Şimdi Ara

asus n61 i5 430, ati 5730 KLÜBÜ YOKMU?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

i3 350 işlemci hızı çok mu kötü p 8700lerden iyi midir. i3 modelin fiyatı uygun
    i7 olan model fiyat olarak çok geldi. i5 yada i3 üstünlüğü işlemci dışında nedir (harddisk önemli değil)

bide bi kaç yaancı sitede bu cihazların ekranları çok parlak demişler doğrumudur

i7 herhalde çok ısınoyormuş
    i3 olan modelin ise win 7 BASİC versiyon ultimate değil

o yüzden i5 en iyi seçenek gibi duruyor. PB TJ75 ve Acer 5470 den birini alacaktım ama sorunlarnı okuyunca vazgeçtim

herhalde i5 li asusu alıcam

bu cihaz hakkında yorum yapabilecek varmı. ısınma sesli çalışma takılma mavi ekran durumlarını gözlemleyen oldumu

artık bi laptop almam lazım

yardımlarınız için teşekkürler

• i3 p8700 seviyesinde bir işlemci ağır uygulamalar, oyunlar çalıştırmıyorsanız yeterlidir.
    i5 lerde dahili grafik işlemci olduğundan her zaman ekran kartına ihtiyaç kalmıyor eski seri t9600 ile hemen hemen aynı seviyede bütçe yüksek değilse i5 ler tercih edilmeli.
    İ7 ler evet core 2 duo serisine göre biraz daha fazla ısınır ama kasa ve soğutma iyiyse aşırı ısınma yok bendeki durum boşta 44-45 yükte 70 derece. Bütçeniz iyiyse i7 leri tercih edin yeni nesil işlemciler olduğundan çok uzun süre sizi götürür. Ama ben oyun hastasıyım dersen işlemciye ayıracağın fazladan bütçeyi ekran kartına vermelisin, i5 işlemciler piyasadaki hemen hemen tüm oyunlar için yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 15 Mayıs 2010; 15:09:48 >
  • teşekkürler

bakayıroum bakıyorum asusun bu modeli dışında alınacak bir model göremiyorum

herhalde i5 i alıcaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan235

http://www.pcdepo.com/asp/product/67377/ASUS-N61JA-JX114V-i5-430-4GB-320GB-16-W7P-5730

bu modeli incele bence gayet iyi ;)

• ne yazıkki hafta sonu bu modelle ilgili bi sıkıntı duydum

ankara gordion electroworlde teki çocuk

abi bu modellerin monitörlerinde hep ölü piksel çıktı dedi.(i5 5730 olanlar)
    ama i5 GT330lar da yada i3 5730 larda bu sorunlar yokmuş

ne yapalım başka bi bahara kaldı sevdamız
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanselvi

ne yazıkki hafta sonu bu modelle ilgili bi sıkıntı duydum

O mağazadaki seri sorunludur. Hepsinde ölü piksel olacak hali yok ya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanselvi

ne yazıkki hafta sonu bu modelle ilgili bi sıkıntı duydum

Sen biraz daha zorla o çalışan çocuğu muhakkak ağzındaki baklayı çıkaracaktır, casper falan önerir kesin
  • <hahhahahahahha
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.