Şimdi Ara

Astral Seyahat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar bunu deneyenler varsa aramızda deneyimlerini paylaşırsa çok sevinirim

• Up
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiKey

Up
    Bi ara forumda bu konu yoğundu hatta yapanlara pm attım cevaplar aylardır gelmedi,belkide gelemedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mister No

Bi ara forumda bu konu yoğundu hatta yapanlara pm attım cevaplar aylardır gelmedi,belkide gelemedi

Alıntıları Göster
    Sürüyle yapan kişinin deneyimlerini okudum ama bide DH den dinlemek istedim belki çıkar

• quote:

Sürüyle yapan kişinin deneyimlerini okudum ama bide DH den dinlemek istedim belki çıkar

Alıntıları Göster
    Astral seyahat değil de lucide giriyorum ara sıra..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ::SadeceÖğrenci::

Alıntıları Göster
    O nedir onun hakkında pek bilgim yok da
  • quote:

Orijinalden alıntı: ::SadeceÖğrenci::

Alıntıları Göster
    Karabsan dediğimiz olaydır bana göre bi aralar çok sık olarak istemsiz bir şekilde yapardım ama gözlerimi açmazdım korkudan
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

Karabsan dediğimiz olaydır bana göre bi aralar çok sık olarak istemsiz bir şekilde yapardım ama gözlerimi açmazdım korkudan

Karabasan dediğimiz olay Astral Seyahat'in ilk aşamasıdır ruh bedenden bi titremeyle çıkar fakat bunu karabasan sananlar gözlerini açmaya durumdan kurtulmaya çalışırlar ve korktukları için o an ruh bedene girer ve astral seyahat başlamadan bitmiş olur. Banada olmuştu bi ara karabasan o zamanlar inanıyodum fakat artık ne olduğunu biliyorum ve ilk aşamayı istem dışı yaşadığımı anlayınca isteyerek başarabileceğimi düşünüyorum

• quote:

quote:

Karabasan dediğimiz olay Astral Seyahat'in ilk aşamasıdır ruh bedenden bi titremeyle çıkar fakat bunu karabasan sananlar gözlerini açmaya durumdan kurtulmaya çalışırlar ve korktukları için o an ruh bedene girer ve astral seyahat başlamadan bitmiş olur. Banada olmuştu bi ara karabasan o zamanlar inanıyodum fakat artık ne olduğunu biliyorum ve ilk aşamayı istem dışı yaşadığımı anlayınca isteyerek başarabileceğimi düşünüyorum

Alıntıları Göster
    Peki ruh bedene geri dönemezse ne olacak...? Yaşayıpta şuan aramızda olan kimse varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Reaperrr

Peki ruh bedene geri dönemezse ne olacak...? Yaşayıpta şuan aramızda olan kimse varmı

Öyle birşey söz konusu değil... Zaten astral seyahatte en rahatsız edici olay ruhunuzla dolaşırken birinizin yatan bedeninizi dürtmesi... Ruhunuz olduğu yerden bi anda bedeninize giriyo.. Bu durum baş ağrısı karıncalanma ve hatta burun kanaması bile yapabiliyo...
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Gece başını yastığa koyduğunda birşeyler düşün hayal kur bir süre sonra bedenin uykuya geçmek isticek ama sen hayal kurduğun için beynin meşgul olcak ve kararsız konumda kalcak ondan sonrada astraldaki titremeler sıkılmalar başlıcak bunda sonrası kolay

Karabasan geldiğinde(istem dışı başlama diyelim ) kendini serbest bıraktığında ya havaya doğru yükselceksin yada aşağıya doğru ineceksin ayrıca ilk yaptığında fazla uzaklaşma çevrendeki yazılarada odaklanma

• quote:

Orijinalden alıntı: Free Time

Alıntıları Göster
    Bu arada üye olduğun tarihe baktımda ne çabuk alıştında dh'den dinlemek istiyorsun bu konuyu

Fake halinle merak edicek konu mu? bulamadın

• quote:

Gece başını yastığa koyduğunda birşeyler düşün hayal kur bir süre sonra bedenin uykuya geçmek isticek ama sen hayal kurduğun için beynin meşgul olcak ve kararsız konumda kalcak ondan sonrada astraldaki titremeler sıkılmalar başlıcak bunda sonrası kolay

Karabasan geldiğinde(istem dışı başlama diyelim ) kendini serbest bıraktığında ya havaya doğru yükselceksin yada aşağıya doğru ineceksin ayrıca ilk yaptığında fazla uzaklaşma çevrendeki yazılarada odaklanma

Yazılara odaklanmamak neden ?? onu anlayamadım aydınlatırsanız... Birde deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickimi değiştirdim

Bu arada üye olduğun tarihe baktımda ne çabuk alıştında dh'den dinlemek istiyorsun bu konuyu

Kullandığım hesap banlandı eski nickim:JoePilot bunu bi konu açarak tüm konu dışına duyurmuştum İlk önce 4 günlük ban verdi bende cezamı çekerim diye yeni hesap açmadım sonradan sınırsız ban'a çevirdiler ve bende yeni hesap açtım ne yapsaydım uzun süredir takıldığım forumu bırakmalımıydım ?? Neyse konumuz bu değil konuyu saptıymayalım... Evet arkadaşlar deneyimleri olanlar paylaşsın lütfen

Edit : Yanlış terim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiKey -- 9 Eylül 2009; 8:28:14 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nickimi değiştirdim

Kullandığım hesap banlandı eski nickim:JoePilot bunu bi konu açarak tüm konu dışına duyurmuştum İlk önce 4 günlük ban verdi bende cezamı çekerim diye yeni hesap açmadım sonradan sınırsız ban'a çevirdiler ve bende yeni hesap açtım ne yapsaydım uzun süredir takıldığım forumu bırakmalımıydım ?? Neyse konumuz bu değil konuyu saptıymayalım... Evet arkadaşlar deneyimleri olanlar paylaşsın lütfen

Edit : Yanlış terim

Alıntıları Göster
    takıl böyle ya bana ne

Ben şikayet etmem

Adminler görmesin yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: Mister No

takıl böyle ya bana ne

Ben şikayet etmem

Adminler görmesin yeter

Alıntıları Göster
    yazılara odaklandığın zaman yazıları net göremessin yazıyı okumak içinde odaklanınca çıkış çabuk biter uyandığındada baş ağrısı çok olur
  • quote:

yazılara odaklandığın zaman yazıları net göremessin yazıyı okumak içinde odaklanınca çıkış çabuk biter uyandığındada baş ağrısı çok olur

Etrafınızdaki insanların yanına gidip yaptıklarını görüp sonradan bedeninize girdiğinizde sen bugün bunları bunları yaptın dediğiniz oldumu ??

Yani gördüklerinizin gerçek olduğunu teyid edebildinizmi ??
  • quote:

quote:

Etrafınızdaki insanların yanına gidip yaptıklarını görüp sonradan bedeninize girdiğinizde sen bugün bunları bunları yaptın dediğiniz oldumu ??

Yani gördüklerinizin gerçek olduğunu teyid edebildinizmi ??

Alıntıları Göster
    o kadar ilerlemedim ama şöyle diyeyim en son çıktığımda mutfağa gittim evde kimse yoktu mutfaktaki sandalyede ayakkabı kutusu vardı kutu açıktı içindede tek bir tane ayakkabı vardı uyandım gittim baktım kutu duruyordu içindeki ayakkabıda tekti diğeri yerdeymiş ona dikkat etmemiştim zaten

astralda en çok ilgimi kişinin düyasına girebilme imkanı çekiyordu ama bıraktım artık yapmıyorumpes ettim
    astralla uğraşmak güzeldir ama lucid rüyaya buluşma sakın ciddi travmalar geçirirsin

• quote:

o kadar ilerlemedim ama şöyle diyeyim en son çıktığımda mutfağa gittim evde kimse yoktu mutfaktaki sandalyede ayakkabı kutusu vardı kutu açıktı içindede tek bir tane ayakkabı vardı uyandım gittim baktım kutu duruyordu içindeki ayakkabıda tekti diğeri yerdeymiş ona dikkat etmemiştim zaten

astralda en çok ilgimi kişinin düyasına girebilme imkanı çekiyordu ama bıraktım artık yapmıyorumpes ettim
    astralla uğraşmak güzeldir ama lucid rüyaya buluşma sakın ciddi travmalar geçirirsin

Lusidi okudum şimdi öğrendim istem dışı yaptığım oldu. Travma geçirmenin sebebi nedir ?

Ve ne kadar bir süre uğraştıktan sonra mutfağa kadar gidebildiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiKey -- 9 Eylül 2009; 9:41:31 >
  • quote:

Ne alaka ? Lucid çok zevklidir.. Gitmek istediğim bütün şehirlere gittim.. Hepsini gördüm gezdim.. Acayip de haz aldım:)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.