarılı bir televizyoncu, (El Cezire’nin Uğur Dündar’ıymış) mutlaka ‘CNN’de çalışmana yardımcı olabilirim’ demiştir. Defne çok hırslıdır.” Talu’nun Arman’a yaptığı itiraflarda, sadece Samyeli’nin değil, kendisinin ihanetine dair ilginç ayrıntılar da var. Sadece onları yazsam, bu sütun yetmez. Dizilerde ya da filmlerde bile eşine az rastlanır bu ayrıntıları Arman bugün de yazmaya devam edecek. Tahminim o ki bu Samyeli ile Talu’nun boşanma davaları bitse bile, bu kavga kolay kolay bitmeyecek. Samyeli, eşinin iddiaları karşısında susmayıp, mutlaka karşılık verecek, bir ‘son darbe’ de ondan gelecektir... ‘Aşk-ı Mennu’ bitti diye boş yere üzülüp, gözyaşı dökmeyin.
    Gerçek hayattaki ‘Aşk-ı Memnu’lar biter mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zyx

İşte Gerçek Aşk-ı Memnu
    Defne Samyeli ile Eren talu arasındaki boşanma süreci tüm hızı ve tüm çıplaklığı ile devam ediyor

ALIN SİZE GERÇEK ‘AŞK-I MEMNU’

Akalın ile Bekensir’in yaptıkları, Eren Talu’nun evliliğine dair anlattıklarının yanında ‘devede kulak’ kaldı...
    Söyleşiden anladığım o ki, aynı dönemde hem iş, hem özel yaşamında büyük kayba uğrayan Eren Talu, “Madem dibe vurdum, o zaman gemileri yakmanın tam zamanı” dedi ve Defne Samyeli’yi bitirmek için ağzına geleni söyledi. Talu, ilişkilerine dair öyle şeyler anlattı ki, hayret ve dehşet içinde okudum söyleşiyi. Eren Talu ile tanışıklığım yok ama Defne Samyeli ile var.
    Bütün samimiyetimle itiraf etmeliyim ki, bu söyleşiyi okuduktan sonra Defne Samyeli benim gözümde bitti! Talu’nun anlattıkları bana o denli samimi ve sahici geldi çünkü... Beli ki bu süreçte Samyeli’nin yaptıkları Talu’nun çok ağrına gitti, o da kendini temize çıkarma adına söyledikleriyle Defne’yi de kendi deyimiyle ‘rezil’ etti! Talu’nun Samyeli’ye ‘son darbe’yi vurmasının sebebi de şu: “Madem ki rezil olduk, o zaman bari tamamı ortaya dökülsün. Ben vazifemi yaptım, çocuklar konusunda Defne’yi uyardım, rahatsız olabilirler dedim, ama o ısrar etti. Onlar her şeyi biliyor, artık herkes öğrensin.”

“Votkanın gözünü seveyim”
    Samyeli ile Talu’nun evliliğinin neden bittiğine dair böylesine mahrem bilgileri bir gazeteci yazsa, önce onlar, sonra da kamuoyu o gazeteciyi aforoz ederdi. Ama bunu yapan o evliliğin taraflarından biri... Üstelik bu söyleşi talebi Arman’dan değil, bizzat Eren Talu’dan geldi. “Neden?” derseniz yanıtım şu:
    Söz konusu ‘intikam’sa, özel hayatın dokunulmazlığının ve mahremiyetin hiçbir önemi yokmuş demek ki! “Karım, hem başkasına aşık oldu, hem de üste para istiyor” diyen Talu’nun Samyeli’ye ihaneti itiraf ettirme biçimi de hayli ilginç geldi bana.
    Talu, dedektif gibi iz sürüp ya da kaba kuvvet kullanarak Samyeli’ye gerçeği itiraf ettirmedi. Peki Talu, nasıl becerdi bunu? İşte Talu’nun Arman’a söyledikleri:
    “Votkanın gözünü seveyim! İki şişe votka içtik, birbirimize her şeyi anlattık. Seviştik de... Ama daha önce dedi ki ‘Benden şüpheleniyorsun, al bak telefonuma hiçbir şey şok.’ Verdi telefonu. Sildiğini zannetmiş, fakat her şey içinde. Bütün mailler, SMS’ler. Karımın çeşitli fotoğraflarını görüyorum, kendi kendine çekmiş, hiç tanımadığım bir adama göndermiş. Gerisi çorap söküğü gibi geldi. Artık inkar edemedi. Zaten anlamalıydım, daha güzel olmaya çalışıyordu, memelerine falan bir şeyler yaptırıyordu. Zaten güzelsin, kimin için daha güzel olmaya çalışıyorsun diyorum. Meğer adamın dedesi Büyükada’lıymış, bizim otel ayarlanmış, benden korkusundan gelememiş. Ben de karıştırdığım haltları anlattım ama duygusal bir şey olmadı dedim.”

Samyeli eşini kiminle aldattı?
    Talu’nun eşinin telefonundaki bilgilere ‘izinsiz’ ulaşması yüzünden beş yıl hapis cezası istemiyle yargılandığını vurguladıktan sonra gelelim Samyeli’nin sevgilisinin kim olduğuna?
    Samyeli ile evlenirken, ‘yakın temas’tan bir şeyler çıkmaması için tek ricasının spor salonlarından ve özel hocalardan uzak durmasını rica ettiğini belirten Talu, bu konuyu ise bakın nasıl anlattı? “Adam (Richard Gizbert) başarılı bir televizyoncu, (El Cezire’nin Uğur Dündar’ıymış) mutlaka ‘CNN’de çalışmana yardımcı olabilirim’ demiştir. Defne çok hırslıdır.” Talu’nun Arman’a yaptığı itiraflarda, sadece Samyeli’nin değil, kendisinin ihanetine dair ilginç ayrıntılar da var. Sadece onları yazsam, bu sütun yetmez. Dizilerde ya da filmlerde bile eşine az rastlanır bu ayrıntıları Arman bugün de yazmaya devam edecek. Tahminim o ki bu Samyeli ile Talu’nun boşanma davaları bitse bile, bu kavga kolay kolay bitmeyecek. Samyeli, eşinin iddiaları karşısında susmayıp, mutlaka karşılık verecek, bir ‘son darbe’ de ondan gelecektir... ‘Aşk-ı Mennu’ bitti diye boş yere üzülüp, gözyaşı dökmeyin.
    Gerçek hayattaki ‘Aşk-ı Memnu’lar biter mi?
    Koc universitesine geziye gittigimizde Selcuk Yontem ve Ask-ı Memnu yonetmeninin sohbeti vardı ve biz de katıldık. Mudur yardımcımız aynen senin gibi yaptıgınız dizi insanlara kotu ornek oluyor, bunları okulda gorebiliyorum dedi.
    Selcuk Yontem ise "Bak kardesim(elindeki anahtarı gostererek) bu kumanda di mi? Sen bunla istedigin kanalı secebilirsin, begenmiyorsan, izletmek istemiyorsan kanalı degistirirsin. Bu kadar basit.(Daha ikna edici cumleleri vardı fakat suan aklımda degil.)"

Afedersin ama halkımız arasında onlara ozenenler tamamen gerizekalı. Ya da bu gibi durumlarda tum olayları Ask-ı memnu'ya baglıyorlar, sanki ask-ı memnu olmasa bunlar yasanmayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Reyftn

Koc universitesine geziye gittigimizde Selcuk Yontem ve Ask-ı Memnu yonetmeninin sohbeti vardı ve biz de katıldık. Mudur yardımcımız aynen senin gibi yaptıgınız dizi insanlara kotu ornek oluyor, bunları okulda gorebiliyorum dedi.
    Selcuk Yontem ise "Bak kardesim(elindeki anahtarı gostererek) bu kumanda di mi? Sen bunla istedigin kanalı secebilirsin, begenmiyorsan, izletmek istemiyorsan kanalı degistirirsin. Bu kadar basit.(Daha ikna edici cumleleri vardı fakat suan aklımda degil.)"

Afedersin ama halkımız arasında onlara ozenenler tamamen gerizekalı. Ya da bu gibi durumlarda tum olayları Ask-ı memnu'ya baglıyorlar, sanki ask-ı memnu olmasa bunlar yasanmayacak.

Alıntıları Göster
    Sanki Türk Aile yapısı aman amandı ya aşk-ı memnu bizi bozdu. Gidin itiraf.com u filan okuyun neler neler var

• quote:

Orijinalden alıntı: Böck

Sanki Türk Aile yapısı aman amandı ya aşk-ı memnu bizi bozdu. Gidin itiraf.com u filan okuyun neler neler var

Alıntıları Göster
    ensest ilişki ve benzeri tür ilişkiler tahminimce aşk-ı memn'dan önce vardı..
  • quote:

Alıntıları Göster
    forever aşk-ı memnu ah o behlülün yerinde olsaydım keşke

• quote:

Alıntıları Göster
    Sanki bu diziden önce yoktuda dizi ile başladı, neler var neler bu basit kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GENÇFIRAT

forever aşk-ı memnu ah o behlülün yerinde olsaydım keşke

Amcanın karısıyla yatarmıydın?

• quote:

Orijinalden alıntı: southsayer

Sanki bu diziden önce yoktuda dizi ile başladı, neler var neler bu basit kalır.

Alıntıları Göster
    doğuda kendi kızlarına tecavüz edip öldüren insanlar var, daha yeni diri diri mezara konup üstüne beton dökülen kız var ne aşkı memnusundan bahsediyorsunuz, aşkı memnudan etkilenip birşeyler yapan insan zaten zavallıdır ona da hiçbir kadın veya erkek bakmaz

ayrıca hepsini geçtim aşkı memnuya sallayıp yabancı dizilerle yaşayan insanlara ne demeli, en aile dizisi olanında bile herkes birbiriyle beraber oluyor, neden kimsenin ahlakına etki etmiyor?

ayrıca bu eren talı defne samyeli mevzusunun aşkı memnuyla uzaktan yakından alakası yok, adam kadını aldatıyor, adam para kaybedince kadın gidiyor, kadın adamı aldatıyor, zaten aralarında bitmiş bir ilişki var, açıklamalarda da birbirlerine bunu dediklerini söylüyorlar, her birbirini aldatana ya da ayrılana behlülle bihter muamelesi yapmayın, iyice akp zihniyeti hakim oldu bu memlekete de

• quote:

Orijinalden alıntı: Cedriccan

aynen ya ağzına sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtxx

quote:

aynen ya ağzına sağlık

Alıntıları Göster
    Dünyada hiçbir film veya dizinin kötü örnek olması gibi bir şey söz konusu olamaz.

Oldu o zaman bende spider-man'i örnek aldım camdan atlayayım

• quote:

Orijinalden alıntı: fk_entertainment

Dünyada hiçbir film veya dizinin kötü örnek olması gibi bir şey söz konusu olamaz.

Alıntıları Göster
    OOO, Unutulmaz finalini unuttunuz. Ondan sonra onunda aynısı cıkar..

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtxx

quote:

aynen ya ağzına sağlık

Alıntıları Göster
    sanki Aşk-ı Memnu 2010 da yazılmış gibi konuşmuyorlar mı kıl oluyorum.

Aşk-ı Memnu 1898-1900 yılları arasında yazılmıştır ve o dönemin halkını yansıtmak amacıyla yazılmıştır bu kalın yazdığım yeri tekrar okuyun.

bu ne demek yani ta 100 yıl önce bu kitapta yazılanlar yaşanmış veya yaşanmaya müsait olaylar demek. eminim orada geçen olaylar 100 yıl önce bu kadar tartışılmamıştır be.. ama sanki ensest aşk-ı memnuyla girmiş, aşk-ı memnudan önce hiç yokmuş, herkes çok namusluymuş gibi bir izlenim yaratılıyor ya delirmemek elde değil.

kendinize öyle bir yalan dünya yaratmışsınız ki inanmak istediğiniz gerçekler yüzünden esas olan acı gerçeklerden uzaklaşmışsınız. ensest 100 yıl önce de vardı millet uyanın artık açın gözlerinizi. daha önce de vardı. hatta eminim %50nizin çevresinde kuzen-kuzen, amca-yeğen vs ilişki yaşayan-yaşamış olan vardır.

noldu? çok mu ağır geldi? sizin inanmak istediğiniz gerçeklerle acı gerçekler birbiriyle örtüşmedi mi? hadi şimdi gidin ve hüngür hüngür ağlayın

• quote:

Spiderman değilde kendini pokemon zannedip camdan aşağı atlamıştı zamanında bir çocuk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunship -- 28 Haziran 2010; 17:38:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunship

quote:

Spiderman değilde kendini pokemon zannedip camdan aşağı atlamıştı zamanında bir çocuk.

Alıntıları Göster
    hıhı onlarda aşkı memnuyu izliyip gaza gelmişlerdir

• quote:

Orijinalden alıntı: Takao

hıhı onlarda aşkı memnuyu izliyip gaza gelmişlerdir

Alıntıları Göster
    benim de aşkı memnu gibi hikayem var. daha önceler de başlık açmıştım hep. hala devam ediyor. ölen yok kalan yok. ben işimi temiz yürütüyorum hemen kötü damgası yapıştırmayın. bişey biliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: c585itjrkrdod

benim de aşkı memnu gibi hikayem var. daha önceler de başlık açmıştım hep. hala devam ediyor. ölen yok kalan yok. ben işimi temiz yürütüyorum hemen kötü damgası yapıştırmayın. bişey biliyoruz

Alıntıları Göster
    Evet dizi kötü örnek oluyor ama 18 yaşından küçükler için oluyor. Gerisi dizilere b.k atmakdan başka birşey değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: c585itjrkrdod

Alıntıları Göster
    Ne alakası var bununla? Tek ortak noktası aldatma var. Nedensa kadın aldatınca çok tepki alıyor. Erkek aldatınca "koçum benim" diyenler bile çıkıyor.

Zaten bu diziden önce de böyle şeyler vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: :White:DeviL:

Ne alakası var bununla? Tek ortak noktası aldatma var. Nedensa kadın aldatınca çok tepki alıyor. Erkek aldatınca "koçum benim" diyenler bile çıkıyor.

Zaten bu diziden önce de böyle şeyler vardı.

Alıntıları Göster
    defne samyeli de off bee

• quote:

Orijinalden alıntı: Peacifullord

defne samyeli de off bee

Alıntıları Göster
    Ne dizilere özenmesi kardeşim. İrade denen bir şey var. Her gördüğüne atla o zaman.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.