Şimdi Ara

Asus GL702VT-GC090TC strix birkaç sorum var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • uzun zamandır gaming laptop bakınıyorum max limitim 5000 msi ge62 6qf modelini beğenmiştim 4900 liraydı hepsiburada da fakat indirim bitti ebrarbilgisayar ve diğer çoğu sitede de fiyatı 5000 küsür civarlarında.. bilgisayarı daha çok oyun ve autocad vs gibi programları kullanıcağımdan 17.3 daha mantıklı gözüktü 17.3 lü msi modeli ise ge72 6qf 5800 hatta 6k civarlarında ondada bir indirim yok ve en son başlıkta belirttiğim ürüne rastladım hepsiburadada %35 indirimle 5000 lira açıkçası özellikleride tam istediğim gibi ama kafama takılan birkaç soru var birkaç gün önce ürün şu anda satılamamaktadır diye ibare vardı ve şu an satışta bunun sebebi ne olabilir ve ayrıca laptop asus strix modeli olduğundan normal oyuncu bilgisayarlarına göre ince bildiğim kadarıyla şimdi ben bilgisayarı uzun saatler boyunca kullanacağımdan ısınma olurmu diye düşünüyorum elbet ısınma olucak ama çok fazlasıyla hissedilecek gibi olursa kötü olur bu konudada bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim şimdiden teşekkürler :)

• up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.