Şimdi Ara

ASTRA AUX GİRİŞİ...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
21.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aracımıza(imzadaki araç) sonradan serviste aux girişi ekletebiliyormuyuz yada bunu yaptıran varmı cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

• orijinalindeki gibi olmaz tabi ama makyajlı radyo ile benim corsanın radyosunun aynı olduğu düşünülürse aux çıkışını uygun bir şekilde kabloyu radyonn arkasına takıp konsolda uygun bir yerden çıkarıp vitesin önünde veya torpidonun içine verebilirler diye düşünüyorum ben daha önce polo varken öyle yaptırmıştım
  • sence bunun maliyeti ne kadar olur?
  • ben poloya taktırdığımda 25 euro vermiştim. oda orijinal blaupunkt kablo içindi. arkadaki soketler markadan markaya değişiyor o yüzden mecburen orijinal parça kullanmak gerekiordu. tabi çin işi çok ilerletti çin malı çıkmıştır.
  • cevapların için sağol tifosi
  • ya pardon ben bişiyi anlamdım,imzandaki araç için soruyorsan onda zaten AUX girişi yokmu el freni arkasında benim bildiğim bütün makjaylı kasalarda var,aynı aracın benzinlisi bende var ve aux girişide varr
  • makyajlıların ilk serilerinde yok bu özellik ben temmuzda almama rağmen bende de aux girişi çıkmadı şans işte
    quote:

Orjinalden alıntı: johnny3254

ya pardon ben bişiyi anlamdım,imzandaki araç için soruyorsan onda zaten AUX girişi yokmu el freni arkasında benim bildiğim bütün makjaylı kasalarda var,aynı aracın benzinlisi bende var ve aux girişide varr
  • quote:

Orjinalden alıntı: manes1903

makyajlıların ilk serilerinde yok bu özellik ben temmuzda almama rağmen bende de aux girişi çıkmadı şans işte
    quote:

ya pardon ben bişiyi anlamdım,imzandaki araç için soruyorsan onda zaten AUX girişi yokmu el freni arkasında benim bildiğim bütün makjaylı kasalarda var,aynı aracın benzinlisi bende var ve aux girişide varr

anladım
    bende 26 temmuzda aldım aracımı bendekinde var,opel çok salakça bişi yapmış yani madem makyajlı kasa yapıyon hepsine koy o zaman.
    benim uyuz oldugum başka konu ise benim araçta kolçak yoktu normalde ve gelmeden sipariş vermiştim orjinal kolçak takılsın die 350 ytl gibi az buz olmayan bir fiyat bide,neyse sanırım 2008 modellerde enjoylarda bile kolçak standart olmuş yanlışım yoksa,madem böle yapcaklardı makyajdan itibaren koysalarmış yaa

• quote:

quote:

makyajlıların ilk serilerinde yok bu özellik ben temmuzda almama rağmen bende de aux girişi çıkmadı şans işte
    quote:

anladım
    bende 26 temmuzda aldım aracımı bendekinde var,opel çok salakça bişi yapmış yani madem makyajlı kasa yapıyon hepsine koy o zaman.
    benim uyuz oldugum başka konu ise benim araçta kolçak yoktu normalde ve gelmeden sipariş vermiştim orjinal kolçak takılsın die 350 ytl gibi az buz olmayan bir fiyat bide,neyse sanırım 2008 modellerde enjoylarda bile kolçak standart olmuş yanlışım yoksa,madem böle yapcaklardı makyajdan itibaren koysalarmış yaa

2008 enjoylarda standart...

• haklısın valla çok saçma bir sistemleri var koyacakaları özellikleri yapacakasan hepsine yap böyle olaylar opele hiç yakışmıyor
    quote:

quote:

quote:

anladım

• bütün markalar model yılları değişirken donanımlarla oynarlar. bunun nedeni arabayı mantıklı bir fiyattan yurda sokabilmek. 2008 model yılına girerken heralde aracın fiyatı biraz düştü onlarda kolçak ve aux girişi gibi eklentiler yaptı. aracın fiyatı artsaydı da başka şeyleri düşürüp gene aynı seviyede tutmaya çalışırlardı.
  • Bendede buna benzer bir durum vardı.Ben siparişle getirttim.Yolcu koltuğu yükseklik ayarı benimkinde yok.Ama aldığım yerde bulunan 2 opel corsa sport tada yolcu koltuğunda yükseklik ayarı vardı.Onları renklerini beğenmediğim için almamıştım ama gelende olmayacağını hiç hesaplamamıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerdonmez -- 22 Nisan 2008; 22:50:27 >
  • mp3 playeri bu aux girisiyle arabaya nasi baglayacagim? kablo falan mi almam lazim?
  • Zannedersem Resimdeki kablodan alman gerekli. (3,5mm)

quote:

Orjinalden alıntı: aliemree

mp3 playeri bu aux girisiyle arabaya nasi baglayacagim? kablo falan mi almam lazim?

ASTRA AUX GİRİŞİ...
  • Bende böyle bi şeyi 2004 Vectra C için düşünüyorum ama internette baktım bulamadım.

Bi kaç yere sordum sanayide adamlara MP3 bağlayacam dediğim de çoğu ne dediğimi bile anlamadı, geri kalanda "yav boş işler bunlar" der gibi baktılar yani derdimi anlatacak kimse bulamadım.

Sonuç olarak Vectra C için de AUX girişi yapabilir miyiz? Zaten arabanın kocaman ve bi işe yaramayan Radyo-CD çaları var bari yolda istediğimiz müziği dinleyelim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.