Şimdi Ara

Atiker fast sistem geç çalışma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum. aracımı satma yada lpg sistemini tamamen değiştirme aşamasındayım. aracım lpg devrede iken (düğmeden açık olduğu yada sigortası takılı iken marş süresi 4-5- saniye uzuyor, motor sıcak soğuk fark yok) zor marş alıyor. ama lpg düğmesinden kapattığım zaman yada sigortasını çıkarttığım zaman benzinde çalışmasında hiç bir problem yok. lpg enjektörü dediler değiştirildi sorun devam ediyor, lpg regülatör denildi değiştirildi sorun devam ediyor, gaz kesici dediler değiştirildi sorun devam ediyor, map sensörü dediler değiştirildi sorun devam ediyor, beyin dediler değiştirildi sorun devam ediyor. benzin pompası dediler basınç kontrolü ve temizlik yapıldı sorun yok. ama hala aracım geç çalışıyor çözüm bulunamadı. bu arada yeni lpg sistemi parası harcadım. ama sorunumu çözemediler. bunalımdayım yardımlarınızı bekliyorum. artık ustalara gitmek istemiyorum. detaylı açıklarsanız kendim kontrol etmek istiyorum. aracı stop ederken lpg ışığı yanıyorsa geç çaşıyor. yardım lütfen lütfen lütfen...

• bu arada aracım, nissan almera 1.5 98 beygir 2005 model, sorunum 2 aydır var daha önce yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zipkin79 -- 24 Mayıs 2016; 3:33:19 >
  • Benzin pompası

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lpg kontak elektiriği nerden alınmış onu bilmemiz laZım eger siz aracın kontagını kapattıgınızda lpg gösterge ışıkları saniye sine sönmesi lazım sönmüyorsa eger yanlıs yerden alınmış olabilir benim daha önce başıma geldi kontak elektiriği yanlış yerden alınmıştı aynı sizin dediğimiz gibi oluyor mars süresi uzuyordu yada ikinci marsta calısıyodu ondan olabilir siz zaten çoğu parçayı değiştirmişsiniz benim dediğimi bi deneyin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • omergurcu O kullanıcısına yanıt
    geç cevap veriyorum kusura bakmayın, araya hastalık girdi. sizin dediğiniz bana mantıktı geldi, aracım ile bire bir aynı sistem olan (atiker fast sistem) 2 araca baktım. onların aracı stop ettiğimizde lpg düğmesinde ki ışıklar hemen sönüyor. ama benim ışıklar kontağı kapattıktan sonra yaklaşık 3-4 saniye yanık kalıyor ve lpg- benzin ışığı bu arada yanıp sönüyor. lpg servisine gittim bunun için düğmede sorun yok böyle olması gerekiyor dediler. diğer araçları söyledim onlar yanlış bağlanmış dediler. yani kısacası uğraşmak istemediler. ben bunu kendim nasıl yapabilirim. onun derdindeyim artık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.