Şimdi Ara

Audi mi? Civic mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde civic sedan 2018 18 binde aracım var. Soru basit sizce audi a3 alınır mı?

• Soru basit, araçtan beklentileriniz nedir? Civiğin nesinden memnun değilsiniz?
  • Yakıtı gereksiz fazla geldi açıkcası tüp taktırayım diyorum ama işe yaramıyo şehir içinde diyen çok kişi var
  • Çok km yapıyormusunuz ? Dur kalktan oluşan büyük şehir trafiğine giriyorsankiız en mantıklısı Hybrid almak olur. A3ün içi Civice göre biraz daha dar hakeza bagajı da civicin daha kullanışlı ama A3 her anlamda daha konforlu.
  • Bende 2017 rs var hocam.9 aydir kullanıyorum. Aynı düşünce içerisindeyim. Araçtan memnunum da bi değişiklik istiyorum. Tek arayacağım 182 beygirin gücü olur sanki.
  • o kasa satılıp a3 alınmaz. gereksiz aksiyon olur. altınızdaki makine de öyle et gibi yığılan birşey değil. yarın çok ararsınız. satarsanız eğer yeni acacagınız konuları cok merak edıyorum.

• A3kasa değişti yenisini bekle çok şehir içi yapıyorsan a3 de üzer bir de çift kavrama olayı var oda masraf corolla hibrid al şehir içine biçilmiş kaftan
  • Civic A3ten her konuda kat ve kat iyi bir araç. Ama A8L olsa düşünebilirsin hocam, hemen hemen A8L civic denk araçlar diyebiliriz.
  • Civic tabi ki geniş ve donanımlı bir arac
  • hic dusunmeden cevabim civic

cunku biraz dusunursem tabi ki audi  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.