Şimdi Ara

Askerlikle ilgili bir sıkıntım var yardımcı olurmusunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 95 doğumlu bir kardeşinizim sağlık problemleri sebebiyle askere gidemicem koğuş ortamında uzun süre kalamıcak durumdayım en büyük sebebi bu ama en büyük hayalim polis olmak polislikte sağlıktan herhangi bir sıkıntı çekmicem.
    Şimdi durum şu 2014 de aöf ye kayıt olmuştum daha sonra kayıt yenilemedim bir daha.
    2015 de 2 yıllık bir önlisans programına kayıt oldum 14 haziranda diplomamı aldım

AŞAĞIDA KİMLİĞİ YAZILI YÜKÜMLÜNÜN ÖĞRENCİLİĞİ DEVAM ETTİĞİ TAKDİRDE 31/12/2019
    TARİHİNE KADAR ASKERLİK İŞLEMLERİ YÖNÜNDEN BİR SAKINCASI YOKTUR. ÖĞRENCİLİĞİ
    SONA ERDİĞİ TAKDİRDE, 2 AY İÇERİSİNDE EN YAKIN ASKERLİK ŞUBESİNE MÜRACAAT
    ETMESİ GEREKMEKTEDİR.

E devletten bu yazıya baktım şuan okumadığım için kısıtlı bir zamanım kaldı polislik denemek istediğim için çürük raporunu şimdi gidip almıyorum. Alırsam eğer muhtemen polis olma şansım kalmaz. DGS ye girdim 4 yıllık bölüm bitirip üniversite mezunu olarak polisliğe başvuru yapıcam. Şuan napmam lazım kafam baya karışık tecil gidip hiç ettirmedim.
    Mesela şimdi mezun olduğum için 2 yıl tecil ettirsem? 2 sene daha okul okuyup 4 yıllığa tamamlasam sonra gene 2 sene tecil ettirebiliyomuyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nlckslz35 -- 31 Temmuz 2017; 21:10:12 >

• Okuldan mezun olduktan sonra 2 ay içerisinde askerlik şubesine gidip yoklamanı yaptırmalısın yoksa kaçak durumuna düşer ceza yersin.

Önlisans tecil kullansan bile lisans diploması aldıktan sonra 2 yıl tecil ettirebilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.