Şimdi Ara

AURİS (63. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.253
Cevap
1
Favori
95.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bütün tasarımları alalım, sonra bir oylama yapar karar veririz.
    Ellerine sağlık.

quote:

Orjinalden alıntı: attagun

2. Logo tasarımı

AURİS

• elinize saglik attagun ve pisagor. Hepsi birbirinden guzel
  • Arkadaşlar,
    İmzama bakarsanız, imza bu şekilde olsa nasıl olur? Resme veya altındaki yazıya tıklandığında kulüp sayfamıza gidecek. Şimdilik bu sayfanın linkini verdim, değiştiricem sonra.
    Eğer ona veriyorsanız, tek bir şey kaldı, belki de en önemlisi... Kulüp sayfamızın açılması. Bu sayfayı ben açabilirim diyen var mı aramızda?
  • pisagor senın bu ımzayı nasıl kopyalıyacagım kendı ımzamı bende o sekılde yapmak ıstıyorum ama becerememdım bı turlu ?
  • Abi onun kodunu vericem ben herkese, ama önce kabul edilmesi lazım. Herkes beğenirse yayınlıycam. Şİmdilik test yayını yapıyor :)
    istersen vereyim ama kulüp sayfası hazırlanınca üzerinde değişiklik yapman gerekecek. Ya da bekle biraz, son halini atarım sana özelden...
    quote:

Orjinalden alıntı: akita

pisagor senın bu ımzayı nasıl kopyalıyacagım kendı ımzamı bende o sekılde yapmak ıstıyorum ama becerememdım bı turlu ?
  • Evet arkadaşlar,

Kimseden ses çıkmayınca ben kulübü açtım, birlikte geliştiririz inşallah. Beğenmezseniz değiştiririz.

Kulübün linki :http://forum.donanimhaber.com/m_24589846/mpage_1/key_//tm.htm#24589846

İmzamız: ( sevgili attagun arkadaşımıza teşekkürler...)

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_24589846/mpage_1/key_//tm.htm#24589846][center][image]http://img75.imageshack.us/img75/5023/aurislogo2ti5.jpg[/image] 

[b][size=1][color=dimgray]TODAY[/color] TOMORROW [color=red]TOYOTA[/color][/size][/b][/center][/link]

Bu konudaki son mesaj bu olsun diyorum, yoksa uzar gider. Bundan sonra yeni linkten devam edersek sevinirim. Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pis@gor -- 7 Temmuz 2008; 22:25:56 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Pis@gor

En önemli merakım makyaj olayı.
    Auris makyajlanıyor diyorlar, doğru mudur? Doğru olmamasını umuyorum, büyük ayıp etmiş olurlar...
    quote:

Orjinalden alıntı: JeFFreY.JeY

Bende Fabrikasında çalışıyorum merak ettiğiniz herhangi bir şey olursa elimden geldiği kadar cevaplayabilirim

Her araç 2sene bitince makyajlanır 2. ile 3. sene arasında. Aurisin çıkış tarihini hesaba katarak bukadar sayın

• Arkadaslar merhaba.Beni de listenize eklerseniz sevinirim. Bir terslik olmassa yarin teslim edicekler. Auris comfort M/M dizel aldim Metalik gri renginde. ödemeleri bütçemi biraz sarsıcak umarım çok masraf çıkarmaz.
  • Arkadaşlar öncelikle siteyle ilgili memnuniyetimi bildiririm! ben eski yenilerdenim Auris'i almadan bu siteye girmiş yorumlara bakmış idin o zaman araç türkiyede yeni olduğu için yorumlar kısıtlı bilgiler içeriyordu fakat şu an ne kadar doğru bir karar vermiş olduğumu anladım.Peguet 206 inip Aurise (comfort_benzinli_manuel) binmenin çekingenliği vardı ama bana peguet'i artmadı aracı 2007 haziran kanpanyasında 2008 model olarak aldım şu an 17500 km'oldu arçtan son derece memnunum.formda yazılı çoğu şikayet henüz başıma gelmedi lakin yazın klimayı devamlı kullanmama rağmen tam randıman alamadım acaba ayarı falan varmı(Motorla ilgili).Birde araç yeni olmasına rağmen çok çizik oldu yıkamayla ilgili olabilir diye düşünüyorum sizce pasta cila(koruma) attırmalımıyım.Yakında 20.000 bakımına gideceğim toyota bu konuda yardımcı olur diye düşünüyorum.Birde yan çıta takdırmayı düşünüyorum bu konular ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim.Saygılar.

• Arkadaşlar,
    Bu başlığa yazmayı sonlandırdık. Yeni bir başlığımız var. Ordan devam edersek sevinirim.

http://resim.donanimhaber.com/m_24589846/mpage_1//tm.htm#24602657

Burdan devam edersek sevinirim.
  • Merhabalar.. Yıl sonuna kadar bir araç almayı planlıyorum. Polo veya Auris arasında sıkışıp kaldım. Otomatik bi araçtan sonra multimode şanzıman beni yokuşlarda çok zorlarmı diye düşünmüyor değilim. Test sürüşü yaptım ve bayağı kaydırdığını farkettim aracın. Polonun triptonik vitesini deneme şansım olmadı henüz. Bu konuda çok zorlanan varmı. Niye aldım bu aracı diyip pişman olurmuyum acaba:)

Birde çok km yapmıyorum ama dizelmi alayım diye düşünüyorum. Benzinli ile arasında ne gibi farklar var ekonomik tarafı hariç..

Herbirinizin yorumları hem biraz kafa karıştırıyo hemde çok iyi yönlendiriyor doğrusu. Şikayet sitesinde yorumları okuyunca resmen içim şişti. Piyasada alınacak araç yok diye umutsuzluğa kapılmıştım. Bu siteyi keşfedince içim rahatladı:)))

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: esradoguyildiz

Merhabalar.. Yıl sonuna kadar bir araç almayı planlıyorum. Polo veya Auris arasında sıkışıp kaldım. Otomatik bi araçtan sonra multimode şanzıman beni yokuşlarda çok zorlarmı diye düşünmüyor değilim. Test sürüşü yaptım ve bayağı kaydırdığını farkettim aracın. Polonun triptonik vitesini deneme şansım olmadı henüz. Bu konuda çok zorlanan varmı. Niye aldım bu aracı diyip pişman olurmuyum acaba:)

Birde çok km yapmıyorum ama dizelmi alayım diye düşünüyorum. Benzinli ile arasında ne gibi farklar var ekonomik tarafı hariç..

Herbirinizin yorumları hem biraz kafa karıştırıyo hemde çok iyi yönlendiriyor doğrusu. Şikayet sitesinde yorumları okuyunca resmen içim şişti. Piyasada alınacak araç yok diye umutsuzluğa kapılmıştım. Bu siteyi keşfedince içim rahatladı:)))

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler..

Bu başlığa yazmayı sonlandırdık. Yeni bir başlığımız var. Ordan devam edersek sevinirim.

http://resim.donanimhaber.com/m_24589846/mpage_1//tm.htm#24602657

Burdan devam edersek sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.