Şimdi Ara

AURİS (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.253
Cevap
1
Favori
95.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bugün dizel comfort düz vites +p.sensörü 35950 fiyat aldım

iyi mi?
  • Bende öyle bir problem hiç olmadı, ama eski aracımda ( pug 206 ) çok oluyordu. Sorduğumda dişlilerin geçişlerinde böyle şeyler olabileceği, bunu düzeltmek için 2. vitese takıp sonra geriye takmamı söylemişlerdi.
    quote:

Orjinalden alıntı: mertcee

Arkadaşlar, aracımı geri vitese takarken zor geçiyor. Arada bir de geri vitese takınca araba hopluyor, debriyaja tam basılmadan vites değiştirme gibi oluyor. Böyle sorun yaşayan varmı aranızda. Önceki arabam 95 xe idi oda geri vitese zor geçerdi. Toyotalar geri vitese zormu geçiyor acaba. Geçen yanımda park etmiş doğan vardı adam bindi arabasına ve tek hamlede geri vitese taktı şak diye geçti.
  • Süper bir fiyat almışsınız. Benim ödediğimin 2000 ytl eksiği. Hangi plaza acaba bu? Genelde toyota indirim yapmıyor diyorlar, şaşırdım şimdi...

quote:

Orjinalden alıntı: apolet78

arkadaşlar bugün dizel comfort düz vites +p.sensörü 35950 fiyat aldım

iyi mi?
  • arkadaşlar ilk defa sıfır araç alıyorum
    merak ettiğim, aracı teslim ederlerken içerisinde ne kadar yakıt oluyor?
  • quote:

arkadaşlar ilk defa sıfır araç alıyorum

içerisinde çok az benzin oluyor 5 ltden daha az.
  • Valla ben aracı aldığımda çok az yakıt vardı. Bana hemen çıkışta yakıt alın, yoksa sizi yolsa bırakır dediler... Ama hepsi aynı mıdır, bilemem...
    quote:

arkadaşlar ilk defa sıfır araç alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pis@gor -- 12 Haziran 2008; 21:35:18 >
  • 2 araba aldik ikisnindede ayni oldu cok az yakit wardi firmalar farkliydi ama benzin istasyonuna akdar idare edicek akdar yakit mevcut onun disinda koymuyolar sanirim
  • aracı teslim aldıktan sonra hemen ilk benzinliğe girin.teslim edilirken toyota nın koydugu yakıttan başka yakıtın konulması satıcı tarafından yasaktır.
    benim 1 kere sattığım arabanın plazadan cıkar cıkmaz yakıtı bitmişti.bazen böyle istisnayi durumlar da olabiliyor.
  • Walla muhakkak yakın bi benzin istasyonu oluyor..Hatta pombacıda anlayıp 'Ooo abi yenimi aldın bizide görürsün' muhabbeti yapıyor
    Ben arabayı aldıgımda koltuk posetlerini sökmüştüm hemen ,pombacı cok dikkatli baktı ama anlayamadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: yasar53

Walla muhakkak yakın bi benzin istasyonu oluyor..Hatta pombacıda anlayıp 'Ooo abi yenimi aldın bizide görürsün' muhabbeti yapıyor
    Ben arabayı aldıgımda koltuk posetlerini sökmüştüm hemen ,pombacı cok dikkatli baktı ama anlayamadı

birde bu durumlar var değil mi..
    anahtarı alınca da birine bahşiş veriyormusunuz?
  • quote:

quote:

Walla muhakkak yakın bi benzin istasyonu oluyor..Hatta pombacıda anlayıp 'Ooo abi yenimi aldın bizide görürsün' muhabbeti yapıyor

birde bu durumlar var değil mi..
    anahtarı alınca da birine bahşiş veriyormusunuz?

orası da size kalmış artık.

• Valla benim de poşetler yoktu ama pompacı yine de anladı, bahşişi istedi. Ama yeni araba almışsın, o kadar para bayılmışsın, bir bahşiş vermek lazım değil mi ...
    Ama anahtarı alırken bahşiş vermedim, ayıp mı ettim acaba?
    quote:

• işlemler hemen halledillir ise Haftaya Perşembe cuma allah nasip ederse ise Elegant 1.4D Siyah teslim alıyorum ve aranıza katılıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi attagun -- 13 Haziran 2008; 1:01:47 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: attagun

işlemler hemen halledillir ise Haftaya Perşembe cuma allah nasip ederse ise Elegant 1.4D Siyah teslim alıyorum ve aranıza katılıyorum :)

Hayırlı olsun güzel bir tercih yapmıssın,kazasız belasız surusler
  • Hadi hayırlı olsun, bekliyoruz :)
    quote:

Orjinalden alıntı: attagun

işlemler hemen halledillir ise Haftaya Perşembe cuma allah nasip ederse ise Elegant 1.4D Siyah teslim alıyorum ve aranıza katılıyorum :)

• Arkadaşlar 2009 model auris'ler galerilere hangi ay geliyor biliyormusunuz?
  • şimdi toyotadan aradılar arabam hazırmış yarın teslim alıyorum...Oleee
  • Şuandan itibaren siparişleri alıyorlar 1 Ağustosta işleme sokuyorlar 5 6 sı gibi teslim alıryorsun ama 2009 model olması için 1 ağustos tan sonra işlem görmesi gerekiyor. 2009 model satılıyor şu anda plazalarda. Bilgi 2 gün önce Beykoz Kavacık Plazadan alınmıştır.

quote:

Orjinalden alıntı: resniper

Arkadaşlar 2009 model auris'ler galerilere hangi ay geliyor biliyormusunuz?
  • 2009 modellerde donanımda herhangi bir fark varmı acaba ??
  • aurisimi 2007 ekiminde aldım şuan 13000 km oldu gerçekten harika bir araç ilk zamanlar arkadaşlar beni eleştiriyordu auris tutmadı falan diye ama şuan o arkadaşlar auris bakıyor almanyada yaşayan kayınbiraderimin audi a3 ü var o bile arabaya hayran kaldı hatta aynen şu cümleyi kullandı" toyota ilk defa bir araba yapmış motor çok sessiz iç dizayn ise çok sportif ve etkileyici üstelik seri ve güçlü helal olsun japonlara " neticede araç çok güzel yakıtta ekonomik servis üretleride makul geçenlerde golf plası olan birisi ile konuştum o araçta yeni servisten çıkmış 10 bin bakımında 600 ytl almışlar ben 200 ytl ödemiştim herşey ortada . muhakkak eleştirilecek yönleride vardır ama artıları eksilerinden çok çok fazla bir araç adı üstünde auris. altın çocuk belki biraz abartılı bir slogan ama gümüşte diyemem yani gümüşten değerli ama altında değil arada bir yerde yani kısaca auris

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.