Şimdi Ara

ASUS WT465 MOUSE HAREKET ETMEME SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
5.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar 3-5 hafta önce asus wt465 mouse'm birden bire durdu ve calışmamaya başladı mouse; "SAĞ, SOL tuşları, İLERİ, GERİ ve SCROL" gibi tüm tuş takımı calışıyor ama bir türlü hareket etmiyor. Bu durum birden bire oldu ve uzun zamandır ne yaptıysam başarılı olamadım hiç bir şekilde hareket etmiyor mouse ama dediğim gibi sağ sol tıklama ileri geri scrol tuşları seyirinde calışıyor ama, hareket etmiyor?

Ne yaptıysamda başarılı olamadım, forumdaki konularında hemen hemen hepsine göz attım bi faydası olmadı,
    yardımlarınızı bekliyorum. Yoksa en sonunda parcalayıp çöpe atıcam :(

• up
  • up
  • Yardım? Bilen birileri yokmu ya, Az önce mousenin icini açtım herşey yolunda gibiydi her hangi bir kopma felan yok kablolarında ama hareket ettiremiyorum işte?..
  • Aygıt PC tarafından algılanmamıştır
  • Aygıt yöneticisinde her hangi bir sorun yok, sağ sol tuşları calışıyor ama hareket etmiyor
  • Temazsızlık Vardır Bence Yeni fare alın
  • Hocam onun çözümü yok mecburen yeni mouse alman lazım , bende 3 gün uğraştım yapmadığım şey kalmadı ama olmuyor hatalı . Bende gittim beni hiç bir zaman yarı yolda bırakmayan 10 küsür tl olan frisby mouse alıp tekrardan kullanmaya başladım
    edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitturkey -- 25 Ağustos 2014; 16:10:22 >
  • :) Anladım sağolun, o zaman dursun öyle kenarda yiğen gelince ışıgı cıkıyor diye altında cok seviyo oynamayı, ona veririm oynasin :)) off of.
  • suns3t S kullanıcısına yanıt
    o mause kronik sorunlu pc sorun yok boş yere uğraşma bende aldım kullandım imleci dona dona gidiyor gittim iade ettim kurtuldum
  • Sa hocam ayni mause bendede sorun cikartti mause cok iyi uzaktan temasi vs.. Bendede tum tuslari calisiyor altta yanan kirmizi isigi mavi yaniyor ben isteyken krdsm pc basindayfi nasil olduysa bozulmus isik mavi yaniyor dpi ayari sanirim diye dusundum fakat kirmizi iaik yanmadigi gibi mause imleci hareket etmiyor bilgisi olan varsa banada yardimci olsun mause cope atip aynisindan tekrar alicam
  • bugün aynı mause'tan aldım, düğmeler çalışıyor fakat hareket etmiyor. yarın bimeks e gidip kavga etmem lazım.
  • Bende dün aynı mouse aldım aynen tuşlar çalışıyor ama hareket ederken çok takılıyor ya :( donuyor sürekli....
  • aynı sorunu ben de yaşadım, bu mouse u alan neredeyse herkeste var. kesinlikle kimse almasın
  • benimki de bozuldu
  • Kesinlikle tafsiye etmiyorum. Asus'un adına bu kalitesizlik yakışmadı. Oysaki ona güvenerek almıştım ben. 2 adet aldım ikiside sorunlu çıktı değişime gönderdim yenisi geldi yine aynı. Sürekli donma oluyor imleçte. Butonlarda sorun yok ama fareyi kullanırken imleç duruyor sürekli sıkıntı yaratıyor.
  • aynen bende de olmaya başladı aynı seninki gibi sorun aynı marka
  • sorunu ben de farkettim ve pilini değiştirerek denedim. farklı ama tamamen dolu olmayan başka bir pil taktım aynı sorun oldu fakat tam dolu bir pil taktığımda sorun olmadı. büyük ihtimalle mouse tasarruf özelliğini kullanırken biraz aceleci davranıyor. tabii ki çok sinir bozucu bir durum ama kullananlar açısından tam dolu pille kullanmaları geçici çözüm olarak gözüküyor.
  • son mesajımdan sonraki gün mausu değiştirmiştim yenisini aldım, bugüne kadar kullandım, az önce yine aynı hata oldu, tuşlar çalışıyor fakat hareket etmiyor, pil değiştirmeyi de denedim ama fayda etmedi, kapatıp açınca bikaç saniye hareket edip uykuya geçiyor pezemenk. tek çözüm değiştirmek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.