Şimdi Ara

ASUS ROG SWIFT PG279Q 27' 165 HZ IPS Panel G-Sync Monitörü duyurdu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
807
Cevap
6
Favori
35.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    inan bilmiyorum 3 katlı nerede var Istanbul'da babam şahsen gitti benim vaktim yoktu kbırısa döndüm 3 monitörde bu sorunu yaşamışlar , o yüzden biraz daha beklememizi tavsiye etmiş bende şahsen aradı elimizde var gönderleim kontrol edin dediler bende vaktim olamdıgını sonra ki seriyi bekleeceğimi söyledim
  • ZiveR kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz sızma IPS panallerde genel olarak görünen beyaz ışık sızması herhalde. Forumlarda bahsedilen sarı renkteki sızma değil anladığım kadarıyla ? Ayrıca hangi vatan şubesinden aldığınızı söylerseniz memnun olurum.
  • Beklemekten gına gelmişti tekrar asus pg278q almıştım lakin ölü pikse çıktı eminim daha önce yoktu tam ekranın ortasında kırmızı... Allahtan alalı 4gün oldu hepsiburadadan almıştım iade ettim aralık sonuna kadar bekleyeceğim ya DELL S2716DG alacağım ya da ASUS PG279Q ama asustan ağzı yanan çok ne etsem bilemedim. Bir sorum var arkadaşlar hangi internet sitesinden alırsam alayım 14 gün içinde aldığım gibi ürünü geri yollarsam iade şansım var değilmi site farketmeksizin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SefirEmre

inan bilmiyorum 3 katlı nerede var Istanbul'da babam şahsen gitti benim vaktim yoktu kbırısa döndüm 3 monitörde bu sorunu yaşamışlar , o yüzden biraz daha beklememizi tavsiye etmiş bende şahsen aradı elimizde var gönderleim kontrol edin dediler bende vaktim olamdıgını sonra ki seriyi bekleeceğimi söyledim

Bostancı sanırım. Neyse almaya karar verdiğinizde gerek alıcağınız yer gerekse ürünle ile ilgili bir sorunu

Kesinlikle, şuanda kullandığım monitorde herhangi bir sarılık bulunmuyor.@Driztt
  • üzüldüm adınıza bu derece üst düzey ürünlerde bu tür sorunlar mide bulandırıyor , bu monitörlere yakın BENQ çıkarsaydı sorgusuz sualsiz ona yönelirdim 3. kez BENQ monit rkullanıyorum suan XL2420T var 120hz ilk ciktiginda almistim allah'a şükür hiç sorun yaşamaım 3. yıl sonunda , g sync olmasa değiştirmeyi bile düşünmöüyorum birde 2k geçmek niyetim az daha sabr edin derim ben
  • Sağolun hocam valla asustan iyice soğudum bir yanım. PG279Q al diyor bir yanım DELL S2716DGyi bekle diyor en son dell e facebookdan yazdım Aralık sonu gibi geleçek dediler keşke dediğiniz gibi BenQ da 2k gsync monitör olsa alsak bende şuan ps4 için kullandığım monitorü kullanıyorum BENQ EW2740L ama gsync olmadığı bariz farkediyor fps oyunlarında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün monitoru almak için Bostancı Vatan'a gittim. Fakat ellerindeki son 2 monitörü de distribitore iade ediyorlarmış. @SefirEmre sizin sordurduğunuz yer Bostancı büyük ihtimal. sadece 1 adet satmişlar ve alıcı için açtıkları 3 monitorde ölü piksel çıkmış. Dördüncü monitoru vermişler fakat bir süre çalıştıktan sonra ortalarda ve kenarlarda hem sarı hemde beyaz BLB ortaya çıkmış ve alıcı gerigetirmiş. Biraz şaka gibi ama ellerindeki son monitoru açıp 1 saat kadar açık bıraktıklarında aynı BLB sorunu yaşanmış. Kesin olmamakla birlikte yaklaşık 2 ay sonra yeni parti monitor geleceği bilgisinin olduğunu söylediler. Şayet monitörü almak istiyorsanız benim gibi boşuna Bostancı şubesine gitmeyin :)
  • Driztt kullanıcısına yanıt
    aynen hocam bizde aynı keza eski müşterileri oldugunu belirtip bu durumu izah ettik sağolsunlar çok yardımcı oldular , bencede biraz daha sabr edin yeni ürünler gelecektir , belki BENQ falan sürpriz yapıp yeni modellerini duyurabilir
  • Amazondan ankara/Türkiye olarak seçtim ürünü 799 $ + 251 $ kargosuyla beraber 1050 $ tutuyor asus pg279Q .... tl olarak 3.030tl yapıyor. Vatan denen .... Firma üzerine sadece 550tl koymuş ....

Illaki ürün sıkıntılı oldumu amazon bu konuda çok iyi ancak uğraşmaya değer mi bilmem. Ha 550tlde az para değil buda bir gerçek.

Açıkçası eskiden vatan'da yüzde30 indirimler oluyordu. Onları beklemek daha mantıklı sanırım.

Buarada bende vg248QE kullanıyorum. 980ti Extreme Edition ile Ultra wide 2k gsync 144 hz bir monitör almak istiyorum ancak böyle bir monitör var mi bilmiyorum

• Merak edenler için benim monitorun durumu. Göz hizasında hiç bir sıkıntısı bulunmuyor. Tamamen karanlıkda fark edilmeyecek kadar düsüş bir ips glow bulunuyor. Ölü piksel vs yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZiveR -- 3 Aralık 2015; 14:30:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZiveR

Merak edenler için benim monitorun durumu. Göz hizasında hiç bir sıkıntısı bulunmuyor. Tamamen karanlıkda fark edilmeyecek kadar düsüş bir ips glow bulunuyor. Ölü piksel vs yok.

Hocam İnternetten mi aldınız aldıysanız ilki sorunlu çıktıysa 14 gün koşulsuz iadede sorun çıkardılar mı? Teşekkürler

• ZiveR kullanıcısına yanıt
    sizi rahatsız etmiyorsa bir sorun teşkil etmez ustadım aynı zamanda ben autocad çalışmalarımıda bu monitör üzerinden yürüteceğim için , arka plan karanlık çalışmaya çok alışıgım o yüzden o ışık beni rahatsız eder mi etmez mi orasını tam olarak kestiremiyorum
  • Ben Kadiköy VatanBilgisayardan aldım. Internetten alımlarda nasıl bir yol izleniyor bilmiyorum açıkcası @Nedwish

Karanlık bir ortamda denemenizde fayda var. Söylediğiniz gibi kişiden kişiye göre değişiyor. Şanslıyım, şuan kullandığımda bir sıkıntı yok. @SefirEmre
  • Nedfish bana Vatan'in telefon subesini aradim bana dedi ki buradan sipariş verirseniz suanda 14 gün içinde kutu içeriğini eksiksiz olarak gönderebilirseniz performansından dahi memnun kalmazsanız iade edebilirsiniz dediler
  • quote:

Nedfish bana Vatan'in telefon subesini aradim bana dedi ki buradan sipariş verirseniz suanda 14 gün içinde kutu içeriğini eksiksiz olarak gönderebilirseniz performansından dahi memnun kalmazsanız iade edebilirsiniz dediler

Anladım hocam ozaman sıkıntı çıkarmazlar internetten alsakta bu arada Ziver hocam sizinki October batch mı? videoda september yazıyorda ondan sordum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nedwish

quote:

Nedfish bana Vatan'in telefon subesini aradim bana dedi ki buradan sipariş verirseniz suanda 14 gün içinde kutu içeriğini eksiksiz olarak gönderebilirseniz performansından dahi memnun kalmazsanız iade edebilirsiniz dediler

Anladım hocam ozaman sıkıntı çıkarmazlar internetten alsakta bu arada Ziver hocam sizinki October batch mı? videoda september yazıyorda ondan sordum :)

Yazdığı gibi September
  • quote:

quote:

quote:

Yazdığı gibi September

İlk gelendemi semptember dı hocam ben ankara vatanı aradım teshir ürünü varmış bana october 2015 yazıyor demişlerdi acaba karışık mı gönderdiler yoksa görevli sıkıyormu dedim hatta eminmisin diye gözlerimle. Görüyorum. Şuan demişti bende alacağim ama korkuyorum.açıkçası

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yazdığı gibi September

İlk gelendemi semptember dı hocam ben ankara vatanı aradım teshir ürünü varmış bana october 2015 yazıyor demişlerdi acaba karışık mı gönderdiler yoksa görevli sıkıyormu dedim hatta eminmisin diye gözlerimle. Görüyorum. Şuan demişti bende alacağim ama korkuyorum.açıkçası

Sende takip ediyorsun, September - October fark etmiyor. Hepsinde sorun yaşıyan var

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yazdığı gibi September

Sende takip ediyorsun, September - October fark etmiyor. Hepsinde sorun yaşıyan var

Valla hocam haklısınız da genelde october olanın daha iyi olduğu yönde vatanla konuştum 14 gün iade hakkında sorune cikarmiyorlar fakat acaba bir limit varmi demek istediğim. 5 ide istediğim. Gibi değil 5 inide alıyorlarmi tabi Allah korusun ilki sorunsuz olsun Birde hocam ilki neydi ona cevap alamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Northerion -- 4 Aralık 2015; 20:09:12 >

• Yarın sanşımı bende Kadıköy Vatan'dan yana deniyeyim bari
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.