Şimdi Ara

audigy value ve sürücü problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar geçen hafta vatandan audigy value ses kartı aldım, içinden çıkan driverları da kurdum, ama şöyle bi sornum oldu, ben windows 7 64 bit kuulanıyorum, içinden çıkan driverları kurunca ne konslu kullanabildim, nede sağ alttaki araç çubuğundaki ayar sekmesini kullanabildim, bunlara tıklayınca uygun alet bulunamadı, (yada tam hatırlayamıyorum ama şöyle bi şeyde olabilirdi; bu ürün bu programı kullanacak özelliklere sahip değil) gibi bir hata ile karşılaşdım. bide internetten win 7 için olan son driverıda indirdim ama sonuç nafile, sonra gidip kartı iade ettim mecburen, çünkü onboardımla bi farkı yoktu bu haliyle, sizce sorunum nedir arkadaşlar, aynı kartı xp de kullanıpta takır takır her menüsünü kullanan gördüm, acaba sorunumun yanıtını bulan ya da aynı şekilde win7 de sorunsuz kullanan varsa, buraya bilgilerini paylaşırsa çok sevinirim.

• senin yaşadığın sorun yüzünden bir çok kişi vistadan xp'ye dönmek zorunda kaldı bende xp kullanıyorum karta yeni mod driverini attım her özelliğini kullanabiliyorum
  • ovvv, napcaz şimdi, bu kart için ciddi ciddi xp ye mi döncez, pkei x-fi extreme alsak aynı sorun yaşarmıyız, ya da x-fi gerekli midir, yoksa boşunamı olur almak, genellikle oyun oynarım...
  • lanet olsun bu karta günlerdir uraşıyorum hertürlü x-fi exreminden tutun hertürlü driverı indirdim nafile cızırtı takılma vs oluyordu paneller çalışmıyordu
    xp de açtım hiçbir sorun yok
  • eee pkei arkadaşlar ne yazpcaz şimdi, bi fikri olan yok mu ? bu karta sahipsek illede xp mi kullanıcaz, ya da aynı sorun x-fi extremedede olur mu ?
  • bendeki kart xpde düzgün çalışıyor vistada hertürlü cızırtı yapıyor şimdilik xp kullanıyorum ama lanet olsun ki mecbur satıcam kartı çünkü gönlüm vista istiyor
  • anlaşılan o ki yapcak birşey yok bu kartı alan istesede istemesede xp kullanıcak, gülünç ama can sıkıcı bir durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: abuzer120

anlaşılan o ki yapcak birşey yok bu kartı alan istesede istemesede xp kullanıcak, gülünç ama can sıkıcı bir durum

valla günlerdir uğraıyorum kardeşim sinirden patlıyorum artık kartı kırasım geliyor satıp kurtulmayı düşünüyorum
  • bende ilk aldığımda senin gibi olmuştum ama sonra artık dedimki ya kartı kırıcam ya da kasayı sonra gidip vatana geri iade ettim, övülen bir kart o yüzden almıştım ama win 7 ile onboardan bir farkı kalmadı. peki senin iade etme gibi bir hakkın yok mu kardeş ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: abuzer120

bende ilk aldığımda senin gibi olmuştum ama sonra artık dedimki ya kartı kırıcam ya da kasayı sonra gidip vatana geri iade ettim, övülen bir kart o yüzden almıştım ama win 7 ile onboardan bir farkı kalmadı. peki senin iade etme gibi bir hakkın yok mu kardeş ?

hayır benim 2. el aldığım kasadan çıktı kart garantisi var acaba göndersemmi diyorum belki sorunu vardır, satsam alırlarmı acaba vista da fln sorunlu olduğu bilinen bi kartı
  • bende win7 de modlu bi driver ile 5+1 ses almıştım. şimdi xp kurdum. kendi sitesinden SB24_VTDRV_LB_1_04_0077.exe adlı driveri kurdum. zaten xp için sadece bu çıkıyor. ancak filmlerde ve winamp ta 2+1 olarak alıyorum sesi. oyunlarda 5+1 oluyor ama. xp de dahi sorun çıkarttı. nedendir acaba?
  • Arkadaşlar ben de Creative Audigy Value ses kartı kullanıyorum, sistem Vista ve Z5500
    Sorunsuz çalışıyor...
  • http://forum.donanimhaber.com/m_25677184/mpage_20/key_/tm.htm arkadaslar aradıgınız burda olabılır bır bakmanızı tavsıye ederım bende wın 7 32 bıt kullanıyorum ses kartıda aynı ..burdakı modlardan kurarsanız sorununuz cozlebılır.. saygılarımla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.