Şimdi Ara

Asus-Samsung?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/samsung-n150-jp0ptr-n150-beyaz-intel-atom-n550-1.50-ghz-2gb-ddr3-320gb--10.1%281024x600%29-cam-bt-w7s/productdetails.aspx?I_ID=52077

http://www.bimeks.com.tr/urun/119476/asus-eepc-1015px-whi061s.aspx#dealers

Yardımcı olun lütfen. Nete girerim. Film izlerim. Şarjı uzun gitsin şık olsun. flash destekli oyunları oynayayım mesela face de poker gibib.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdooo123 -- 11 Kasım 2011; 16:53:28 >

• Asus'u araştırmıştım ama Samsung kafama takıldı şimdi..

Film izleme de sorun olur mu Samsung da? Nette flash sitelerine girebilirmiyim mesela face de poker oynanır mı? Kullanışlı mıdır? Yardımcı olun lütfen kampanya 4 gün sonra bitcek.
  • Vay arkadaş Samsung'un n150 serisinin Atom N550 si Atom N570'in fiyatından daha fazla. Bunun nedeni nedir acaba.
  • samsung un hicbir artısı yok alırken bende baya arastırmıstım samsung n570 le asus n570 li model arasında kalmıstım sonucta asus aldım cokta memnunum sanada asusu tavsiye ederim
  • bende 3 yıl önce aldıgım samsung nc10 var,bu bıle nette flashlı sıtelerde takılmıyor(2gb ram) yenisi en ufak sorun cıkarmaz.ayrıca malzeme kalıtesı samsunglarda baya ust sevıyede,3 yıldır tık demedı makıne,samsung tavsıye ederım.bataryası asusa göre cok daha uzun sure dayanır(saaat bazında degıl yıl bazında)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gidakontrol

bende 3 yıl önce aldıgım samsung nc10 var,bu bıle nette flashlı sıtelerde takılmıyor(2gb ram) yenisi en ufak sorun cıkarmaz.ayrıca malzeme kalıtesı samsunglarda baya ust sevıyede,3 yıldır tık demedı makıne,samsung tavsıye ederım.bataryası asusa göre cok daha uzun sure dayanır(saaat bazında degıl yıl bazında)

Şuanki şarj süresi nedir peki?
  • aldıgımda 5 saat cıvaerı götürüyordu.Şimdi yuzde 67 de batarya ve 2 saat 37 dakıka var.orta parlaklıkta wifi açık.
  • benim asus 1015px bataryası wifi acıkken 6.5-7 saat gidiyor orta parlaklıkta

nc10 daki n270 işlemciden daha iyi bir işlemcisi olmasına ragmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkishwizard04

benim asus 1015px bataryası wifi acıkken 6.5-7 saat gidiyor orta parlaklıkta

Sen nerden aldın asusu arkadaşım? pili kaç mah?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkishwizard04

benim asus 1015px bataryası wifi acıkken 6.5-7 saat gidiyor orta parlaklıkta

Şakamısın dostum:) kaç yıl oldu asusu alalı?ilk aldıgında kaç saat götürüyordu 3,5 yıl sonra ne kadar goturuyor.
    Ben yıllar gectıkçe asus bataryası hızla ölür demek ıstedım,genel olarak samsung daha kalıtelı batarya kullanıyor.3 yıl sonra senın batarya 6,5-7 saat götürürse tekrar mesaj at.
  • turuncu indirimli samsung derim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.