Şimdi Ara

ATI X1950Pro - MSI 8600 GTS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu iki kart arasında kaldım... Hangisinden daha iyi performans alabilirim bi de X1950 Pro 45 dolar daha ucuz ... Directx10 özelliği için 8600 gts tercih edilir mi ?? Yardımcı olursanız sevinirim ...

• Tabii ki 1950pro dan daha iyi performans alırsın, 8600gts 128bit olduğundan yüksek çözünürlük ve detaylarda seni yarı yolda bırakır. Dx10 mevzusuna gelirsek 8800gts altı kartlar şimdiki dx10 uygulamalarda bile yetersizler örneğin crysis çıktığında 8800gts bile yetmeyecek gibi görünüyor (düşük çözünürlükle ve efek olmadan oynamaya razıysan o ayrı). Ayrıca 8600gts gereğinden fazla pahalı ve şimdiden eskidi.
    Benim şahsi fikrim bu 2 kart arasında 1950pro tartışmasız tercih edilmesi gereken karttır.
  • 8600 gts bakcaksan xfx inkine bak ama benim tercihim x1950 bir de powercolor modelini alırsan tadından yenmez hem daha ucuz hem fanı çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: microgenius

8600 gts bakcaksan xfx inkine bak ama benim tercihim x1950 bir de powercolor modelini alırsan tadından yenmez hem daha ucuz hem fanı çok iyi
    :D valla bu akşam ya da yarın alcam pc yi yorumlarınız için sağolun tercihim X1950Pro ya döndü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arsenic

Tabii ki 1950pro dan daha iyi performans alırsın, 8600gts 128bit olduğundan yüksek çözünürlük ve detaylarda seni yarı yolda bırakır. Dx10 mevzusuna gelirsek 8800gts altı kartlar şimdiki dx10 uygulamalarda bile yetersizler örneğin crysis çıktığında 8800gts bile yetmeyecek gibi görünüyor (düşük çözünürlükle ve efek olmadan oynamaya razıysan o ayrı). Ayrıca 8600gts gereğinden fazla pahalı ve şimdiden eskidi.
    Benim şahsi fikrim bu 2 kart arasında 1950pro tartışmasız tercih edilmesi gereken karttır.
    quote:

Orjinalden alıntı: Arsenicj

Tabii ki 1950pro dan daha iyi performans alırsın, 8600gts 128bit olduğundan yüksek çözünürlük ve detaylarda seni yarı yolda bırakır. Dx10 mevzusuna gelirsek 8800gts altı kartlar şimdiki dx10 uygulamalarda bile yetersizler örneğin crysis çıktığında 8800gts bile yetmeyecek gibi görünüyor (düşük çözünürlükle ve efek olmadan oynamaya razıysan o ayrı). Ayrıca 8600gts gereğinden fazla pahalı ve şimdiden eskidi.

HOCAM HARBİDEN ABARTMIŞIN HERİFLER BU KARTLARI BOSUNAMI SATTI AYRICA OYUN NVİDİA OPTİMİZASYONLU OYUN OLUCAK 8800 GTS İLE RAHAT OYNANIR

• quote:

Orijinalden alıntı: lastingmoon

quote:

Orjinalden alıntı: Arsenicj

HOCAM HARBİDEN ABARTMIŞIN HERİFLER BU KARTLARI BOSUNAMI SATTI AYRICA OYUN NVİDİA OPTİMİZASYONLU OYUN OLUCAK 8800 GTS İLE RAHAT OYNANIR

Alıntıları Göster
    arkadaşlar 8800GTS 400 dolar civarlarında benim için çok abartı oluyo dediğiniz dorudur saygım var ama X1950Pro ile 8600Gts arasında makul bişey söleyin ...

• quote:

Orijinalden alıntı: eeemrrreee

arkadaşlar 8800GTS 400 dolar civarlarında benim için çok abartı oluyo dediğiniz dorudur saygım var ama X1950Pro ile 8600Gts arasında makul bişey söleyin ...

Alıntıları Göster
    HOCAM Bİ KERE 8800 300 DOLAR HA BEN MUTLAKA BU İKİSİNDEN BİRİNİ ALICAM DİYORSAN 1950PRO AL FULL DX9 OYNA

• quote:

HOCAM Bİ KERE 8800 300 DOLAR HA BEN MUTLAKA BU İKİSİNDEN BİRİNİ ALICAM DİYORSAN 1950PRO AL FULL DX9 OYNA

Alıntıları Göster
    saol 300 dolarda beni aşıo biraz o yüzden herkesin de dediği gibi ben X1950Pro mu alıyım önüme bakıyım ...

• quote:

Alıntıları Göster
    1950 pro
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLAZEX!

1950 pro

Alıntıları Göster
    hocam sunuda unutma dx10 yaygınlasınca 1950proyu nasıl satıcaksın ama kotude olsa 8600 daha fazla paraya gider bunuda dusun ha bu arada sakın 8600 gts ye para verme 8600 gt sonic+ daha iyidir
  • quote:

hocam sunuda unutma dx10 yaygınlasınca 1950proyu nasıl satıcaksın ama kotude olsa 8600 daha fazla paraya gider bunuda dusun ha bu arada sakın 8600 gts ye para verme 8600 gt sonic+ daha iyidir

Alıntıları Göster
    doru diosun satarken fiyatta fark edebilir ama şuanda bile 45 dolar fark edio 8600 gts daha pahalı ... çok fazla oyun oynamıcam Catia, Solid çizimleri için kullancam x1950 pro yeteceğini düşünüyorum ..
  • quote:

Alıntıları Göster
    ama bide 1950 de pixel shader mevzusu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferman3118

ama bide 1950 de pixel shader mevzusu var.

Alıntıları Göster
    hocam catia solid çizimleri diyorsan şöle söyleyim,benim şahsımamı özgü bilmiyorum ama ben x1950pro extreme kullandım şimide 8800gts kullanıyorum ama ikiside solidworks 2007de berbat extrude yaparken yavaşlıyor anlamdım gittieski 6600td bile yapmazdı yaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: RapscallioN

hocam catia solid çizimleri diyorsan şöle söyleyim,benim şahsımamı özgü bilmiyorum ama ben x1950pro extreme kullandım şimide 8800gts kullanıyorum ama ikiside solidworks 2007de berbat extrude yaparken yavaşlıyor anlamdım gittieski 6600td bile yapmazdı yaaa

Alıntıları Göster
    yandık ozaman 8800gts bile yapıosa 1950prodan beklemek ayıp olur nası bi program yapıolarki adamlar sistem yetmio anlamıorum.. en iyisini almak herkes ister ama fiyatına göre 1950rpo daha makul gibi yine :S

• quote:

Orijinalden alıntı: eeemrrreee

yandık ozaman 8800gts bile yapıosa 1950prodan beklemek ayıp olur nası bi program yapıolarki adamlar sistem yetmio anlamıorum.. en iyisini almak herkes ister ama fiyatına göre 1950rpo daha makul gibi yine :S

Alıntıları Göster
    Bence şimdiki kartın seni bir süre daha idare eder bence 2-3 ay bekle daha uygun seçenekler çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthkls

Bence şimdiki kartın seni bir süre daha idare eder bence 2-3 ay bekle daha uygun seçenekler çıkar.

Alıntıları Göster
    Bence 8600GT Sonic+ GTS'den daha mantıklı fiyat da göz önünde bulundurulursa. Ama yine de 1950Pro derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ñolofinwë

Bence 8600GT Sonic+ GTS'den daha mantıklı fiyat da göz önünde bulundurulursa. Ama yine de 1950Pro derim.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: cagann

bulamıyoruzki sonic + yı nerede satılıyor. bana 625/2000 modeli lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Pcbuilder

quote:

Alıntıları Göster
    arkadaşım zaten ne alsak satarken zarar ediyoruz.bilgisayar piyasası bu.bişey al 3 ay sonra %50 zarar bazen 3 ayıda bulmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Pcbuilder

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Pcbuilder

quote:

http://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=2113

Burada mevcut olduğu söyleniyor.
    http://www.gigatek.com.tr/oem.php?kat=48

• quote:

Orijinalden alıntı: Ñolofinwë

quote:

Orjinalden alıntı: Pcbuilder

quote:

http://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=2113

Burada mevcut olduğu söyleniyor.
    http://www.gigatek.com.tr/oem.php?kat=48

Alıntıları Göster
    ati kartların ne mal olduğu yawaş yawaş çıkıyor ortalığa.oyun için kart alınacasa artk ati alınmamalı benim şahsi görüşümce.bütün firmalar bir bir nvidia ile iş yapmaya başladı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.