Şimdi Ara

Asus P5Q mu Dfi LanParty JR P45-T2RS mi???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar yeni bir anakart almaya karar verdim fakat karar veremediğim sorun bu ikisinden hangisi... Cpu olarak E4600 Ram Mushkin ddr2 800 mhz 2 gb kullanılacak tabi ki az da olsa o/c yapılacak... Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...

Asus P5Q Link

DFİ LANPARTY JR P45-T2RS Link

Asus'u 150 liraya Dfi 120 liraya alabiliyorum... 2. elden..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aktas -- 30 Nisan 2010; 9:46:34 >

• dfi overclock konusunda iyidir.ama çok profesyonel menüler i şahsen ben kendime güvenip x48 in menülerini pek fazla kurcalayamadım. ve birde rem seçme olayı olabiliyor bazen dfi lerde dfi nin sitesinden bellek desket listesine bak eğer desketliyorsa remlerini dfi al tabi bios dan gözün korkacaksa daha sonra bilemem.ama amatör olarak overclock yapacaksan asus u al derim. ben şahsen intel e alışamadım bu yüzden sistem değişikliğine karar verdim aradığım kartı bulursam amd x6 yada phenom II 965 be gfeçiş yapacam.
  • ben lsam p5q yu seçerdim
  • asusu seç derim sonuç dfı güzel oc anakart olabilir ama bu modeli mikroatx olan modeli ama diğer anakartın normal atx herzaman atx diğerinden iyidir
  • Bir P5Q kullanıcısı olarak,

o/c konusunda sorun çıkartmaz, e5200 ü 4125 mhz de kullandım sorunsuz, Q8300 ü 3375 mhz de kullanıyorum sorunsuz. Şu ana kadar hiçbir sorun yaşatmadı şükür.

Yalnız yıllarca gigabyte kullanıp asus'a geçiş yapınca, malzeme kalitesi açısından gigabyte daha iyi gibi geldi bana. Ama alınası bir kart P5Q. Son söylediğim sizi yanıltmasın, benimkisi belkide alışkanlık farkı.
  • O işlemci ile yapacağın o.c belli zaten, servis garantisi devam ediyorsa Asus'u öneririm Çizgi Elektronik var arkasında.

Ürüne gelincede daha yeni bir ürün ve 8'li güç fazı var, bu da o.c yaparken stabilite sağlar avantaj yaratır.
  • Yani Asus'u alıyorum öyle mi? Sağolun yorumlarınız için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Bir P5Q kullanıcısı olarak,

o/c konusunda sorun çıkartmaz, e5200 ü 4125 mhz de kullandım sorunsuz, Q8300 ü 3375 mhz de kullanıyorum sorunsuz. Şu ana kadar hiçbir sorun yaşatmadı şükür.

Yalnız yıllarca gigabyte kullanıp asus'a geçiş yapınca, malzeme kalitesi açısından gigabyte daha iyi gibi geldi bana. Ama alınası bir kart P5Q. Son söylediğim sizi yanıltmasın, benimkisi belkide alışkanlık farkı.

asus P5Q-deluxe pro gibi modellerde malzemeden kısmadı güzeldi ama bir alt ürünlerinde çok kıstı gigabyte gibi yapmadı...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.