Şimdi Ara

assasin _ mage takas yapmak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mrb arkadaşlar foruma okul işleri yüzünden baya bi süre katılamadım şehir dışındaydım çalışıyodum falan. döndüğümde bizim kafede olan en iyi arkadaşlarımdan birinin benim charı soyduğunu öğrendim. o kadar emek gitti perişan oldu . benim 56 level assasinim var . üzerine sadece goblin alabildim. elimde de +3 clever ve +4 kukry var . osmanlı klanındayım. beramustayım. brothers de herkes benim arkadaş . sorarsanız anlatırlar beni. birsürü para harcayıp aldığım +6 10 dex çitinler +6 +7 iki mirage ve 2 adet elf ringler ve +9 dex küpeler gitti . bu sebepten dolayı tekrar bu itemleri almaya ne vaktim ne de param var . hepsini üye olup kağıt starak almıştım. ama dediğim gibi artık öğrenciyim ve para harcayamam. işte bu nedenle benim bu charı mageyle takas etmek istiyorum. ilgilennen arkadaşlar mersin adana ve iskenderun civarı olanlar yüzyüze görüşerek takas edicem .. başka türlü olmaz .. lütfen ciddi olanlar pm atın yada mail adreslerinizi yazın .. hiçbir şekilde hack değildir. kendi charım. isteyen olursa ev telefonumu da veririm . orc olur insan olur başka server da da olur .. farketmez .. lütfen ciddi olanlar yazsın. ayrı bi forum açıp forumu kirlettiğim için herkesten özür dilerim .. herkese hayırlı oyunlar . siz siz olun kimseye güvenmeyin .. benden tavsiye

• kardeş sennle lvl 53 mage takas ederim ama ben aresteyim ve malatyadayım nassı olcek!
  • quote:

Orjinalden alıntı: the_karga

mrb arkadaşlar foruma okul işleri yüzünden baya bi süre katılamadım şehir dışındaydım çalışıyodum falan. döndüğümde bizim kafede olan en iyi arkadaşlarımdan birinin benim charı soyduğunu öğrendim. o kadar emek gitti perişan oldu . benim 56 level assasinim var . üzerine sadece goblin alabildim. elimde de +3 clever ve +4 kukry var . osmanlı klanındayım. beramustayım. brothers de herkes benim arkadaş . sorarsanız anlatırlar beni. birsürü para harcayıp aldığım +6 10 dex çitinler +6 +7 iki mirage ve 2 adet elf ringler ve +9 dex küpeler gitti . bu sebepten dolayı tekrar bu itemleri almaya ne vaktim ne de param var . hepsini üye olup kağıt starak almıştım. ama dediğim gibi artık öğrenciyim ve para harcayamam. işte bu nedenle benim bu charı mageyle takas etmek istiyorum. ilgilennen arkadaşlar mersin adana ve iskenderun civarı olanlar yüzyüze görüşerek takas edicem .. başka türlü olmaz .. lütfen ciddi olanlar pm atın yada mail adreslerinizi yazın .. hiçbir şekilde hack değildir. kendi charım. isteyen olursa ev telefonumu da veririm . orc olur insan olur başka server da da olur .. farketmez .. lütfen ciddi olanlar yazsın. ayrı bi forum açıp forumu kirlettiğim için herkesten özür dilerim .. herkese hayırlı oyunlar . siz siz olun kimseye güvenmeyin .. benden tavsiye

benim basıma öle bişe gelse o en iyi arkadası..bana lvl 56 assasin yapamana kadar döverdim

• quote:

Orjinalden alıntı: Ecthe

kardeş sennle lvl 53 mage takas ederim ama ben aresteyim ve malatyadayım nassı olcek!

saol ilgilendiğin için ama yüzyüze görüşüp vericem başka türlü olmaz .
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wolqanyc

quote:

Orjinalden alıntı: the_karga

mrb arkadaşlar foruma okul işleri yüzünden baya bi süre katılamadım şehir dışındaydım çalışıyodum falan. döndüğümde bizim kafede olan en iyi arkadaşlarımdan birinin benim charı soyduğunu öğrendim. o kadar emek gitti perişan oldu . benim 56 level assasinim var . üzerine sadece goblin alabildim. elimde de +3 clever ve +4 kukry var . osmanlı klanındayım. beramustayım. brothers de herkes benim arkadaş . sorarsanız anlatırlar beni. birsürü para harcayıp aldığım +6 10 dex çitinler +6 +7 iki mirage ve 2 adet elf ringler ve +9 dex küpeler gitti . bu sebepten dolayı tekrar bu itemleri almaya ne vaktim ne de param var . hepsini üye olup kağıt starak almıştım. ama dediğim gibi artık öğrenciyim ve para harcayamam. işte bu nedenle benim bu charı mageyle takas etmek istiyorum. ilgilennen arkadaşlar mersin adana ve iskenderun civarı olanlar yüzyüze görüşerek takas edicem .. başka türlü olmaz .. lütfen ciddi olanlar pm atın yada mail adreslerinizi yazın .. hiçbir şekilde hack değildir. kendi charım. isteyen olursa ev telefonumu da veririm . orc olur insan olur başka server da da olur .. farketmez .. lütfen ciddi olanlar yazsın. ayrı bi forum açıp forumu kirlettiğim için herkesten özür dilerim .. herkese hayırlı oyunlar . siz siz olun kimseye güvenmeyin .. benden tavsiye

benim basıma öle bişe gelse o en iyi arkadası..bana lvl 56 assasin yapamana kadar döverdim

üstelik kendisine 53 level warrior hediye etmiştim düşünün nasıl bi insan evladı

• o insan diildir bence onla benolim dediği gibibi güzel döverim tekrar bana 5000 kc alabilicek parayı alıırım kc lerle gider item alırım :D

kc(knightcash)
  • Kardeş senin nick ne oyundaki?
  • ha yazmayı unutmuşum BLOODMAN_TR shadow wainle konuşmuştuk bu gün oyunda.. şimdi sorsanız o baştaki tr yi koymazdım.
  • Msn gel mage'im var lvl 53 istersen değişebilirim.
  • pardon msn sergat_9@hotmail.com ekle beni gerçek adın neydi senin hocam?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.