Şimdi Ara

ASUS PW191 Modelini kulanan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaş lar ASUS PW191 modelini kullanan arkadaşlar varsa + ve - yönlerini belirtebilirler mi?

600-650 ytl civarı bir monitör piyasası bildiğim kadaruyla.bu parayı sizce hak eder mi?

AutoCad-3Dmax-Photoshop gibi programları ağırlıklı kullanıyorum.
    widescreen ekranları laptoplarda görmüştüm.doğrusunu söylemek gerekirse normal monitöre alıştığımızdanmıdır nedir pek ısınmadım aslında.

görüşlerinizi bekliyorum.

Hayırlı ramazanlar.hayırlı bayramlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hdd0 -- 21 Ekim 2006; 1:37:59 >

• Bu bölünde Asus PW191 diye arama yaptırırsan gerekli bilgilere Ulasabilirsin
  • ben kullanıyorum çok iyi bir monitör. ekranı parlak ekran ama çok güzel ve canlı renkleri var. wide screen olmasıda çok iyi. alışınca diğer monitörler çok tuhaf geliyor insana. piyasadaki en iyi ekrana sahip monitörlerden bir tanesidir. ben bu monitörü alırken viewsonic in de wide screen ekranlı bir monitörü vardı. arada dağlar kadar görüntü kalitesi farkı var. philips viewsonic ve samsungun o kadar monitörü vardı ama pw191 bunların içinde hem görüntü kalitesi hemde dış görünüş olarak hemen farkediliyordu bende pw191 i aldım. oysa viewsonic almaya gitmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysroguz -- 22 Ekim 2006; 0:47:20 >
  • evet kullanıyorum ve hatta şu anda ona bakarak yazıyorum.Tek kelimeyle MUHTEŞEM bi monitör...
  • photoshop demişsin. renk derinliği senin için önemliyse tn panel kesinlikel önermem. renk tayfında gerçek renkleri veremediği baris bişekilde anlaşılıyor. ama alacağın panel tn olmayacaksa daha fazla para vermen gerekecek en az 1000ytl.
    ayrıca senin istediğin monitörün renk karneside pek iyi değil.
    http://www.tomshardware.com.tr/display/20060426/index.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutimuti -- 25 Ekim 2006; 3:19:58 >
  • mesaj yazan arkadaşlara tşk.

beni en çok korkutan widescreen olması.acab pişman olurmuyum diye korkuyorum.

bir de kaça almıştınız arkadaşlar bu monitörü?
    ucuz bulabileceğimiz bir yer var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: hdd0

mesaj yazan arkadaşlara tşk.

beni en çok korkutan widescreen olması.acab pişman olurmuyum diye korkuyorum.

bir de kaça almıştınız arkadaşlar bu monitörü?
    ucuz bulabileceğimiz bir yer var mı?

Bende sana katılıyorum widescreenler dvd divx izlemek hariç hiç mantıklı değil ben benq fp202w ı arkadaşıma aldım ama sısınamadım ws ye kendime normal aldım...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.