Şimdi Ara

Audigy-2 ZS mi, M-Audio Revolution 5.1 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Audigy-2 ZS piyasada yok. M-Audio Revolution 5.1 biraz daha pahalı ama özellikleri de daha iyi midir? hoparlör: logitech x540
    önceliklerim:
    1-film
    2-müzik
    3-oyun
    tavsiyeler için teşekkürler

• audigy herkeste var hocam yaw 75 ytl den bi kac tane satılık var zaten forumda , ben olsam paraya kıyar m audio alırdım , forumda ki bir arkadasimiiz bi farkli modekini satiyordu pahali geldiii icin alamamistim zamaninda 2zs platinum pro aldim guzel kart ama cok da bomba bi kart degil , m audio nun daha iyi olacagina eminim.
  • filmi bilemiyecegim.
    müziklerde m-audio
    oyunlarda zs
  • filmlerde de kesinlikle revolution 5.1 derim..

audigy 2 ses kartım yerine 3-4 ay önce m-audio revolotion 5.1 aldım.. Müzik konusunda zaten tartışılmaz bir üstünlüğü var.
    Film konusunda da cok başarılı.. cıkısları cok kaliteli ve speakerlarında kaliteli ise farkı anlaycaksın zaten. her speaker seti için (front-rear-center) ayrı ayrı crossover frekansı ayarlayabilmene imkan saglıyor. kontrol paneli basit ve oldukca kullanıslı..
    bence audigy 2 den tek bir eksik yanı var oda aynı anda hem digital hemde analog cıkıslardan sinyal alamıyorsun.. (ses kartından direkt sony anfiye cıkıs alıp speaker lara anfi üzerinden dagıtıyorum. film izlerken digital out muzik dinlerken analog out kullanıyordum audigy de fakat maudio da ikisi aynı anda aktif degil yani control panelinden cıkısı secmeniz gerekiyor. ama dediğim gibi sizin için önemli bir özellik olmayabilir)

kesinle tavsiye edebileceğim ve creative ürünlerinden 1 gömlek üstün bir ürün.... (ayrıca world of warcraft da 5.1 desteği ile oynuyorum gercekten efektler kaliteli belki bi eax kadar olamaz ama kim napsın eax ı :) )

• M-Audio Revolution 5.1
    sanırım karar verdi. teşkürler
  • asus xonar'ı incele derim.
  • hocam asus bana tuzlu gelir.
    100 $ + kdv maksimum verebilirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.