Şimdi Ara

Asus N56VZ İncelemesi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
13.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 750 gb lık olan 7200. 1000 gb olan 5400 fakat 2*500 değil. Zaten tek bir yer mevcut hard disk için. Bilgisayarın kalınlığı, max ram miktarı veya başka bir konu hakkında internet sitesini inceleyiniz. Bilgisayar gayet ince ve kibar duruyor. Modeller arasındaki tek fark hard diskleri. Ben 750 gb yerine 240 gb ssd taktım. Şarjı baya bi gidebiliyor. Ben ekranı en parlakta kullandığımda 3 saat falan youtube dan film izledim. 6 saat abartı olabilir ama 3-4 saat net çalışır gibime geliyor.

http://www.asus.com.tr/Notebooks/Multimedia_Entertainment/N56VZ/#specifications

Biraz karışık olduysa kusura bakmayın. İki kişiye aynı anda cevap verdim.

• quote:

2.si ben 750gblık olanı yani herkesin paylaştığı şu vatandaki ürünü alıcam acaba o 7200 rpmmi??

Modelin Adı N56VZ-S4037V ve 750 gb 7200 rpm vatandaki model yani.
  • Beyler n56vz-s4016v ile s4037v arasındaki farkları söyleyebilir misiniz,yada s4037v nin detaylı özelliklerini gösteren bi link atabilir misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de Vatan'dan yeni siparis verdim.
    http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/asus-n56vz-s4037v-n56vz-s4037v-core-i7-3610qm-230ghz-8gb-750gb-156-dvdrwbr-2gb-gt650m-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=60975

%25 indirim vardi. Aradim Klavyede isiklandirma var dediler. Oyuzden aldim ama ASUS sitesinde bazi modellerinde mevcut diyor. Bir de size sorayim.
    ASUS N56VZ-S4037V modelinde isiklandirmali klavye var mi ?

Tesekkurler.

• Var kardeşim
  • Mysteri0uS bilgilendirme icin cok tesekkur ederim :)
  • teşekkürler cevaplarınız için :))
    bugün indirim var vatanda 2233'e düşmüş ama gel görki babamda maximum kart var :(( kendi mağazasındada bu indirim varmıdır misal bostancı üsküdarda falan yani orda bu fiyata maximuma 10 taksit yaparlarmı ??
  • 6 taksit ve 2,524 diyor maximuma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mysteri0uS -- 13 Temmuz 2012; 22:00:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mysteri0uS

6 taksit ve 2,524 diyor maximuma

biliormda 300 lira fark var be kardeşim bide 6 taksidi babam kabul etmez... mağazada ayarlarmı acaba maximuma aynı fiyata diye merak ediyorum ben.. 2233 bu laptop için çok iyi bir fiyat ya..
    bide bunun 17.3 inç olanı gelirmi acaba türkiyeye.. aşağıdaki linkteki yani ?? gelirse ne kadar olur??

http://www.amazon.com/ASUS-N76VZ-DS71-17-3-Inch-Laptop-Black/dp/B007Z9EB0O/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1342208631&sr=8-3&keywords=asus+n56vz

• quote:

gelirse ne kadar olur??

Valla vatandaki HP nin 17,3 un fiyatına bi bak oyle karar ver 3500 den assagı olacagını sanmam oda gelirse ama sanmıyorum ve maximum olayınada gidip bi magzaya bakmal lazım belli olmaz.
  • quote:

gelirse ne kadar olur??

Valla vatandaki HP nin 17,3 un fiyatına bi bak oyle karar ver 3500 den assagı olacagını sanmam oda gelirse ama sanmıyorum ve maximum olayınada gidip bi magzaya bakmal lazım belli olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mysteri0uS

quote:

gelirse ne kadar olur??

peki teşekkürler
  • arkadaslar bende n76vz var sorunum su bitürlü bilgisayarla birlikte yanında verilen sonicmaster ı calıştıramadım.
    yardımcı olursanız sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: je.je

arkadaslar bende n76vz var sorunum su bitürlü bilgisayarla birlikte yanında verilen sonicmaster ı calıştıramadım.
    yardımcı olursanız sevinirim..

Yurt disindanmi aldnz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet hocam yurtdısından aldım
  • merhaba,
    ASUS un N56VZ-S4016V özelliklerine sahip freedos olan modeli var mı? araştırdım ama ben mi rastlamadım acaba ?
  • freedos olan modeli yok malesef. ssd takıcam bende sistem kurtarma dvdsi oluşturmayı planlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kronoss2510

Ekran görüntüsünün intel 4000 hd graphics yerine gt650m ekran kartından gelmesini nasıl sağlayabilrim. Ya da başka bir deyişle intel hd 4000 grafik kartını nasıl iptal edebilrim. Bütün kullandığım programların ekran kartım olan gt650m'den gelmesini istiyorum da.

Aynen ben de böyle olmasını istiyorum, yardım edebilecek kimse yok mu ?
  • sol üstteki ufak tuş nedir ?
  • merhabalar . benim bilgisayarımda win8 yüklü geldi ben formatlayıp 7 ye düşürdüm ve driverları tek tek kurdum. şuanda sağdaki 2 usb uyi normal usb olarak soldaki iki usb yi 3.0 olarak görüyo. usb3.0 driver ı kurulu . ne yapmam gerekiyo??
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.