Şimdi Ara

Asus TUF FX505DT vs Msi GL63 8SC-059

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, bu iki laptop arasında kaldım ikisi de tamamen aynı fiyat ve amazon üzerinden alım yapacağım. MSI 1 yıl uluslarası garanti desteği sağlıyor, Asus'un da sağladığını gördüm ama emin değilim, bu konuda bilgisi olan da ayrıca yazabilir.

Farklar;

İşlemci olarak Msi 8750H üstün,
    Asus 120 Hz IPS panele sahip, MSI 60Hz TN Panel,
    Asus RGB klavye MSI kırmızı renk (Çok önemli değil benim için)
    Asus daha ince ve kasası daha şık bana göre

Sonuç olarak fiyatları tamamen aynı, ikisinin de yükseltme seçenekleri rahat. Msi için tek sebep 8750H, sormak istediğim sizce değer mi ?. (İksinin de 1 yıl garantisi olduğu varsayıldı)

Ürün Linkleri;
    Asus:
    MSI:https://www.amazon.com/gp/product/B07R6B94C7/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-Y -- 4 Eylül 2019; 10:10:19 >

• Gl serisi 120hz hocam, tek cekirdekli oyunlarda intel daha rahat calisir. Amdnin artisi sadece daha az isinir
  • 0nime-N0-Kyo kullanıcısına yanıt
    Hocam özelliklerde ve resmi sitede 120hz olduğuna dair hiçbir bilgi yok maalesef. İşlemci zaten her konuda 8750H daha üstün. Işlemci gücü gerektiren işler de yapacağımdan daha yakınım msi olana şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-Y -- 4 Eylül 2019; 10:43:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-Y

Hocam özelliklerde ve resmi sitede 120hz olduğuna dair hiçbir bilgi yok maalesef. İşlemci zaten her konuda 8750H daha üstün. Işlemci gücü gerektiren işler de yapacağımdan daha yakınım msi olana şu an.
    120 hz hocam bana güvenin.
  • Bu arkadaşta cihaz var o daha iyi bilgi verir. 8. nesil gl serisi kullanılan yurtdışı cihazlarda daha 60hz görmedim gerek letgo gerek sahibinden,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.