Şimdi Ara

ASUS Güncelleme Mağdurları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fonepad konusunda yazıp çiziyoruz ama bir de konusu olmalı diye düşündüm çünkü tarihte daha önce kendi güncellemesiyle kendi cihazını bozmayı başaran başka bir marka var mıdır merak etmiyor değilim. Fonepad me372cg kullanıcısı olarak 6.4.2 güncellemesi sonrası IMEI si değişen ve artık telefon olarak kullanılamayan bir cihaza sahibim. Diğer modellerden ( yada aynı modelden ) benzer durumda olanlar, tavsiyesi olanlar, destek olmak isteyenleri bekleriz.

Dünyadan yansımaları ;

plus.google.com
    Oturum açın - Google Hesapları
    https://plus.google.com/communities/115006959523847994503

www.gsmarena.com
    Asus Fonepad 7 - User opinions and reviews
    http://www.gsmarena.com/asus_fonepad_7-reviews-5674.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mekanikenginar -- 13 Eylül 2014; 22:03:59 >

• demek ki yorumları okumadan güncellememeli, yeni sürümü bekleyeceksiniz artık asus'a kalmış.
  • apespecter A kullanıcısına yanıt
    Cihazların az bir kısmı bu durumdan etkilenmedi. Artık nedeni nedir kesin bilinmemekle birlikte üretilen partilerden yada üretim yerinden kaynaklı olduğu gibi görüşler var. Ayrıca güncellemeyi ilk deneyenlerin kabahati ne? Müşteri olarak yazılım konusunda üreticisine güvenemeyeceksek kime güveneceğiz? Kaldı ki manuel olarak yükleme falan da söz konusu değil... gibi gibi uzar gider. Asus cihazı satarken ödeme konusunda benim keyfimi bekliyor mu ki ben kullanmak için onunkini bekleyim?
  • desteklerinizi bekliyoruz.

Asus fonepad7 kampanyası
  • Bende aynı şekilde,akşam işcep'e girerken sabah işcep'e giremez oldum. Asus'a garantiye gönderdim,çözüm bulamadılar. Bizlik bir sorun yok dediler. Isbank sorun yok diyor,Asus sorun yok diyor. Sorun kimde belli değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.