Şimdi Ara

ATİKER LPG SİSTEMLERİ ÇÖZÜM MERKEZİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
7
Favori
21.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sozuak

Selamlar benim aracım 2003 peugeot 406. 2007 yılında araç 124.000 km de iken atiker Fast sistem takıldı. 195.000 km de enjektörleri değişti. Aracımda pc olduğundan atiker kiti yazılım ile pc ye bağlı sürekli aracın LPG de çalışmasını izleyebiliyorum. Bazı markalı gazlar da dahil olmak üzere çeşitli markaların LPG ürünlerinde regülatör basıncı 0.5 barlara kadar düşüp arıza sinyali vermesinden rahatsızım. Regülatör tipi ve fiyatı konusunda bilgi verebilirmisiniz teşekkürler.

Regulator 100 kw ya kadar 150 lira
    Regulatör 150 kw ya kadar 275 liradir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canciger

quote:

Orijinalden alıntı: NECOOTOGAZ

quote:

Orijinalden alıntı: canciger

quote:

Sıralı sistemleri ile her konuda yardım

2013 astra j kasa atiker obd 2 sistem uygunmudur ? servisin direttiği landi renzo mrka mı takmak lazım

Öncelikle lpg dönüşümü yaptirirken şunu bilerek yskla§manizi isterim arabamiz üretim olarak tamamiyle yakit olarak benzine duyarlidir lpg takildiginda subaplarimizda sikinti cikabilir.ve sidtem olaraktA takip montaji yaptigim cihazlardan savoli lovato landirenzo atiker bunlarin hepsinin yazilimi hemen hemen aynidir .
    Enjektorleri degisiktir. Sistem olarsk hepside olur ama subap sorununu bu cihazlarla engel olamazsiniz
    Ve samimiyetimle size tavsiyem yaglama takariz servis bunu onerdiden cok subaplar bitmez diyen sisteme tam garanti veren bir sistem taktirin benim tavsiyem size BRC VE PRINS dir 2 cihazi da bilmem ne bayiligini ysptim nede montajini ama bu soruna baya iddiali yaklasiyorlsr arastirmanizi tavsiye ederim.
    Bu yuzden size atiker obd li taktirin diyemiyorum cihaz inanin servisin onerdiginden daha guzel ama subap sorunu cihazla alakali degil lpg yakiti ile ilgili oldugu icin net bir sey diyemiyorum

varsayalım sübap sorunu oldu. atikerde bu sorun 40-50 binlerde olurken diğer markalarda hiç mi olmaz yoksa daha ileri km lerde mi olur örneğin 70-80 bin lerde falan çünkü brc de landi renzoda sübap sorunu olmaz demiyorlar tek dedikleri bizim ki italyan bizimki motor garantili bizim ki kaliteli gibi şeyler e zaten senin verdiğin garanti süresinde türk insanı ancak 20-30 bin km yapar o vakte de kadar zaten bişey olacağı yok garanti hikaye halbuki clio da landi renzo corollada brc auris de wentgas obd 2 bir diğer auris de atiker fast kullandım ama inanın ben fiyatlarından başka bir fark görmedim ayrıca 2010 model dacia sandero da sıfır alıp aynı gün lpg taktırdık ve şuan araba 70 bin ve tık demedi benim anlamadığım bu opelin sübapları dacia nın kullandığı sübaplardan da mı kötü ki 30-40 binde yamulsun yansın eğilsin ben şahsen hangi lpg takılırsa takılsın edebine adabına göre araba kullanılsın lpg bakımları zamanında yapılsın ve kaliteli ve aynı yerden lpg kullanılırsa öyle bir sübap sorunu yaşanacağına inanmıyorum yaşanmaz mı yaşanır ama öyle 30-40 binlerde olacağına asla inanmam hadi olsun 60-70 binlerde zaten 60-70 binde bu iş olursa 7 defa süpab değiştirecek parayı cebine koyarsın.

haksız mıyım ustam.

Bende sizle ayni fikirdeyim bahsettiginiz cihazlarin hepsini servisimde kullandim fiyat ve logo disinda hic fark yok
    Size brc ve prins de arastirin demem de sebep o cihazlari hic bilmem gormedim bazi forum sayfalarinda ısrarla takan bayiler i subap sorunu yaşamadik demeleriydi ama bir usta olarak benim inancim subap biten araclarin yuzde 60 si servisin önerdigi cihazdi geriside adini andigimiz sistemlerdi yani cihazla alakasi yok yakit in yanma isisinin yüksek olmasiyla alakali...

• quote:

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • NECOOTOGAZ N kullanıcısına yanıt
  • quote:

• Lpg kiti takildiktan sonra, depoyu fulledim ama 45 litre aldi. Bizimki 60 litre sanirim. Arac honda city. Bu normal mi???

Yani45 litremi alacak hep?

• quote:

Orijinalden alıntı: By_EKReM

Lpg kiti takildiktan sonra, depoyu fulledim ama 45 litre aldi. Bizimki 60 litre sanirim. Arac honda city. Bu normal mi???

Yani45 litremi alacak hep?

60 litrelik tank kapasitesiolan bir depo yaklaşık 52 litre gaz alır lakin ilk fullemeniz ise zamanla bu oran artar artmaz ise montaj yapan servis şamandırayı kontrol ettirmenizi tavsiye ederim
  • İyi günler Adana'da montaj yapan en,iyi servis hangisidir?
    Hangi bayi uygundur? Hangisi Sorunsuz montaj ve sorun çıkarsa ilgilenir?

• aracınız hakkında bilgi veririseniz daha net bir cevap vermiş olurum
  • Merhaba Atiker Safefast 4 Silindir Süper obd-II nin normal obd-II kitten farkı nedir ?

Enjektörleriniz toplam kaç km gidiyor ? 4 enjektörün güncel fiyatı nedir ?

Şimdiden teşekkürler,hayırlı işler...
  • Selamlar

Mini cooper countryman 1.6modeline lpg uygulanabilir mi?

Sizce mantikli midir ne dersiniz ekonomi saglar mi

• merhabalar,2013 model 1.6 opel astra atmosforik motorda atiker obd II lpg kiti kullanılabilirmi,başka marka bir lpg kitinde motordaki yüksek ısıyı bertaraf etmesi için sistemin 3500 devir ve üzerinde yüzde 15 benzin,yüzde 85 lpg ile çalıştığı söylendi,bu durum atiker obd II kitinde de böylemi,sanırım bu motora sahip opellere montaj yapmışsınızdır,şuan bu araçlar kaç kmyi gördü,atikerin motor garantisi bu motor içinde geçerlimi,cevabınız için şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajf39 -- 25 Ağustos 2013; 11:17:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ajf39

merhabalar,2013 model 1.6 opel astra atmosforik motorda atiker obd II lpg kiti kullanılabilirmi,başka marka bir lpg kitinde motordaki yüksek ısıyı bertaraf etmesi için sistemin 3500 devir ve üzerinde yüzde 15 benzin,yüzde 85 lpg ile çalıştığı söylendi,bu durum atiker obd II kitinde de böylemi,sanırım bu motora sahip opellere montaj yapmışsınızdır,şuan bu araçlar kaç kmyi gördü,atikerin motor garantisi bu motor içinde geçerlimi,cevabınız için şimdiden teşekkürler

kazasız belasız sürüşler olsun diyerek konuyu sze şöye özetlemek istiyorum

Arabamızın modelinin hassasiyetinin farkındasınız burada ki olay sistem değil lpg yakıtınn yanma ısısının yüksekliğine bağlı olarak yaşanan sıkıntıdır
    ATiker obd li safe fast versiyonunda da normal obdsiz versiyonunda da aracın belirli aralıklarda benzin takviyesi mevcuttur. BU DA montaj yapan servisin proğram ayarlamasını düzgün yapması gerekir biz bu tüe araçlara belirli devirlerde sabit benzin alımı yapmasından ziyade lpg enjektörlerinin açma kapama milisaniye ayarları vardır biz bu benzin takviyesini bu aralıklarda düzenleme yapmaktayız
    iyibir atiker servisine giderseniz memnun kalacaksınızdır
    teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: tugrulmd

Selamlar

tasaruf etmek her zaman avantajdır yakıtınıza daha az orana düşürmek cebinizi düşünmektir tabikide mantıklı hiç sorunda yaşamazsınız önemli olan iyi bir servisde montaj yaptırmanızdır
    cihaz olarakta ustan iyi olduktan sonra hangisini takarsa taksın sorun yaşamazsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Merhaba Atiker Safefast 4 Silindir Süper obd-II nin normal obd-II kitten farkı nedir ?

Enjektörleriniz toplam kaç km gidiyor ? 4 enjektörün güncel fiyatı nedir ?

Şimdiden teşekkürler,hayırlı işler...

ikisinin arasındaki tek fark süper obdlinin regülatörün kw olarak diğerinden yüksek olmasıdır diğer parçaları aynıdır Atiker enjektör fiyatı 180 liradır kmolarakda inanın bakımlarını düzgün yaptırdığınızda en az 70 bin km gider diyorum ama 150 bin kilometre yapmış hala çıtır çıtır çalışan enjaktör de var bu kullanıcı ile ilgili açık bir konu teşekkür ederim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tugrulmd

Selamlar

tasaruf etmek her zaman avantajdır yakıtınıza daha az orana düşürmek cebinizi düşünmektir tabikide mantıklı hiç sorunda yaşamazsınız önemli olan iyi bir servisde montaj yaptırmanızdır
    cihaz olarakta ustan iyi olduktan sonra hangisini takarsa taksın sorun yaşamazsınız

Bazi araclara uygulanamadigini duydum o yuzden soruyorum.

Mini countryman 1.6 modeline lpg uyumu var mi

Tesekkurler

• quote:

10bin km bakim ucreti nekadar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.