Şimdi Ara

asus ati radeon 9550 GE hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slmlar bende modaya uyup bugün bu kartdan aldım fakat bikac sey kafama takıldı, pc acılırken ne asus nede ati falan diye bi yazı cıkmıyo ayrıca ram sayımı yapmıyo bunu karizmanın teknik servisine sordum kartın biosundan oldugunu pc daha hızlı acılsın diye böyle yapıldıgını söyledi, 3dmark 2001 de 7500 gibi bi skor aldım bu bana biraz düşük geldi atini sitesinden en son driverı yukledim acaba max performans için hangi driverı kullanmalıyım simdiden cok tessekkurler sagolun...

• açılışta yazı yazmamasını neden sorun ettim ben onu anlamadım?benim kartta da bişey yazmıyo,çok gerekli bi olay değil zaten.
    2001 puan yorumu yapmak için sistem özelliklerini bilmemiz gerekiyo.3d mark 2003 bulup yaparsan daha sağlıklı olur.
    o karttan iyi bir performans almak istiyosan önce omega denilen driver ları indirip yüklemen gerekli.sonrada ati tool adlı programla o/c yapmalısın.netten aratırsan bulursun rahatlıkla.yoksa standart haliyle çok parlak bi kart değil.
  • slmlar suan da netten sofmod u indirmekteyim ati toolda indirdim bnm sistem ise amd 2000+,msi kt400 256 twinmos 80gb samsung xp servis pack 1
  • sistemin nedir ?
  • İmzamdaki sistem ile 7805 almıştım.o/c değil tabi.Aldığın puan normal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andys -- 31 Ocak 2005, 20:10:39 >
  • Puan normal ama o karta o/c etmek gerekir.En mantıklısı yani.
  • ok arkadaslar sagolun peki hangi driver
  • www.omegacorner.com daki omega driveri..

ati tool ile de oc kilidini kaldır sonra

zira oc olurken koruma konmuş oraya.. koruma açıkken o bölgeye yazmaya çalışan herhangi bir uygulamada da grafikler bozulurken oc yapınca kilit esnasında hemen artifact oluyor saçmalıyor kart.

ama kilidi kaldırınca çok güzel overclock yiyor..

600 e kadar çektim ramleri kesinlikle süper oldu.. hata dersen bana mısın demiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.