Şimdi Ara

Asus İstanbul Servis (Teleservice)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ürünü İstanbul dışında olduğum için kargo ile gönderdim ve bugün cihaz takibinden sistemde bilgiler yer almış.

Şu anda ürün onarımda diyor ama teleservice'den sisteme giriş yaptığımda aksesuar kısmında "çizik ve lekelerle dolu" şeklinde bir ibare var.

Benim ürünüm ne çizik ne de lekelerle dolu değildi. Ayrıca orijinal kutusunda, ilk aldığım gibi gönderdim.

Tüm bunları bir tarafa bırakıp teleservice hakkında yorumları okuyunca da ürünü yolladığıma binbir pişman oldum. Ürünü yollacağıma 150 lira verip, yeni hard disk alıp takardım ben. (HDD değişecek) Daha önce hiçbir kurum ve kuruluş hakkında bu kadar pişmanlıklarla dolu yorumlar okumamıştım.

Konu hakkında tecrübesi olan yada -ben ürünümü yolladım sorunsuz şekilde onarıldı ve geri geldi diyecek birisi varsa gerçekten biraz olsun içime su serpecek.

Saygılar

• "çizik ve lekelerle dolu" demekle tam olarak neyi kastedmis olabilirler ki?
  • Neyi kastedebilirler ki adamlara kız gibi cihaz gönderiyorsun itina ile çizik atıp sonra kabak onlara patlamasın diye cihaz alındı belgesine cihaz da kullanıma bağlı çizikler mevcut derler..

Sırf bu yüzden asus k53sv serisi notebook umu aldıktan 6 ay sonra ısındığı için servise vermedim kendim açtım temizledim. Varsın böyle öküzlere gidecek garanti olmasın.
  • Bilgisayarım geldi servisten.

Yukarıda yazdığım endişelerimin boşa çıktığını söyleyebilirim. Sadece asus logosunun olduğu dış yüzeyde hafif 1-2 çizik oluşmuş o da ışık altında gözüküyor. Talep ettiğim işlem gerçekleştirilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mshysteria

Bilgisayarım geldi servisten.

Yukarıda yazdığım endişelerimin boşa çıktığını söyleyebilirim. Sadece asus logosunun olduğu dış yüzeyde hafif 1-2 çizik oluşmuş o da ışık altında gözüküyor. Talep ettiğim işlem gerçekleştirilmiş.

Gecmis olsun hangi adrese gondermistiniz bende yarin pc servise vericem elden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: la-bombonera

quote:

Elden vereceksiniz sanırım adres teleservice.com.tr'de var. Ataşehirdeki servis Asus'a bakan.

Ben kargo ile göndermiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mshysteria -- 6 Şubat 2013; 22:51:12 >
  • quote:

quote:

quote:

Elden vereceksiniz sanırım adres teleservice.com.tr'de var. Ataşehirdeki servis Asus'a bakan.

Sanırım ayrı yerlerden konuşuyoruz ben notebooku bu adrese götürücem

Acaba yanlış yeremi götürüyorum.

Oysaki arayıpkonuşmuştum getirin bakalım dediler

ASUS Teknik Destek Merkezi - İSTANBUL (Notebook, Eee PC, Eee Box, All-in-One PC, PDA, LCD, Masaüstü Bilgisayar)

Telefon: +90 216 524 30 00
    Faks: +90 216 481 83 80
    E-Posta: destek@asus.com
    Adres: Alemdağ Caddesi. Masaldan İş Merkezi. No: 60 C Blok D1 Kısıklı Çamlıca Üsküdar İstanbul

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sanırım ayrı yerlerden konuşuyoruz ben notebooku bu adrese götürücem

Acaba yanlış yeremi götürüyorum.

Oysaki arayıpkonuşmuştum getirin bakalım dediler

ASUS Teknik Destek Merkezi - İSTANBUL (Notebook, Eee PC, Eee Box, All-in-One PC, PDA, LCD, Masaüstü Bilgisayar)

Telefon: +90 216 524 30 00
    Faks: +90 216 481 83 80
    E-Posta: destek@asus.com
    Adres: Alemdağ Caddesi. Masaldan İş Merkezi. No: 60 C Blok D1 Kısıklı Çamlıca Üsküdar İstanbul

Getirin bakalım demişlerse bilmiyorum ama ben sadece yolladığım adresi söyledim.

Bana destek@asus.com adresinden verilen ücretsiz kargo kodu ile yolladım. Verdiğiniz adresten farklı, dediğim gibi teleservice.

• Teleservice ile yaşadıklarımı ben bilirim. Bir daha cihaz alırken Lütfen garantisinin teleservis olup olmadığına dikkat edin hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.